Daha Mutlu Olmak İçin Mart Ayında Vazgeçmeniz Gereken 5 Şey

Baharın ilk ayı geliyor – sevgi, sıcaklık, nezaket ve en hoş şeylerin zamanı. Bu yazıda şimdi ve gelecekte daha mutlu olmak için bu Mart ayında acilen kurtulmanız gereken şeylerden bahsedeceğim.

Böylece uzun ve sancılı kış sona erdi. Mutluluk, sıcaklık, özgürlük ve sevgi önünüzde. Evren, içimizdeki gizli yetenekleri bulmamıza, tüm olasılıkları fark etmemize ve ruhsal olarak dönüşmemize yardımcı olmaya çalışacak.

İşte size engel olabilecek şeyler.

Zehirli İlişkiler

Bu Mart ayında, toksik ilişkilerden kurtulabilirsiniz ve hatta kurtulmaya çalışmalısınız. Bu sadece aşkla ilgili değil, aynı zamanda arkadaşlıkla da ilgili. Sizden enerji emen veya sürekli sorun çıkaran, suçluluk ve olumsuzluk duyguları uyandıran bir kişiyle sürekli temas halindeyseniz, o zaman kendinizi özgürleştirmenin zamanı geldi. Bu Mart, yararlılığını yitirmiş veya başlangıçta en azından olumlu olmayan ilişkileri bırakmak için mükemmel bir zaman.

Negatife Odaklanmanın Artması

Bu Mart ayında, kötü bir şeye odaklanma alışkanlığından kurtulmanız gerekiyor. Bahar başladı, bu yüzden hoş olanı düşünmek önemlidir. Evet, hayatta her zaman her şey istediğimiz gibi olmuyor ama bu üzülmeniz, endişelenmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Mart ayında ne kadar fazla olumlu düşünürseniz, başınıza o kadar sık ​​​​iyi bir şey gelir. Bu ay biraz daha iyimser olmak daha kolay olacak. Ana şey bir arzuya sahip olmaktır.

Yanlış Yerleştirilmiş Öncelikler

Mart ayında, düşüncelerinizi ve eylemlerinizi en önemli gördüğünüz alanlarda en iyi sonuçları elde etmeye yönlendirmelisiniz. Kışın sonunda ara sıra seçilen yoldan sapmak gerekiyorsa, Mart ayında öncelikleri doğru bir şekilde belirlemek çok daha kolay olacaktır.

Dedikodu

Her şeyden önce, dedikodu yapma arzusundan kurtulun. Diğer insanlarla iletişim kurarken daha önemli bir şeye odaklanmaya çalışın. Hele bu kadar parlak ve güzel bir dönemde birinin arkasından konuşulmasından evren hiç hoşlanmaz. Hiçbir durumda kimsenin hakkında yanlış bilgi yaymayın. Ayrıca, başkalarının sırlarını başkalarına söylemeyin.

Kendinizi Başkalarıyla Karşılaştırma Arzusu

Your Page Title

Mart ayında birçok arzumuza yeşil ışık yakılacak ve fırsatlar yeni bir güç kazanacak. Evren, kendinizi etrafınızdakilerle karşılaştırmayı bırakmanıza yardımcı olacaktır çünkü bu, gelişimi büyük ölçüde engeller. Bu şekilde, önemli şeylere odaklanmaya başlayacaksınız, pişmanlıklar ve kıskançlıklar sizi terk ederek yeni fırsatlar yaratacak.