Doğum Sırasının Manevi Önemi

Ruhunuz ailenizi seçti çünkü en yüksek ruhsal gelişiminizi ve büyümenizi desteklemek için en iyi enerjiyi sunacağını biliyordu. Aynısı doğum sıranız için de geçerlidir. En büyük, en küçük ya da tek çocuk olun, doğum sıranız özel, manevi bir önem taşır.

İlk Doğan

Daha derin ve daha ruhsal düzeyde, ilk doğan çocuklar genellikle aşırı derecede güçlü ruhlardır. Amaçlarının bir kısmı, aile karmalarının çoğunu emmek ve onu yeni bir şeye dönüştürmektir.

Bütün aileler, bu karmik enerjiyi hızlandırıp iyileştirene kadar, nesiller boyunca devam ettirecek kendi karma ve kalıplarına sahiptir. İlk doğan, ruh çalışmalarının bir parçası olarak sorumluluk üstlenen bir numaralı kişidir.

Bir çok yönden, ilk doğanlar şifayı getirmek için çok fazla aile enerjisi almayla donatılmıştır. Ve bunu başarırlarsa, üstesinden gelemeyecekleri bir şey yoktur.

İlk doğanlar, aynı zamanda enerjik bir seviyede güçlü bakıcılar ve besleyiciler olarak hareket eder. Bilinçli olsun ya da olmasın, diğer kardeşlerini korurlar ve omuzlarında çok fazla aile yükü taşırlar.

Bu ağırlığı taşıyacak kadar güçlü olmalarına rağmen, eğer işler fazla ağırlaşırsa, yeterince iyi olmadıklarını düşünürler bu da düşük benlik saygısına yol açabilir.

Bu ağırlığı başarılı bir şekilde atlattıklarında ve olumlu bir şeye dönüştürdükleri zaman, hızla ilerler ve hayatta çok başarılı olurlar.

Orta Doğan

Orta doğan çocuk, dünyaya getirmesi gereken birçok yeteneğe sahiptir, bu yüzden ilk doğanın ve son doğanın samimiyetine ihtiyacı vardır.

Birçok açıdan, ilk doğan ve orta doğan, fiziksel düzeyde aynı şekilde görünmese bile, enerjik bir seviyede birlikte çalışırlar.

Orta doğan, ilk doğanı desteklemeli ve zor durumda onları ayakta tutabilmelidir. Aynı zamanda, son doğanları da desteklemek zorunda kalabilirler, orta doğanlar kendilerini ortada bir şekilde sıkışmış veya yakalanmış hissedebilirler.

Orta doğanların çoğu, doğal arabuluculardır insanlarla çalışmak ve iyileştirme kapasitesiyle çalışmak konusunda çok iyidirler. Ayrıca genellikle diplomatik ve daha büyük bir resim görüş noktasındaki şeyleri görebiliyorlar.

Orta doğanlar da, kim olduklarını görmezden gelebilir ve sık sık diğer insanlar için bir şeyler yaptıkça kolayca yoldan çıkabilirler.

Bir orta doğumlu, kim olduğunu ve daha bağımsız olduğunu öğrendiğinde, yeni ve heyecan verici şeyler yapabilirler.

Son Doğan

Ruhsal düzeyde, son doğanlar aileye bir hafiflik ve neşe getirmek için gönderilmiştir. Son doğanların hepsi, aileyi bir araya getirmek, başkalarıyla bağlantı kurmak ve uzun süreli arkadaşlıklar kurmakla ilgilidir.

Son doğanlar genellikle hayata nasıl yaklaştıkları konusunda daha rahattırlar ve ağır aile karmasını emme olasılıkları daha düşüktür.

Son doğanlar çoğu zaman işleri kendi yöntemleriyle yapmak isterler ve kendi davullarının melodilerine vurabilirler. Bir çok yönden, kendi yollarını yaratmaya ve aile için yeni enerji bırakmaya gayret ediyorlar.

Daha yaşlı kardeşler tipik olarak çok sayıda ağır aile karmaşasını emdikleri için, son doğanlar bazen hayatlarının sorumluluğunu alma yeteneğinden yoksun olabilirler. Ayrıca olgunluktan da yoksun olabilirler bu yüzden kendi yollarını oluştururken rahat olmalarını öğrenmeleri gerekir.

Son doğanlar çoğu zaman yeni bir enerji, iyimserlik ve dünyaya yeni bir bakış açısı getirecek bir aileye dönüştürülür.

Son doğanlar hayatlarının sorumluluğunu üstlendikleri zaman, yenilikçi ve ilham verici şeyler yapmaya devam edebilirler.

Tek Doğanlar

Tek doğmuş çocuk ilk doğan çocuğa çok benzer, ancak daha güçlendirilmiştir. Tek doğanlar çok fazla aile karmaşasını üstlenirler.

Bu, tek doğmuş olmanın genellikle aşırı derecede bağımsız ve dirençli olduğu anlamına gelir. Ayrıca, bir ilk doğana göre liderlik rolüne girme olasılıkları daha yüksektir.

Tek doğuştan gelen ruhların çoğu, ebeveynlerinin bir şeyleri tamamlamalarına yardımcı olmak veya ebeveynlerinin üzerinde çalıştığı bir şeye daha fazla enerji kazandırmak için oradadır.

Daha derin bir düzeyde, tek doğuştan gelenler duygusal durumlarla nasıl baş edebileceklerini öğrenmeye başladılar. Bunun nedeni, tek doğmuş olanların bazen başkalarıyla ilişki kurmak veya ilişkilerde sağlıklı bağlar kurmak için zor zamanlar geçirmesidir.

İlk doğan ve tek doğan arasındaki temel farklılıklardan biri de, tek doğanların genellikle aile dinamiklerine katılmalarıdır, ilk doğanların ise genellikle bir şeyi değiştirmesi veya dönüştürmesidir.

Your Page Title

Doğum sıranızın önemi, ailenizin enerjisine ve ruhunuzun amacına bağlıdır. Kardeşleriniz arasında tek erkek ya da tek kadın iseniz, ilk doğanın unsurları ile de rezonansa girebilirsiniz.