Uzaktan İyileşme Nasıl Mümkün Olabilir?

Günümüz dünyasında, sağlığının bozulmasına veya azalmasına birçok faktör katkıda bulunur. Bunlara kirlilik, kötü beslenme, uyku eksikliği (çoğunlukla stres nedeniyle), madde bağımlılığı ve olumsuz düşünme dahildir.

Tüm faktörlerden olumsuz düşünme, bedeninde, zihninde ve ruhunda birçok türde sağlık riski ve hastalığının gelişmesine zemin hazırlar.

Pozitiflik olmadığında, negatif enerjinin birikmesi kolaylaşır.

Sonuç olarak, zihnin, bedenin ve ruhun dengede olmadığı için hasta olabilirsin.

Diyetini değiştirmeyi, düzenli egzersiz yapmayı, stresli durumlardan kaçınmayı ve yeterince uyumayı denediysen, ancak yine de yaşam hakkında zayıf ve ilhamsız hissediyorsan veya kolayca hastalanmaya yatkınsan, büyük olasılıkla içinde negatif enerji depolıyorsundur.

Sezgisel Şifacı (Ruhsal Şifacı olarak da bilinir) bir şeylerin yanlış olduğunu kolayca hissedebilir ve şifa pozitif enerjisini yoluna göndermene yardımcı olabilir.

Ama ya Sezgisel Şifacı uzaktaysa? Ya da senden farklı bir bölgede, hatta farklı bir ülkede yaşıyorsa? İyileşme hala gerçekleşebilir mi?

Cevap Evet!

Ruhsal veya Sezgisel Şifacı seninle aynı yerde bulunmasa bile, yine de ruhsal olarak iyileşebilirsin. Bu tür şifa, Uzaktan Şifa olarak bilinen yöntemle gerçekleşir.

İç Sesin Sağlığının Bozulmasına Neden Olabilir

Her insanın seçtiği yollarda kendisine rehberlik etmeyi amaçlayan bir iç sesi vardır.

Bazıları bu iç sesi “vicdan” olarak adlandırır. Bazıları buna kendi doğal doğru ve yanlış duygusu olarak atıfta bulunur. Diğerleri bunu ilkeleri olarak düşünür. Ve bazıları bunu, kendileriyle konuşan “bilinçaltı zihinleri” olarak görür.

Adı ne olursa olsun, iç sesin neredeyse her gün sıklıkla dinlediğin bir şeydir.

Önemli bir şey başardığında seni öven ve bir şeyi başaramadığın veya doğru yapamadığın zaman kendini kötü hissettiren şeydir.

İç sesin, bazen döngüsel, hiç bitmeyen bir şekilde, özellikle de ses sana hatalarını ve eksikliklerini bildirirken, zihninden geçer.

Olumsuz bir iç sesi dinlemek yorucu olabilir. Tahriş öyle bir dereceye ulaşabilir ki hem başkalarına hem de kendine kızabilirsin.

İyimsersen, kendi kendine olumsuz konuşmalara kendini kaptırmazsın ve bu yüzden seni hasta edebilecek negatif enerjinin egemenliğine pek girmezsin.

Ancak, ya doğası gereği karamsarsan veya geçmiş koşullar nedeniyle iyimserliğin o kadar güçlü değilse?

İşte o zaman Uzaktan Şifa, pozitif enerji deponu bir kez daha oluşturmana yardımcı olabilir.

İyileşmen Ruh Dünyasında Olduğunda

Batı tipi veya geleneksel tıpta, seninle ilgilenen tıp doktorlarının seni teşhis ederken, ameliyat ederken veya iyileşmene yardımcı olmak için yatıştırıcı bakım sağlarken fiziksel olarak yanında olmaları gerekir.

Doktorlar ve hemşireler, seni neyin rahatsız ettiğini belirlemek için fiziksel duyularını kullanırlar ve fiziksel duyuları aracılığıyla gözlemlediklerine göre tedavi veya bakım biçimlerini düzenlerler.

Örneğin, bir doktor seni muayene ettikten sonra bir tedavi yöntemi belirler.

Tedavileri, fiziksel olarak seninle birlikte bulunmalarını gerektirir.

Fakat Uzaktan Şifa yapan bir Sezgisel veya Ruhsal Şifacı durumunda, fiziksel olarak orada olmaya gerek yoktur çünkü şifacı sadece şifa enerjisinin içinden geçtiği kanaldır.

İyileşmen aslında Ruh Dünyasında gerçekleşir, maddi veya fiziksel dünyada değil.

Seni iyileştiren İlahi güçtür, çünkü tüm ruhsal şifa ve iyi olan her şey İlahi Olan’dan gelir. O halde, bir anlamda, Uzaktan Şifa yapan bir Sezgisel veya Ruhsal Şifacı, sadece İlahi Olan için bir kanaldır.

Uzaktan İyileştirmede Rolün

Sezgisel veya Ruhsal Şifacı, şifa enerjisinin geçtiği kanal olduğundan, bu enerjinin alıcısı olarak senin, ruhsal bir şekilde şifalanmaya hazır olduğunu kabul etmen gerekir.

Şifacının seni iyileştirmek için iznine ihtiyacı var. Yani bu tür bir şifa senin iznin olmadan gerçekleşmeyecektir.

Uzaktan gönderilen ruhsal şifa enerjisi, özellikle durumunu ele almayı hedefler. Bu nedenle, enerjinin titreşimleri sana ve durumuna özgüdür.

Bu nedenle, enerjiyi tam ve açık bir şekilde almaya hazırlanmak, uzaktan ruhsal şifadaki rolündür.

Nihai hedef her zaman akılda tutulmalıdır: zihnin, bedenin ve ruhun için bir denge sağlamaktır.

Bazı hastalıklar sayısız seans gerektirse ve bazı rahatsızlıklar anında iyileşse de, sana gönderilen şifa enerjisi şeklinde hayatını değiştiren bir şeyin sana geldiğini inkar edemezsin.

Your Page Title

Sezgisel Şifacının yardımıyla İlahi Olan ile bağlantın kurulduğunda, sana gelen Ruhsal Şifa uzaktan yapılmış olsa bile olumlu bir değişim yaşayacaksın.