Enerjinizi Temizlemenin ve Dengelemenin 6 Yolu

Hayat, zaferler ve yenilgilerle ilgilidir, ancak düşük titreşimlerin bizi yenmesine izin vermemeliyiz. Deneyimlerinizden ders alın, ama öfke veya hayal kırıklığının hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin.

Bu olumsuz duygular enerjimizi karıştırmaya ve bizi alaşağı etmeye eğilimlidir. Her zaman yüksek titreşimlere, özellikle sevgiye odaklanmalı ve İlahi Olanı aramalıyız.

Enerjinizin yükü altında hissediyorsanız, enerji alanınızı dengelemenin bu 6 kolay yolunu hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

1. İlişkilerinizle Başlayın

İlişkilerinizi değerlendirmek ve hangilerinin dengesiz olduğunu bulmak için biraz zaman ayırın. Sağlıklı ilişkiler geliştirmek için bilinçli bir şekilde çaba gösterin, ancak enerji alanınızı karıştıranlar için katı sınırlar belirleyin. Ruhsal gelişiminizin ilişkilerinizde değişiklikler olacağını ima ettiğini unutmayın, bu yüzden salıvermekten korkmayın.

2. Çakralarınızı Dengeleyin

Kolay ama önemli bir görev, Çakralarınızı temizlemek ve dengelemektir. Çakraları Dengelemek, enerjinizin yeniden canlanmasına yol açar. Kırmızı Kök Çakrayla başlayın ve Taç Çakranıza ulaşana kadar yukarı doğru hareket edin. Canlı renkleri görselleştirin ve dengeleyin.

3. Auranızı Temizleyin

Bazı araçların yardımıyla auranızı temizleyebilir ve enerji alanınızı düzene sokabilirsiniz. Birkaç damla herhangi bir uçucu yağ ile birlikte deniz veya Epsom tuzu banyosuna gidebilirsiniz. Başka bir araç da vücudunuzun ana hatlarını çizmek için kullanılması gereken adaçayı yakmaktır. Biraz mesafe alarak, yanan adaçayını ana hatlarınızın etrafında hareket ettirin ve durgun enerjinin auranızdan temizlendiğini görselleştirin.

4. Başkalarını Affedin

Negatif insanlarla bağları kesmelisiniz, ancak onlara karşı herhangi bir kin beslememeniz önemlidir. Kendinizi ve başkalarını affedin. Geçmiş seçimleriniz o belirli zamanda sizin için doğruydu ve bu deneyimlerden bir şeyler öğrenmelisiniz. Bu nedenle, geçmiş acılar içinde kafeste kalmayın. Acıyı ve buna sebep olanları bırakın. Yeni başlangıçlara odaklanın.

5. Evinizi Düzenleyin

Alanınızı fiziksel olarak düzenlemek de önemlidir. Eski ve kullanılmayan öğeleri atın. Yeniden dekore ederken, pozitif enerji çeken öğeleri seçin. Evinizin içindeki enerjiyi değiştirmek için mumları da kullanabilirsiniz.

6. Enerjinizi Koruyun

Enerji alanınızı temizledikten sonra, onu daha fazla dağınıklıktan korumak önemlidir. Çevrenizde sizi koruyacak beyaz bir balon hayal edin. Sevgi ve pozitif enerjinin bu balonun içinde olduğunu ve sizi tüm kötülüklerden ve olumsuzluklardan koruduğunu görselleştirin.

Your Page Title

Kişisel enerjinizin durgunlaştığını veya çok toksik hale geldiğini hissettiğinizde, bazı temizleme yöntemlerini deneyin. Mutlu ve huzurlu bir yaşam için fiziksel ve ruhsal alanınızı düzene sokun.