Daha Mutlu Olmak İçin Ekim Ayında Vazgeçmeniz Gereken 5 Şey

 

 

Her ay yeni bir hayata başlama kararı alırız ve kural olarak buna bağlı kalmayız. Bir alternatif var: Küçük başlayın ve mutlu bir yaşamın önündeki engellerden vazgeçin.

Ekim 2020, hayatımızı büyük ölçüde etkileyecek canlı astrolojik kombinasyonlarla işaretlenecek. Ne tür değişikliklerin geleceğini söylemek hala zor. Büyük olasılıkla, olumlu olacaklar çünkü gök cisimleri tam olarak bunu gösteriyor. Uyumun sağlanmasına engel olan tüm olumsuz, kötü şeyler dünyayı terk edecektir. Ancak, hayatın kendi başına değişeceğini beklemenize gerek yok. Yaklaşan mutluluğu pasif olarak beklemek yerine, başarıyı engelleyen 5 şeyden vazgeçerek ona doğru gidebilirsiniz.

1. Başkalarını Memnun Etme Girişimleri.

Başkalarının fikirlerine dikkat ederek kendimizi onun rehinesine çeviririz. Bu, özellikle belirleyici Satürn’ün gökyüzüne yükseleceği Ekim ayında farkedilecek. Onun kontrolü altında, istemediğimiz şeylere kesin bir ‘hayır’ demeyi öğrenmeliyiz. Kendi iyiliğiniz pahasına herkesi memnun etmeye çalışmamalısınız – evrenin bunu takdir etmesi olası değildir.

Ortamdaki toksisiteyi test etmek için iyi bir uygulama vardır. Küçük bir kağıt parçası alın ve sizi seven ve kusurlarınızı kabul eden insanların isimlerini yazın. Arkasına, fikirleri sizin için önemli olanların isimlerini yazın. Bu iki liste eşleşmezse, ikincisinin düzenlenmesi gerekir.

2. Yaşamın Her Alanında Tam Bir Düzen İçin Çabalamak

Göksel yönlerin etkisi altında, birçoğu Ekim ayında daha fazla kesinlik, düzen, istikrar ve gelecekte işleyecek ideal bir sistem isteyecek. Ancak buna boyun eğmek tehlikelidir. Astrologlara göre, hayata bu yaklaşım sadece endişe ve strese yol açacaktır. Ekim ayında daha mutlu olmak için, kendiliğindenlik ve doğaçlamaya yer bırakın. Zor yaşam koşullarında, fırsatlara ve mucizelere yer açmak için tutuşunuzu gevşetmek bazen çok daha karlı olabilir.

3. Her Zaman Evde Olma Arzusu

Zamanın çoğunu geçirdiğiniz kapalı alan, genellikle negatif enerji biriktirir. Yalnızca evde hangi duyguları yaşadığınızı izlemeyi değil, aynı zamanda daha sık enerji temizliği yapmanız da önemlidir. Dairenin negatif yükü size mutluluk getirmez ve şansınızı azaltabilir. Evinizi negatif enerjilerden temizleyin ve kendinizi taze enerji ile şarj edin, böylece evde esenlik enerjisi yükselecektir.

4. Sonbahar Depresyonu

Herkes farkına varmasa da sezon değişikliğinin iz bırakmadan geçmediğini bilir. Ekim ayında pencerenin dışındaki hava çoğunlukla gri ve kasvetlidir. Kendinizi aniden uyuşukluk, depresyon ve sıkılmış gibi belirtilerle bulursanız, tereddüt etmeyin. Olumsuz bilgi akışını azaltın: daha olumlu haberler izleyin, neşeli insanlarla iletişim kurun, meditasyon yapın. Bu kaygıyı hafifletecek, duygusal durumu uyumlu hale getirecek ve stresle başa çıkmaya yardımcı olacaktır.

Your Page Title

5. Maddi Zenginliğe Bağımlılık

Ekim, maddi başarıdan çok manevi başarı ayıdır. Bu nedenle pahalı şeyler satın alırken mutluluk aramamalısınız. Durumumuz lüksle değil, iç niteliklerle belirlenecek. Paranızı akıllıca harcamaya başlayın. Örneğin, artık gereksiz olan başka bir gardırop eşyası veya biblo satın almak uğruna uzun zamandır beklenen bir tatili ertelememelisiniz. Size kişisel gelişim getirecek şeylere para harcamayı öğrenin.