Hayatınızı Değiştirecek 7 Adım

Dikkatin odağı daha çok sorunlara ve bu sorunları çözmeye odaklandığından, herkes minnettar olmayı ve hayatı takdir etmeyi başaramaz. Bir yığın sorundan gelen acı asla bitmeyebilir ve daha iyi bir yaşamın entrikalarında hayat fark edilmeden geçecektir.

Bilmek, farkına varmak ve hatta bu deneyimi pratikte yaşamak anlamına gelmez. Dünya, bilincimizin bir yansımasıdır ve tatmin olmasak da, bir mücadele ve çeşitli yüzleşmeler halindeyken, yaratılışa yönlendirilebilecek enerjiyi kaybediyoruz. Refah, ilişkiler ve sağlık iç dünyamızın sonuçlarını yansıtır.

Bu 7 adım, dünyanızı değiştirmeye çalışmanıza yardımcı olacaktır. İlk önce kendinizle başlayın ve çevrenizdeki tüm dünyayı değiştirmeye çalışmayın. Böyle bir model vardır – eğer kendinizi değiştirirseniz, o zaman çevrenizdeki tüm dünya değişir, çünkü bu iç dünyanızın ayna görüntüsüdür.

1. Ne olursa olsun kabul edin. Bu adım olmazsa hayatımız mücadeleye ve çatışmaya dönüşür. Korkacağız, kontrol edeceğiz, mücadele edeceğiz, kanıtlayacağız, direneceğiz, tartışacağız, vb. Hepsi bir enerji akışıdır.

2. Hayatının nedeninin sadece kendin olduğunu kabul etmek. Her şey sadece arzunuz üzerine inşa edilmiştir (çoğunlukla bilinçsiz). Bu farkındalık olmadığında, irade bırakılır. Şimdi, hayatınızda olan her şeyin sorumluluğunu alırsanız, o zaman bu daha iyi bir yaşam için şanstır ve daha iyiye yönelik değişiklikler çok uzun sürmez.

3. Olan her şeyi (iyi ve kötü) takdir etmeye ve teşekkür etmeye başlayın. Bu bir zenginlik durumu verir. Benzerlik Yasası, beğeni çektiğinde işlemeye başlar.

4. Hayatınızda en çok istediğiniz şey için arzunuzu ifade edin. Sakin kalarak ve ne istediğinizi bilerek istediğinizi elde etmeye niyet edin. Siz ne istediğinizi anlayana kadar, Evren size ne vereceğini bilmez.

5. Planlayın. Zamanında öncelikleri belirlemek için, adımlarınızı anlamak, eylemlerin ve sonuçlarının farkında olmak gerekir, aksi takdirde şiddet eyleminin etkisiz bir taklidine sahip olursunuz.

6. Beklentileri ve arzuları yerine getirmenin önemini ortadan kaldırın. Beklentiler her zaman hayal kırıklığıdır, alma arzusu ve önemi ne kadar fazlaysa, gerçekleştirme arzusu o kadar uzaktır. Bu model, aşırı enerji basıncı veya geri dönen aşırı potansiyelin ortaya çıkması ile ilişkilidir.

7. Eylemler. Yol sürecinde, sürecin kendisinin nasıl zevk alacağını öğrenmek gerekir, aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı yaratabilir veya acı getirebilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Beyinde ortaya konan programları ve sinirsel bağlantıları değiştirmek oldukça mümkündür, sadece seçilen yola bağlı kalmanız, tüm bunlara neden ihtiyaç duyduğunuzu bilmeniz, kendiniz, algınız, iradeniz ve arzunuz üzerinde çalışmanız yeterlidir. Yaşayın ve hayattan zevk alın.