BOLLUK AKIŞINI AÇMANIZA YARDIMCI OLACAK ÜÇ BASİT RİTÜEL

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazır olun…

Niyetlerinizin ana hatlarını belirlediniz, uygulamak için çabaladınız, günden güne çok çalışıyorsunuz, ama nedense hayalleriniz gerçeğe dönüşmek için acele etmiyor.

Her şeyden önce, bir şeyi anlamaya çalışın – her şey yolunda. Bir platoda olmak, zirveye tırmanmak için önemli bir kilometre taşıdır, ruhunuzun ve kalbinizin üzerinde çalışmanın zamanının geldiğinin bir işaretidir.

Aşılmaz bir engelin kendi ruhunuzla temasını yeniden sağlamak için gerçekten harika bir fırsat olduğu anlaşılıyor. Kendiniz için hayallerinizi örmek ve onları gerçeğe dönüştürmek için kişisel rehberinizi oluşturmak için bu duraklamalara ihtiyacınız var – aksi halde baş edemezsiniz.

Mutluluğun ve bereketin anahtarı, bilgeliğini dinlemek, durmaya devam ederken yaratıcı sese dikkat etme yeteneğidir.

Hiçbir şey yapmadan, hiçbir şekilde bir şey elde edemeyeceğinizin yanlış olduğu fikrinden dolayı hayalinizi aktif bir şekilde takip etmeye geçin. Böylece hayatınızdaki sadece birkaç küçük değişiklik kendi rüyanıza giden yolu açabilecek ve evren sadece sizin yolunuza engeller getirmeyecek, hatta size yardım edebilecek.

Büyük olasılıkla, zaten içsel ipuçlarını bilinçaltının sesi, kehanetsel rüyalarıda düşünceler biçiminde hissettiniz, hiçbir yerden gelmiyorsunuz – kendinize bolluk çekmek için belirli inanç ve alışkanlıklardan vazgeçmeniz gerektiğini söyleyen işaretler alıyorsunuz.

Aslında, ruhunuzun derinliklerinde, tüm hayallerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi zaten biliyorsunuz, ancak birkaç hatırlatıcıya ihtiyaç duymanız veya kalbinizin yönünü biraz zorlamanız gerekiyor…

“Hayallerinizi takip ediyorsanız, bu kadar zamandır sizi bekleyen yola çıktınız ve tam olarak en baştan yaşamak zorunda olduğunuz hayatı yaşamaya başladınız. Hayallerinizi takip edin, kendinizden korkmayın ve kapılar daha önce sadece boş bir duvar gördüğünüzde bile size açılacaktır. ”- Joseph Campbell.

Bolluğu Çekmek İçin Bu 3 Yöntemi Hayatınızda Uygulayın

1. Tam olarak inandığın şeyi elde edersin.

Bolluk için ödediğimiz para birimi – yaşadığınızı hissetmek, neşe, güzellik, sevgi ve iç huzur için kendine özgü bir değerdir.

Benlik saygısını kaybettiyseniz, her zaman ve her koşulda yalnızca kendinizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenerek geri kazanabilirsiniz.

Kendinizi mutluluk, başarı ve diğer insanların “doğru” hayatlarına göre ayarlamaya çalışmayın. Bunu başarsanız bile, pişman olacaksınız. Ruhunuzu kibar ve sevgi dolu düşüncelerin yardımı ile besleyin; bu, borçlarınızı saygınlıkla göz açıp kapayıncaya kadar ödemenize yardımcı olacaktır.

Benlik saygısı, her koşulda kendinizi kabul etme ve sevme yeteneği ile üretilir.

Başkasının onayını almak için uğraşmayın gerçekten önemli olan tek kişi kendinizdir.

Ritüel: Hayatınızda bolluğa nasıl yer açacağınızı (ve özgüveninizi geri kazanmayı) istediğinizi açıkça temsil etmeyi öğrenin. Birkaç dakika oturun ve sessizce hayal kurun. Vücudunuzun her hücresiyle hissetmek için tüm renklerde ne için çabaladığınızı hayal etmeye çalışın.

2. Sahip olmadığınızı düşünmeyi bırakın. Sahip olduklarınız içinde minnetar olun.

Kıskançlıktan, öfkeden ya da diğer insanlar ve onların başarısı hakkındaki değer yargılarından özgür olduğunuzda,bolluğun kapılarını açarsınız. Şimdi başkasının başarısı sizi aşağı çekmiyor, ancak bir sıçrama tahtası gibi, sizi havaya fırlatıyor.

Minnettar olma yeteneği, bolluğu söyleyebilme yeteneğidir. Tam burada ve şu anda başarılı olacağınıza, başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuza inanın.

Minnettarlık, yalnızca bolluğu çekmekle kalmayıp, aynı zamanda yansıtıcı bir olumsuzu da içeren koruyucu bir büyü gibidir. Olasılıkları sonsuzdur, öyleyse onları kullanın!

Ritüel: Sol elinizi kalbinize koyun. Sağ elinizi alt karnınıza yerleştirin. Derin bir nefes alın ve nefes verin. İçtenlikle, yaşamınızdaki her şey için kaderinize teşekkür edin.

Minnettar olabileceğiniz şeylerin bir listesini yapın. Yatmadan hemen önce veya uyandıktan hemen sonra. Hissedin ve içindeki her noktanın doğru olmasına izin verin.

3. Hayatınızın kontrolünü elinize alın – istediğiniz gibi olun.

Eğer sevgi istiyorsanız, sevgi dolu biri olun. Daha fazla arkadaş edinmek istiyorsanız, arkadaşça davranın. Eğer affedilmek istiyorsanız, kendinizi affetmeyi öğrenin.

Minnet, bir mıknatıs gibi, kendisine bolluk kazandırır, bu yüzden yaşamınızdaki her şey için ve her zaman kendinize karşı minnettar olmaya çalışın.

Davranışlarınız, yaşam hikayeniz ve üzüntüleriniz için sorumluluk kabul ettiğinizde, ruhunuzun derinliklerine bakar ve bu zaman boyunca sizinle birlikte olan gerçekleri ilham verici ve güçlendirici bulursunuz.

Acı çekiyorsanız, bir nedenden ötürü deneyimlediniz. Ve kişisel iyileşme deneyiminiz, bu dünyayla paylaşabileceğiniz paha biçilmez bir hediyedir.

Ritüel: Özlemlerinizi ve yaşamın anlamını unutmadan, bu dünyadan almak istediğiniz enerji olmak için kendinize günün görevini verin.

Your Page Title

Kendinize hayalperest olma fırsatı vermelisiniz. Hata yapmak, oynamak, hayal etmek, sizin için değerli olan şey hakkında tüm dünyaya haykırmak. Kendi yaşam yolunuzu keşfedin ve yalnızca sizin yapabildiğiniz şekilde yaşamın tadını çıkarın.