Bu Eşyalar Evinize Şansızlığı ve Talihsizliği Getiriyor

Evinizdeki en şanssız eşyaları pişmanlık duymadan atın! Bir insanın evindeki herhangi bir öğenin kendi enerjisi vardır, her öğenin kendine özgü ve ev sahibinin biyolojik alanı üzerinde bir etkisi vardır. Tam olarak neyin tılsım olabileceği hakkında bilgi sahibi olan bir kişi evini negatif enerjiden iyi koruyara gerçek bir kaleye dönüştürebilir.

Bugün sizlere evinizde sahip olabileceğiniz en şanslı ve şanssız şeylerin bir listesini hazırladık.

Evdeki Şanssız Eşyalar

1) Kaktüs

Kaktüs iç mekanlarda kullanılan çok popüler bir bitkidir, ancak Feng Shui uzmanlarına göre, gül hariç dikenli bitkiler, evlere negatif enerji ve başarısızlık getiriyor.

2) Ölü veya kurutulmuş bitkiler

Evinizdeki çiçekler kuru mu? Hindu mimarlık bilimi Vastu Shastra’da, bitki yapraklarının evinizde ölmesine izin vermek için çok kötü bir işaret olarak kabul edilir.

3) Yeşil duvarlar

Evinizdeki duvarları farklı yeşil tonlarında boyamaya başlamadan önce, bunun şanssız bir işaret olarak kabul edildiğini unutmayın. Yeşil duvar kağıdı oluşturmak için arsenik kullanan bir bilim insanı sıvıyla temas ettiğinde zehirli duman çıkardığını kanıtladı.

4) Sallanan sandalye

İrlandalılar boş bir sallanan sandalyenin kötü ruhlar için evlerine davet olduğuna inanmaktadır. Eğer aniden kendini salladıysa, o zaman geç oldu, ruhlar artık evinizde.

5) Eski takvim

Eski takvimi duvardan çıkarma zamanı geldi. Birçok inanışa göre, sürekli olarak yanlış yılı, ayı veya günü görmek, geçmiş zamanın gereksiz bir hatırlatmasıdır, bu da hayatınızı olumsuz yönde etkiler ve hatta azaltabilir.

6) Siyah kapı

Feng Shui ile güneye, doğuya veya batıya bakan siyah bir kapı evin arızasını davet ediyor. Ancak bu, kuzeye bakan siyah kapı için geçerli değildir.

Birde evin sahipleri ve nüfusu üzerindeki etkisi sadece olumlu olan şeyler var. Bu tür öğeler satın alırsanız, mali kanalınızın potansiyelini artırarak nakit akışınızı arttırırsınız. Bunlar neler bir bakalım

Şanslı ev sembolleri

1. Çömlek

Kil, çok güçlü bir doğal malzemedir, refah ve zenginliğin sembolüdür. Düzenli olarak kil çömlek, kupa veya sürahi kullanırsanız, kendinizi nazardan korumanıza yardımcı olurlar.

2. Paranın görüntüleri

Evde bir para görüntüsü olan resimler, teçhizatlar veya paneller bulunduğunda, olumlu enerji istenilen dalgaya ayarlanır. Bunlar serveti sembolize ediyorlar. Bununla birlikte, para ve değerli eşyaların ve resimlerinin yatak odasında bulundurulmayacağını hatırlamak önemlidir, çünkü iki farklı enerjinin birleşimi sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

3. Su depoları

Akvaryum, dekoratif ev şelaleleri, su saati bunlar çok güçlü para mıknatıslarıdır. Finansal enerji su enerjisine çok benzer. Bir su kaynağını evin içine yerleştirirken, yanına veya içine birkaç bozuk para koyarak nakit akışını etkinleştirmek gerekir.

4.Buğday başağı

Tahıl uzun zamandır refahın bir sembolü olarak kabul edildi, çünkü atalarımızın refahı ve yaşamı doğrudan hasatın niteliğine ve miktarına bağlıydı. Bugün, bunların tam bir yaşamla doğrudan bağlantısı yok, ancak refahın bir sembolü haline geldi, böylece evin her zaman para ve iyi şansı, bir demet olgunluğa sahip olmasını sağladı. Buğday başaklarını mutfağınıza yerleştirirerek bolluğu evinize çekebilirsiniz.

Your Page Title

5. Altın dekorasyon

Altın, lüksün ve zenginliğin en parlak düzenlemesidir.Bu metalin güçlü enerjisi yalnızca finansal akışları eski haline getiremez, aynı zamanda onları önemli ölçüde geliştirir.