İlişki Uyumluluğunun İşaretleri

Biriyle birlikteyken, uyumlu olup olmadığınızı bilmek istersiniz. Uyumluluk sorunları nedeniyle bazı ilişkiler uzun sürmediğinden, bu sizi kalp kırıklığından kurtarabilir.

Bazı çiftler ilişkilerinin başlangıcını heyecan verici bulurlar, ancak daha sonra gerçekten uyumlu olmadıklarını keşfederler ve farklılıklarının üstesinden gelemezler.

Uyumluluk, romantizmin başarısını belirleyen tek faktör olmasa da, güçlü bir temel oluşturmada önemlidir.


1.Derin ve Güçlü Bir Çekim Olmalı

Partnerinizle nasıl tanıştınız? Aranızda kıvılcımlar var mıydı yoksa birbirinizi uzun zamandır tanıyor muydunuz?

Partnerinizle uyumlu olduğunuzun işaretlerinden biri birbirinize olan ilginizdir. Birlikteyken aranızda kıvılcımlar olacak ve Evrenin sizi bir araya getirdiğini hissedeceksiniz.

İlk görüşmeden itibaren, onu uzun zamandır tanıyormuş gibi hissedebilir ve kendinizi evinizde hisserdesiniz. Aslında Ruh eşinizle tanışmak gibidir. o özel kişinin, o olduğunu bilirsiniz!

Aranızdaki çekim o kadar güçlü olur ki, kendinizi sürekli birbirinizi düşünürken bulabilir ve birbirinize olan sevginizi göstermekten korkmazsınız. Birbirinizden ayrı olsanız bile bir bağlantı hissedersiniz.

Ama çekiciliğiniz fiziksel olanın ötesine geçer ve sanki duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak bağlı olduğunuzu hissedersiniz. Unutmayın, fiziksel çekim heyecan verici olabilirken, aynı zamanda sığ olabilir ve kaybolabilir.

Güçlü ve derin bir çekim, biriyle çok daha derin bir düzeyde bağlantı kurmanıza izin verir. Kolaylıkla kırılmayan güçlü bir bağlantıya sahip olmak gibidir.


2.Benzer Düşünceleri ve Duyguları Paylaşmak

Partneriniz ‘aklınızı okuyor’ gibi göründüğü için ona hayranlık duydunuz mu? Ve bunun nedeni sizin veya partnerinizin psişik yetenelere sahip olması değildir.

Özel biri ruh halinizi hissedebiliyor ve sizi herkesten daha iyi anlayabiliyorsa, bu uyumlu olduğunuzun bir işaretidir.

Uyumluluk, aynı inançlara veya ilgi alanlarına sahip olmak anlamına gelmez, karşılıklı anlayışınızın harika olduğu, düşünceleriniz, duygularınız ve davranışlarınız uyumluymuş gibi hissettiğiniz anlamına gelir.

Bu, partnerinizin ne hissettiğini her zaman tam olarak bildiğiniz anlamına gelir ve bunun tersi de geçerlidir, ancak zor zamanlarda bile birbirinizi anlamaya çalışırsınız.

Uyumlu olmak sadece aynı yemeği sevmek ya da spor için aynı tutkuya sahip olmakla ilgili değildir, çünkü siz ve partneriniz farklı ilgi alanları, geçmişleri ve inançları olsa bile, yine de bu birlik hissine sahip olacaksınız.

Bu birlik hissine sahip olmanıza izin veren, sahip olduğunuz ruhsal bağlantıdır. Ruhsal olarak bağlandığınızda farklılıklarınızın ötesine bakar, birbirinizi yürekten kabul eder ve seversiniz.

Bazen bu manevi bağlantı o kadar güçlüdür ki partnerinizin başının dertte olduğunu veya kendini iyi hissetmediğini bile hissedebilirsiniz. Partneriniz de uyuyamıyorsa uyumakta zorlanabilirsiniz. Bu tıpkı telepatik bir bağlantıya sahip olmak gibidir.

Hayatta aynı hedeflere sahipseniz ve aynı şeyleri istiyorsanız bu bir bonustur, ancak her zaman böyle olmadığı için daha derinlemesine bakmanız gerekir. Hâlâ harika ortaklar olabilirsiniz çünkü önemli olan, benzersiz benliğinizi kucaklamanız ve birbirinizi değiştirmeye çalışmamanızdır.


3.Anlamlı İletişim Ve Rahat Bir Sessizlik

Hepimiz, herhangi bir ilişkinin yürümesi için etkili iletişimin önemli olduğunu biliyoruz. Siz ve partneriniz etkili bir şekilde iletişim kurabiliyorsanız, bu ilişkinizin uyumlu olduğunun bir işaretdir.

Çoğu zaman ilişkiler başarısız olur çünkü partnerler duygularını veya düşüncelerini birbirlerine özgürce ifade edemezler. Bu da yanlış anlaşılmalara ve çatışmalara neden olur.

Etkili iletişim, birbirinizin ihtiyaçlarını ve arzularını bilmenize yardımcı olur, bağlantıda kalmanızı sağlar ve bağınızı güçlendirir. Partnerinize düşüncelerinizi söylemekte özgür hissetmeli ve dinlemeye istekli olmalısınız.

Ayrıca etkili iletişimin yanı sıra, rahat bir sessizlik de deneyimlemelisiniz. Söyleyecek kelimeleriniz bitince ne olacağı konusunda endişelenmiyorsunuz, çünkü sessizlikte bile partnerinizle rahat hissediyorsunuz.

