Hayatınız, Geleceğinizi Değiştirmenize Yardımcı Olabilecek 9 Yıllık Bir Döngüyü Takip Eder

Evrenimiz gizemli şekillerde çalışır, ancak onun her zaman bir modeli vardır, her zaman döngüsel olarak hareket eder. Gündüz-gece döngülerimiz, mevsimsel döngülerimiz veya insan yaşamı döngülerimiz olsun.

Ama bir insanın hayatının 9’luk döngülerde işlediğini biliyor muydunuz? Her yaşamda yaşadığımız tüm önemli olaylar, o belirli yaşam yılının enerjisiyle aynı hizadadır. Ve kişisel yıl numaranızı hesaplamak çok kolaydır.

Kişisel Yıl Numaranızı Nasıl Bulursunuz?

İçinde bulunduğunuz yılı hesaplamak için, doğum gününüzün ve doğduğunuz ayın tüm tek rakamlarını mevcut takvim yılının rakamlarıyla toplayın. Birinin doğum günü 5 Mayıs’ta ise ve bu yılı hesaplıyorsa, sayılar şu şekilde olacaktır: 5 + 5 + 2 + 0 + 2 + 0 = 14.

Çift hanelere gelince, tek haneyi bulmak için bunları bir araya getirin: 1 + 4 = 5

Yani bu, hesaplayan kişinin şu anda 9 yıllık döngüde 5. yılında olduğu anlamına gelir. Her kişisel yıl kişinin doğum günüyle başlar ve biter. Yıllar arasında hareket ettikçe enerji akışı oldukça yumuşaktır. Bu bazen çakışmalara neden olur. Önümüzdeki yılın enerjisini doğum gününden aylar önce hissetmeye başlayabilirsiniz.

1. Yıl: Döngünün Başlangıcı

Yeni bir döngü ile yeniden başlıyorsunuz, hayatınızı yeniden inşa ediyorsunuz. Büyük resmi hemen göremeyebilirsiniz, ancak yine de geleceğinizin tohumlarını 1. yılda ekmeye başlıyorsunuz. Bu, sizi geride tutan eski alışkanlıkları bırakmanın zamanıdır.

2. Yıl: Bağlantının Oluşturulması

2. Yıl, 1. yılda yaptığınız planları genişletmekle ilgilidir. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yeni bağlantılar kurmaya başlayacaksınız. Süreç istediğiniz kadar hızlı olmayabilir, ancak sabırlı olun. Bu yılı becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda romantik bağlar kurmak için iyi bir zamandır.

3. Yıl: Yaratılış Yılı

Üçüncü yıl ile işler hızlanmaya başlar. Hayat dolu olacaksınız ve yaratıcı enerjiniz sizi birden fazla projeye çekecektir. Birkaç yeni şeye başlayabilirsiniz, ancak hepsi meyve vermeyecektir. Yine de, bu köklü arzuların yüzeye çıkmasına ve size ilham vermesine izin vermek için iyi bir zamandır.

4. Yıl: Çalış ve Yap

Dördüncü yılda gerçek ilerlemeyi fark etmeye başlarız. 3. yıl size birden fazla seçenek sunarken, 4. yıla kadar favorilerinize karar vermiş olacaksınız. Bu yıl çoğunlukla irademize ve özdenetimimize meydan okuyan iş ve kariyere odaklanıyor. Bu, yeni beceriler geliştirme, daha sorumlu olma ve işleri düzene koyma zamanıdır.

5. Yıl: Değişim Zamanı

9 yıllık döngünün 5. yılı asi enerjiyle doludur. Bu, çoğumuzun tüm sorumluluklarından kurtulmak, işimizi, evimizi ve hatta hayatımızı değiştirmek istediğimiz yıldır.

Her zaman bu tür dürtülerle hareket etmeyenler daha özgür ruhlu hale gelir ve yeni maceralar arar. Bu dağınık enerji getirir ve bunu büyük değişiklikler izler.

6. Yıl: Sevgi ve Beslenme

Bir yılın özgürlüğünü keşfettikten sonra, 6. yıl genellikle bizi bir başkasının arkadaşlığına özlem duyar. Yakınlarımızı severek ve ilişkilerimizi besleyerek bu yılı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Buna ailemiz, dostlarımız ve romantik partnerlerimiz dahildir. Bu, birçok iş başarısının yılı olmayabilir, ancak yine de barış ve uyuma odaklanabilirsiniz.

7. Yıl: İçgözlem

7. yıl, 9 yıllık döngünün sonuna yaklaştığımızın farkına varıyor. Bu, yeni başarılar elde edebilmemiz ve maddi bolluğa sahip olabilmemiz için işe yeniden odaklanmamızı sağlar.

Kendimize odaklanmak için iç gözlem yapmalıyız. Siz kendinize odaklandıkça tüm dış konular kenara gidecektir. Yıl çoğunlukla kişisel gelişim içindir.

8. Yıl: Ödüllerinizi Toplayın

İçe dönük 7. yıldan sonra dengeyi sağlamak için, gelecek yıl birçok dış etkiyi beraberinde getirir. Geçtiğimiz 7 yıl boyunca sıkı çalıştıktan sonra sonunda ödülünüzü alacaksınız. Bu genellikle kariyeriniz, işiniz ve kişisel finansınız için en iyi yıldır. Size açılan birçok kazançlı teklif ve pozisyon ile kariyeriniz açısından zirveye ulaşacaksınız.

9. Yıl: Bir Döngünün Tamamlanması

9.yıl bazı sonlar getirir. Yüksek maaşlı işe girmeye karar verebilir, böylece önceki bir yerde kapanış yapabilirsiniz. İlişkiler ve yaşam durumları bile sona ulaşır. Ancak sonlar her zaman kötü değildir. Önümüzdeki 9 yıllık döngü için hazırlanmaya başlayacaksınız.

Your Page Title

9 yıllık döngü sona ererken, yeni ve heyecan verici şeyler sizi bekliyor. Hayatınızın ilerleyen kısımları dönüşecektir. Bu yeni döngüyü kucaklayın ve fırsatlarınız için minnettar olun.