Mart Ayının Güç Günleri

mart
mart

Güç günleri, yol boyunca şansla karşılaşma olasılığının normalden çok daha yüksek olduğu günlerdir.

Genellikle çok fazla güç günü yoktur, bu nedenle iyi şansın yardımına ihtiyacınız varsa, destek için her zaman tılsım taşlarına dönebilirsiniz. Ayrıca her zaman sağduyunuzu takip etmeye çalışın ve düşman edinmeyin. Her şeyde sakinlik ve ölçülülük, daha üretken olmanın yanı sıra daha iyi olmanıza da yardımcı olacaktır. Mart ayında karar vermek için acele etmeyin. Artıları ve eksileri dikkatlice tartmak önemlidir.

3 Mart – Ayna Tarihi Günü

Bu yılın üçüncü ayna tarihi, ruhsal uygulamalar ve genel olarak ruhsal gelişim için harika bir gün olacak. Bu günü yeni bilgiler edinmeye, meditasyonlara ve olumlamalara ayırabilirsiniz. Bu gün son derece önemlidir. Çünkü kendisinden önceki en tehlikeli Mart gününün tüm sonuçlarının üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Bu ayna tarihi sıkıntılarınızdan kurtulmanıza, hayatta nasıl ve nerede ilerleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olacak.

7 Mart – Satürn’ün Pozisyonundaki Değişikliğin Günü

Mart 2020’den beri Satürn Kova burcunda. Bu yılın 7 Mart’ında gezegen Balık burcuna geçecek. Bu son derece önemli bir olay olacak. Evet, bu günü daha iyi hale getirecek ama Balık burcundaki Satürn zamanla kendini gerçekten gösterecek. Genel olarak böyle bir geçiş bize hayatın her alanında birçok önemli değişikliği getirecektir. İlk hoş aramaları zaten 7’sinde duyacağız. 7 Mart’ta kişisel rahatsızlıklarımız ve karakter sorunlarımızla baş etmemiz biraz daha kolay olacak. Bu gün, inisiyatif alabilir ve hatta almanız gerekir.

16 Mart – Venüs Boğa Burcuna Giriyor

Gezegen 10 Nisan’a kadar bu Burçta kalacak. Bu çok iyi ve önemli bir geçiş olacak çünkü Venüs Koç burcunda tamamen güçsüz. 16 Mart çok parlak ve son derece keyifli bir gün olacak. Bu gün ev işleri yapmak, temizlik yapmak, işleri düzene koymak çok önemlidir. Bu günü, hayatınızı daha iyi hale getirme, evi ve kendinizi dönüştürme arzusunun himayesinde geçirmeye çalışın. Bu, yeni bir saç modeli, gardırop güncellemesi için mükemmel bir gün.

Bu gün Merkür gece gökyüzünde Neptün ile buluşacak. Gezegenlerin birleşimi tehlikelidir, ancak Venüs’ün pozitif gücü bu yönün negatif enerjisini etkisiz hale getirir.

19 Mart – Merkür’ün Koç Burcuna Geçiş Günü

Merkür’ün bu burçta çok rahat olduğu söylenemez ama Merkür’ün gücünü tamamen etkisiz hale getiren Balık burcundan kesinlikle daha iyidir. 19 Mart’ta Koç burcuna geçiş bize yeni ilham ve özgüven verecek, dikkati geri getirecek ve bilgi arzusunu artıracak. Gezegen sadece 2 Nisan’a kadar bu Burçta kalacak. Bu gün kesinlikle mali ve hukuki işlerin yanı sıra iş ve ticarete ayrılabilir ve ayrılmalıdır.

20 Mart – Bahar Ekinoksu

Bu, Mart ayının çok hayırlı ve belki de en parlak günü. Astrologlar, bu kez Yeni Ay’ın bir günden az bir gecikmeyle neredeyse tamamen ekinoksla çakışacağını belirtiyorlar. Bunun ruh halimiz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. 20 Mart, kesinlikle istediğiniz herhangi bir işi yapabileceğiniz evrensel bir güç günü olarak kabul edilebilir. Bu hem dinlenmek hem de çalışmak için iyi bir gün. Bu ekinoksta sezginizi dinleyin.

Your Page Title

23 Mart – Pluto’nun Çağ Değişikliği

Kalıcı etkilerden daha fazlasına sahip olan bir başka büyük güç günü. 23 Mart’ta en uzak gezegen Pluto Kova burcuna geçiş yapacak. Bu gün, Oğlak burcundaki on beş yıllık kalış süresini bitiriyor. 23 Mart’taki geçiş günü, gizemli, sıradışı ve önemli olaylarla dolu olacak.