Birbirinize bakıp, sözsüz iletişim kurarsanız ve yine de göz temasınızın ardındaki mesajı anlarsanız, bu, ruhlarınızın sessizce iletişim kurduğu anlamına gelir. Bu sessiz anlar tuhaf ya da sıkıcı değildir, kendinizi sadece mutlu ve rahat hissediyorsunuzdur.


4.Birbirinizin Hayatını Dengelemek

Birbirinizin hayatına denge getirirseniz uyumlu olup olmadığınızı anlarsınız. Partnerinizle bir ilişkiye sahip olmak, onun varlığı ve hayatınıza getirdiği neşe için sizi minnettar yapar.

Bazı ilişkiler, çiftler sağlıklı ve dengeli bir ilişki sürdüremediği için uzun sürmez.

İlişkinizde ikinizin de farklı rolleri varsa gerçekten uyumlu olursunuz ve birbirinize eşit davranırsınız. Her zaman aynı fikirde olmasanız bile, birbirinizin bakış açılarına saygı duyarsınız.

İlişkiniz zor bir dönemden geçtiğinde, yine de bir şeyleri dengeleyebilirsiniz. Hem sorunun ne olduğunu anlayabilir hem de bir uzlaşmaya varabilirsiniz.

Birbirinizi görmediğiniz zamanlarda, kalpleriniz ve ruhlarınız işleri daha iyi hale getirmeye çalışır.

Siz ve eşinizin kendi kusurlarınız ve farklılıklarınız olsa bile, birbirinizi tamamen kabul eder, gerçek benliğinizden ve bireyselliğinizden ödün vermeden daha iyi insanlar olmak istersiniz.

Bir ilişki içindeyken bağımsızlık hissini koruyabilir, aynı zamanda ruhsal olarak birlikte büyüyebilirsiniz. Çünkü siz birbiriniz için yaratıldınız.


5.Birbiriniz Hakkında Kimsenin Bilmediği Şeyleri Bilmek

Utanç verici hikayelerinizden hayatınızla ilgili samimi ayrıntılara kadar, tüm sırlarınızı paylaşmak sizin ve eşinizin gerçekte ne kadar uyumlu olduğunuzu gösterir. Bir ilişkide dürüstlük çok önemlidir. Aslında onlara sırlarınızı söylemek, partnerinize ilişkiye gerçekten bağlı olduğunuzu gösterir.


6.Birbirinizi Değiştirmek İstemezsiniz

Partnerinize bir birey olarak saygı duyarsınız ve onu değiştirmeye çalışmak istemezsiniz. Elbette, uykusunda konuşabilir veya hoşlanmadığınız bir şekilde giyinebilir, ancak onu seviyorsunuz ve bununla başa çıkabilirsiniz. Partnerinizin kişiliğini veya görünümünü değiştirmek istiyorsanız, bu sizin ve partnerinizin uyumlu olmadığı anlamına gelir.


7. Partneriniz Daha İyi Bir İnsan Olmayı İstemenize Neden Olmalı

Bu bir klişe gibi görünse de, uyumlu çiftler birbirlerini ileriye götürmeye çalışır. İster yeni bir yemek pişirmeyi öğreniyor olun, ister işinizde terfi alıyor olun, partneriniz her zaman arkanızda olmalı ve sizi desteklemelidir.


8.Çaba Sarfetmek

Siz ve eşiniz 9 aydır veya 9 yıldır birlikte olsanız da, yemek pişirme derslerinden günün sonundaki bir öpücüğe kadar her zaman çaba sarf etmelisiniz. Uzun bir süre birlikte yaşadıktan sonra, bu şeylerin artık gerekli olmadığını hissedebilirsiniz, ancak bu eşinizi mutsuz edebilir.

Uyumlu çiftler genellikle eşlerini önemsediklerini gösterdikleri için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve takdir edilmelerini sağlamaya yardımcı olurlar.


9.Benzer İlgi Alanlarını Ve Değerleri Paylaşmak

Bir kitap hakkında benzer görüşleriniz var. İkiniz de seyahat etmeyi ve macera aktivitelerini seviyorsunuz.

Siz ve eşiniz ortak çıkarları paylaştığınızda, uyumluluk oluşturmak daha kolay hale gelir. Deneyimleriniz, zevkleriniz ve geçmişleriniz birbiriyle bağlantılı olduğunda, hayatta karşılıklı kararlar vermek kolaylaşır.

Karakterlerinizin ortak özellikleri, ilişkiniz için güçlü bir temel oluşturmanıza ve daha da uzun süreli bir bağ kurmanıza yardımcı olacaktır.


10.Sorumlulukları Paylaşmak

Uyumlu çiftler küçük ve büyük görevleri paylaşırlar. Birbirinize yardım etmek, işleri paylaşmak ve görevleri birlikte yapmak, büyük zorluklar veya anlaşmazlıklar yaratmadan hayatı kolaylaştırır. Siz ve partneriniz birbirinizi mümkün olan her şeyde desteklediğinizde, bu uzun yıllar birlikte olacağınızı gösterir.

Uyumluluk, mükemmel bir ilişkiye sahip olmakla ilgili değildir, tamamen birbiriniz için mükemmel olmakla ilgilidir.

Your Page Title

Sevginiz yıldızlara yazılabilir ve ilişkinizde bu uyum belirtilerini görebilirsiniz, ancak aşkınızı canlı tutmak için uyumluluktan fazlası gerekir. Ayrıca ilişkinizde romantizmi sürdürmek için çok çalışmalısınız.