İndigo Çocukların 10 Özelliği

İndigo Çocuklardan biri olmak harika bir şeydir. Ruhsal bir yolculuğa çıkarsanız veya kendinizi kabul etmeye çalışmak istiyorsanız, kendinize sorabileceğiniz birkaç soru vardır, bunlardan biri de: Bir İndigo muyum?

Bu, bir İndigo Çocuk olup olmadığımı nasıl bilebilirim? Gibi başka sorulara yol açar. Bu ne demek? Benim gibi başkaları var mı?

İndigo Çocuklar her yaşta olabilir. Bazı insanlar genç yaşta kim olduklarını fark ederken, diğerlerinin fark etmesi biraz daha uzun sürer.

Eğer bir İndigo Çocuk iseniz, sezgisel olarak aydınlık ve karanlığı nasıl dengeleyeceğini bilen ve hassasiyetleri koruyan güzel bir Işık İşçileri grubunun parçasısınız.

İndigo Çocukların 10 Özelliği

1.Yetenekliler

İndigolar, yaratıcı özelliklere sahip olmalarını sağlayan yazı, resim, heykel ve tasarım gibi kariyerleri seçebilirler.


2.Meraklılar

İndigolar oldukça meraklıdır. Kendilerinden yapmaları istenenlerin “nedenini” öğrenmeye çalışırlar. Herşeyi sorgularlar bazı şeylerin “nedenini” öğrenmek onlar için çok önemlidir.


3.Empati Yeteneğine Sahipler

Yaratıcılık ve merakın yanı sıra, indigoların empatik eğilimleri vardır. Hassasiyetlerinden dolayı insanlarla ve hayvanlarla derin bağlantıları olabilir. Öte yandan, şiddet içeren şeyleri izlemek onlar için oldukça zordur.


4.Eşitlik Duygusu

İndigoların en güzel özelliklerinden biri, insanları oldukları gibi kabul etmeleridir. Herkesin eşit olduğuna inanıyorlar.


5.Doğal Liderler

İndigolar lider olmaya istekli olurlar. Onlar öncü olmaktan korkmuyorlar.


6.Problem Çözücüdürler

Entelektüel oldukları için problem çözmekten hoşlanırlar. Politik, tıbbi, eğitimsel ve yasal modeller gibi sosyal sistemlerin evrimine ilgi duyuyorlar. Her şeyi daha iyiye yönlendirmeyi ve herkes için değiştirmeyi kendi sorumlulukları olarak görüyorlar.


7.Endişeden Muzdariptirler

Bu hassas ruhların çoğu endişeden muzdariptir. Kahve, enerji içecekleri, vb. kullanmaktan kaçınırlar. Etraflarındaki titreşimlere duyarlı oldukları için kolayca uyarılabilirler ve bu nedenle yaşamları boyunca endişe ile ilgili sorunlar yaşarlar.


8.Sezgisel Yeteneklere Sahipler

Bir Indigo Çocuk olduğunuzun en önemli işareti güçlü sezgidir. İnsanlarla tanışmadan önce insanlar hakkında ki her şeyi bilir ve auralarını görebilirsiniz.


9.Odaklanma

Son derece akıllıdırlar ve bilgileri hızlı bir şekilde işleyebilirler.

Your Page Title


10.Sağlıklı Gıdalar Tüketmek

Vücutlarına her zaman çok dikkat ederler. Bazıları Vegan yaşam tarzı yaşarken, diğerleri organik yiyecekler tüketir.