Paralel Hayat mı Yaşıyorsunuz

Bir bilim kurgu filmindeki bir şey gibi görünebilir, ancak paralel bir yaşam sürmek, hayal ettiğiniz kadar uzak olmayabilir. Elbette, “yaşam” kelimesini nasıl tanımladığınıza da bağlıdır.

Hepimizi paralel hayatlar yaşıyoruz. Bazılarımız diğerlerinden daha fazla hayat yaşıyor, ama hepimiz, Dünya üzerindeki yolculuğumuz boyunca hareket ederken, aynı anda bir başka yaşam oluyor.

Neden Hepimiz Paralel Hayat Yaşıyoruz?

Yüksek Benlik

Bir ruh bir vücuda girmeye hazır olduğunda, sadece bir kısmı yeniden doğar. Ruh enerjinizin geri kalanı diğer ‘şeyleri“ gerçekleştirmek için diğer alemlerde ve boyutlarda kalmıştır. Bu parçanız uykuda olabilir ya da yüksek alemlerde tam ve mutlu bir “hayat” yaşayabilir.

Bu aynı zamanda, başka bir bedene ve başka bir hayata daha önceden varmış olabilecek bir ruhun, bir zamanlar aile üyeleri ya da bir zamanlar tanıdığı arkadaşlara nasıl gidip mesaj gönderebileceğini açıklamaya da yardımcı olabilir.Yüksek alemlerde olan bu özünüz, aynı zamanda bir boyuta da bölünebilir veya aşağı doğru da gidebilir.Bu alanda, ruh enerjiniz (Yüksek Benliğinizi ifade ettim) sizi yönlendirebilir ve insan benliğinizle çalışabilir. Neredeyse Yüksek Benliğinizin bir tür ruh rehberi olduğu gibi, aslında gerçekte sadece sizsinizdir!

Yüksek Benliğiniz (ruh enerjiniz) dünyevi yolculuğunuz hakkında Dünya üzerinde yaşamanızdan çok daha fazla anlayışa ve farkındalığa sahiptir, bu yüzden sizi yönlendirebilir ve sizi motive edebilir. Yüksek Benliğinize istediğiniz zaman uyum sağlayabilir ve sevgi dolu rehberlik alabilirsiniz.

Sadece daha yüksek bir bilinç seviyesine kadar açılmayı öğrendiğinizde, bu bölümüne erişebilirsiniz.Bir anlamda, Yüksek Benliğiniz, tam olarak paralel bir yaşam sürmemekte, daha çok bir kaynak olarak mevcut olan başka bir boyutta yaşamanızdır.

İkiz Alev

İki ayrı bedene reenkarne olan ruhlar vardır, bunlar İkiz Alevler olarak bilinir. Bu bedenler karşı cinsiyetten olmak zorunda değildir.

İkiz Alev bağlantıları son derece güçlü olabilir ve birçok kişi, onların mükemmel bir partner olacağına inanır ve İkiz Alevini bulabilir, ancak bu her zaman geçerli değildir.

Aslında, çoğu zaman İkiz Alevinizle romantik bir ilişki içinde olmak son derece yoğun olabilir çünkü onlar sizinle aynı ruh enerjisinden yapılmıştır.

İkiz Alevlerin buluşması gerekmez ve birbirleri arasında bir romantizm kurmaya ihtiyaçları yoktur, ancak genellikle aynı zaman zarfında reenkarne edilirler ve sıklıkla birlikte bir görev üzerinde çalışırlar.

Bir ruh iki yaşam sürdüğünde, onların gelişimini ve öğrenme sürecini hızlandırmak için büyük olasılıkla ilerlediklerini ve bunu yaptığını gösterir.

Bir kerede iki hayat yaşamak, gelişmiş ruhlar için bile zor olabilir, bu nedenle ruhunuzun her hayatta bunu yapmayı seçeceği çok yaygın değildir.

Rehber Olmak

Bir rehber olmayı öğrenen ya da zaten rehber olan bir ruhun, Dünya üzerinde reenkarne olabileceği, ancak yine de rehberlik etmekten sorumlu oldukları mümkündür

Bu yol gösterici çalışmanın çoğu, insan yaşamını sürdüren kılavuz bilincinden uzak, yüksek alemlerde gerçekleşecektir.

Kılavuzun bunun onun rolü olduğunu hissedebileceği mümkündür, ancak öğrencilerine ne yapmaları gerektiğine dair aktif anılara sahip olmaları pek olası değildir.

Kılavuz ayrıca, fiziksel yaşamlarında da bir tür öğretici, şifacı ya da akıl hocası olabilir, fakat bu her zaman böyle olmak zorunda değildir.

Rehberin Dünyasal yaşamında hangi yolu seçtiğine bakılmaksızın, ruh enerjilerinin bir kısmı, insan yaşamını sürdürürken başkalarına yardım eden ve onlara yardım eden yüksek alemlerde de olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ruh enerjimiz, hayal edebileceğimizden çok daha büyüktür, bu yüzden bir kerede birden fazla yerde olabileceğinin biraz anlaşılabilir olduğunu düşünüyoruz.