Kulaklardaki Sık Sık Çınlama,Daha Yüksek Manevi Farkındalığın Bir İşaretidir

Bu frekansları duymak, sıradan algının ötesinde bir şeydir ve artan manevi farkındalığın bir sonucu olarak ortaya çıkar.

Eğer ruhsal gelişim yolundaysanız ve bu fenomeni deneyimlemeye başlarsanız, korkmayın çünkü bu mükemmel bir işarettir. Kulaklarınızda sık sık meydana gelen bir deneyim değildir.

Sıradan algılamanın ötesinde olan şeyleri gerçekten duyabildiğiniz için buna dayanaksızlık diyebilirsiniz. Ses perdesine bağlı olarak, duyduğunuz frekanslar ruhunuzun aydınlanmasına yardımcı olmak veya engel olmak için vardır.

Bu çok ince enerjik frekansların farkına varabilmenizin, gelişen enerji algınızla bir ilgisi vardır. Bu, ruhsal olarak gelişmemiş insanların, onları hiç duyamayacakları veya yalnızca daha düşük frekansları duyabilecekleri anlamına gelir.

Bu frekanslar, dikkatinizi çekmeye çalışan bir şeyin şifreli mesajlarıdır.

İyi Frekanslar

Bu frekanslar genellikle neşe, sakinlik ve rahatlık duygularına neden olan daha yüksek bir perde ile karakterize edilir. Onları duyamıyorsanız, onların orada olmadığı anlamına gelmez. Ancak, onları duyarsanız, getirdikleri enerjiye ve gerçekleşmekte olan manevi kodlamaya daha fazla odaklanabilirsiniz.

Bu manevi kodlama, frekansınızın ve DNA’nızın yükselmeler aldığı bir süreçtir. Eğer bu frekansı duyarsanız, minnetle kabul etmeye hazır olun demektir.

Yüksek frekanslar diğer insanlarla da ilişkilidir. Daha doğrusu, bu yüksek frekansları daha yüksek sesle ve çok yüksek bir sesle duyuyorsanız, birisi sizin için çok olumlu bir şey konuşuyor veya düşünüyor olabilir.

Her iki durumda da, onlara olumlu hisler eşlik eder ve varlığınıza pozitif bir enerji dalgası getirir.

Kötü Niyetli Frekanslar

Genellikle rahatsız edici duygulara neden olan düşük frekanslı frekanslar, negatif bir enerji dalgasında olduğunuz anlamına gelir. Bununla birlikte, onları duyabilmek için, kalkanınızı ele almada ve negatif etkiyi etkisiz hale getirecek veya engelleyecek bir pozitif enerji bariyeri yaratma konusunda üst seviyeye sahipsiniz.

Kulağınızdaki çınlama sesi karanlık güçlerden kaynaklanıyorsa, çok dikkatli olmalısınız, çünkü bu frekans büyük olasılıkla olumsuz ve yıkıcı duygulara ilham verecektir.

Enerjik olarak güçlü olduğunuza inandığınız kadarıyla, bu kuvvetlerin sizden çok daha güçlü olduğunu ve sizin çağırdığınız yüksek kuvvetlerden koruma aramanız gerektiğini bilmelisiniz.

İnsanlar söz konusu olduğunda, yüksek sesle duymak, düşük tiz sesler duymak, size karşı öfke yansımaları anlamına gelir. Kişinin kim olduğu o kadar önemli olmasa da, bu gerçeği sevgiyle kabul etmeniz ve böyle bir psişikten koruma sağlamanız önemlidir.

Bu enerji dalgasının neden olduğu negatif duygulara boyun eğmemeniz çok önemlidir. Olumsuz cevap vermek, düşük frekansın ruhsal büyümenizi engellemekte başarılı olduğu anlamına gelir. Bunun yerine, sevgi ile karşılık verin ve size ulaşmaya çalışan karanlığın yerini almak için ışık gönderin.

ÇINLAMA SESİNİ AYARLAMA

Bazen çınlama çok yüksek olabilir. Bu, etrafınızdaki enerjilere karşı son derece hassas olduğunuzun bir işaretidir. Bu durumda, enerjilerinizden aşırı derecede etkilenerek ruh halinizin sallandığını bile hissedebilirsiniz.

Ancak, şu an bununla baş edemiyorsanız, ayar yapmanın bir yolu var. Basitçe, Yüksek Benliğinizden onu hafifletmek ve size koruma sağlamak için genellikle çağırdığınız kuvvetlerden isteyin. Bazen, etrafımızdan gelen bilgi girişini kontrol etmeyi öğrenmemiz gerekir, çünkü çok ezici olabilir.

Durum ne olursa olsun, bu frekansları duyabilmenin sizin üzerinizde kontrol sağladığını bilin. Kendilerini sesle tezahür ettirmeye başladılar çünkü onlarla iletişim kurmaya başlayacak kadar gelişmişsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Onları ruhsal gelişiminizin önemli bir parçası olarak kabul edin ve taşıdıkları kodları öğrenin. Sonunda, etrafınızdaki enerjileri kontrol altında tutabileceğinizi göreceksiniz ve hissettiğiniz en büyük fırtınayı bile sakinleştirebileceksiniz.