Mart Ayının En Tehlikeli 6 Günü

mart
mart

Mart, kendi içinde son derece olumlu bir zaman olan baharın ilk ayıdır. Ne yazık ki, bu dönemin tüm günleri başarılı olmayacak. 2023 yılının üçüncü ayının bizler için hazırladığı en tehlikeli günlerle tanışma vakti geldi.

Olumsuzluğa kapılmayın çünkü Mart ayının güzel günleri de olacak. Sadece ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gereken zamanlar olduğunu unutmayın. Kendinizi aldatmazsanız, tüm zorlukların üstesinden gelme olasılığınız çok daha yüksek olacaktır. Sadece daha sonra tartışılacak günleri hatırlayın ve ayrıca işlerinizi doğru planlayın.

2 Mart – Ayın En Tehlikeli Günü

İlk olarak ayın 2’sinde Merkür Balık burcuna geçecek ve 18 Mart’a kadar burada kalacak. Balık burcundaki Merkür her zaman kötüdür çünkü bu gezegen enerjisini ve gücünü tamamen kaybeder. 2 Mart’ta ve sonraki birkaç hafta, her durumda çok para harcamamaya çalışın. 2 Mart’ta acelecilik, kıskançlık ve yalanlarla kendinize büyük zarar verebilirsiniz.

İkinci olarak, bu gün Venüs Jüpiter ile kavuşum yapacak. Bu iki gezegen, hayatlarımızı daha az tahmin edilebilir kılmak için güçlerini birleştirecek. Venüs, diğer şeylerin yanı sıra, bizi güvenden mahrum edecek ve bizi duygusuz, donuk yapacak.

İkinci bir kavuşum, zaten tatsız olan bu tabloyu tamamlayacak. Bu durum finans sektörü için tehlikelidir. Bu gezegenler bizi yaratıcı enerjiden mahrum edecek, hayallerimizi paramparça edecek ve bizi çevredeki insanlar ve olaylarda yalnızca en kötüsünü aramaya zorlayacak.

15 Mart – Güneş ve Neptün’ün Kavuşumu

Bu sefer Güneş’i içeren başka bir kavuşum. İllüzyonlarla çevrili olacağımız çok öngörülemez ve duygusal bir gün olacak. İnsanlar merhametini kaybedecek, fikirlerini takip etmeyi bırakacak. Dikkatli olun çünkü 15 Mart’ta eski kötü alışkanlıklar size geri dönebilir. Sizi zayıflatan, sağlığınızı mahveden, sizi iyi şanstan mahrum bırakan şeylere duyulan özleme katlanmaya çalışın.

17 Mart – Güneş ve Merkür’ün Kavuşumu

Bu ay bağlantılar açısından çok zengin ve bu son olmayacak. Güneş ve Merkür yine planlarımızı bozacak, kendimize olan saygımızı zedeleyecek ve çarklarımıza tekerlek takmaya başlayacak. Bu gün skandallara ve dedikodulara dikkat edin. Kendinizden başka kimseye güvenmeyin ve bir şeyler ters giderse cesaretiniz kırılmasın. Ertesi gün durum düzelecek ve her şey normale dönecektir.

25 Mart – Mars Yengeç Burcuna Giriyor

25 Mart tehlikeli bir gün çünkü Mars, Yengeç tarafından temsil edilen Su elementinin etkisi altında neredeyse tamamen güçten yoksun. Gezegen 19 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak ama en tehlikeli zaman Yengeç burcunda olmanın ilk günü ve ilk haftası. 25 Mart’ta gezegendeki çoğu insan, güçlerinin onları terk ettiğini hissedecek. Bir yandan bu iyi olacak çünkü çatışmalar geçici olarak duracak, ancak aynı zamanda verimlilik önemli ölçüde düşecek.

28 Mart – Merkür ve Jüpiter’in Kavuşumu

Bu gün, her şeyde orantı duygumuzu kaybedebiliriz. İnsanlar daha agresif ve daha az uzlaşmacı hale gelecek. Kinler daha uzun sürecek. 28 Mart’ta astrologlar uzun yolculuklara çıkmayı önermezler. Araba sürmek için çok zaman harcıyorsanız. Yolun kurallarına uymaya çalışın.

Your Page Title

30 Mart – Venüs ve Uranüs Kavuşumu

Bu, ciddi yaşam altüst oluşlarının ve dönüşümlerinin olduğu bir gün olacak. Venüs, bizi daha da büyük sorunlara neden olabilecek bu kendiliğinden değişimlere direnme arzusundan ve gücünden mahrum bırakacaktır. Bu gezegenler uyanıklığımızı yatıştıracak ve bizi anlamsız yapacak. Yol boyunca ikilemlerle karşılaşırsanız son derece dikkatli olun.