Bilincinizdeki Engellerden Hızlı Bir Şekilde Kurtulun

Bilincimiz genellikle korkular, kompleksler ve hoş olmayan düşüncelerle doludur. Bütün bunlar tek kelimeyle birleştirilebilir. Engeller, başarısızlıklara ve sorunlara yol açarlar, bu yüzden onlardan kurtulmanız gerekir.

Enerjiyi bloke eden tutumlar bir an önce etkisiz hale getirilmelidir. Aksi takdirde, hayatınızda sizi mutluluktan mahrum edecek siyah bir çizgi başlayabilir.

Stresten Kurtulmak

Tıkanmaların en yaygın nedenleri olumsuz duygular ve strestir. Stresli durumlardan tamamen kurtulmak mümkün olmayacaktır, ancak hayatınızda bu olaya karşı tutumunuzu her zaman değiştirebilirsiniz.

Örneğin, geceleri müzik dinleyen ve sinirlerinizi bozan zehirli insanlarla bir mahallede yaşıyorsunuz. Bu, evde olmak istemediğiniz veya evde otomatik olarak kötü bir ruh hali ortaya çıktığı için aşırı strese neden olan çok zor bir durumdur.

Durumdan sadece uzaklaşarak stresten kaçınma fırsatı varsa, bundan yararlanın. Bu kiralık bir daire ise, başka bir daireye geçebilirsiniz. Kendi daireniz varsa, polise başvurarak harekete geçmeniz gerekir. Önemli olan, bu tür insanlarla doğrudan daha az iletişim kurmaktır. Kulak tıkacı kullanmak gibi pratik tavsiyeler de yardımcı olacaktır.

Genel olarak, fiziksel egzersiz ve fiziksel aktivite strese direnmeye yardımcı olur. Vücudunuzun fiziksel durumu iyimser düşüncelere sahip olma şansınızı büyük ölçüde artırır. “Sağlıklı bir vücutta sağlıklı bir zihin vardır” denmesi sebepsiz değildir.

Vücudunuza dikkat edin, kötü alışkanlıklardan kurtulun ve kendinizi size ilham verebilecek nazik insanlarla çevreleyin. Bu durumda yeni engeller ortaya çıkmayacak ve eskileri yavaş yavaş çökecektir.

Çözülemeyen sorunlar oldukça nadirdir. Sorunu çözmeye çalıştığınızı ve yapabileceğinizi unutmamak önemlidir.

Meditasyon Yapmak

Meditasyonlar çok güçlüdür çünkü onlarla kafanıza girebilir ve işleri düzene sokabilirsiniz. Bu ilk başta kısa vadeli bir önlem olacak, ancak bu tekniği ne kadar sık ​​kullanırsanız, defalarca daha iyi sonuç verecektir. Zamanla, meditasyonlar onaylama işlevi görmeye başlar, çünkü başınıza gelen her şeyin sahte olduğunu ve sadece içsel durumunuza bağlı olduğunu anlarsınız.

Korku, endişe ve olumsuzluktan kurtulmanın yanı sıra yatmadan önce rahatlatıcı bir meditasyon yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca, evrenden nasıl doğru bir şekilde yardım isteyeceğinizi öğrenmenizi de öneririm. Sürekli tekrarlama, tekniğinizi zamanla geliştirecek ve daha önemli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Olumlama Cümlelerini Kullanma

Çoğu zaman, zihnimizdeki engeller, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan yanlış tutumlar olarak ortaya çıkarlar. Bunlar;

Başka birinin görüşünün toksik etkilerinden dolayı;

Geçmişteki olumsuz deneyimler;

Uzun süre ortadan kalkmayan problemler nedeniyle.

Örneğin, bir kişi iş konusunda şanssızdır, ancak bunun koşulların elverişsiz bir kombinasyonu olduğunu anlamaz. Yararsızlık, şanssızlık ve diğer herşey için kendini suçlamaya başlar. Bu düşünceler, kişinin kafasına sıkıca oturan ve engeller oluşturan olumsuz programlar haline gelir. Bu durumda optimum koşullarda bile iyi sonuçlar elde etmek mümkün değildir çünkü kişi kendini sarar.

Burada başarı, şans ve aşk için olumlama cümleleri kurtarmaya gelecek. Bu basit cümleleri tekrarlayarak herhangi bir bilinç bloğunu kaldırabilirsiniz. Onları her gün defalarca tekrarlayarak, zamanla sadece düşünmeye başlamayacak, aynı zamanda bu gerçekleri zihninize yazacak, bloğu kaldıracaksınız. Birçok insan yanlışlıkla blokları kaldırmanın kötü düşüncelerden kurtulmak olduğuna inanır, ancak durum böyle değildir. Onları olumlu düşüncelerle değiştirmek çok daha etkilidir, bu da olumlamaların yaptığı bir şeydir.

Your Page Title

Olumsuzlukla mücadelede evde elverişli bir ortam da faydalı olacaktır. Basit kurallara uymak, kendinizi psikolojik engellerle baş etmeyi kolaylaştıran iyi bir atmosferle çevrelemenize yardımcı olacaktır.