Tarihlere Göre Aralık Astrolojisi: Güçlü Bir Yıl Sonu İçin Hazır Mısınız?

2020, bir uyanış, büyüme ve değişim yılı oldu. Pek çok nadir uyum hayatımızı sarstı ve Aralık 2020 bu tür olaylara yabancı olmayacak.

Gündönümü, Güneş Tutulması, Dolunay ve Büyük Birleşme bu ay enerjileri belirleyecek olan mücevherlerdir.

Yıl sona erdiğinde 200 yıllık yeni bir döngü başlayacak. Bu, kolektif yükselişimizi hızlandırmak için ayarlandı.

Ayın Diğer Önemli Olayları:

Pluto – Eris Meydanı: 10 Aralık

Ölüm gezegeni, uyumsuzluk gezegeni ile kesiştiğinde, uçucu enerji bekleyin. Pluto ve Eris bu Aralık ayında yaklaştıkça, kaotik enerjileri bizi daha iyisi için değişiklikler yapmaya zorlayacak. Artık sizin için neyin işe yaramadığını öğrenin. Bu büyüme zamanı.

12/12: 12 Aralık

Bu, tamamlanma ile ilişkili Melek Sayısıdır ve aynı zamanda ışık bedenimizi de harekete geçirir. Zamanı, boyutları ve daha yüksek alemlere nasıl seyahat edeceğinizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Yeni Ay Güneş Tutulması: 14 Aralık

Aralık ortasında, İkizler’de Yeni Ay ile gerçekleşen bu Tutulma sezonunun ilk Tam Güneş Tutulması yaşanıyor. Bu olay, hemen belli olmayabilecek haberlerle gelecek. Bu Yeni Ay’ın altına ekilen tohumlar yakında büyük faydalar sağlayacaktır.

Chiron Doğrudan Dönüyor: 15 Aralık

Yaklaşık 6 aylık Retrograd’ın ardından, yaralı şifacı nihayet Doğrudan dönüyor. Geçtiğimiz aylarda aldığımız dersler, bu Aralık ayından itibaren büyümemize yardımcı olacak.

Satürn Kova’ya geçiyor: 17 Aralık

Satürn Kova burcuna geçiyor ve bu hava burcunda iki yıldan fazla bir süre kalacak. Kişisel düzeyde, yeni bir karmik döngü başlamak üzere. Karma bize yeni zorluklar ve dersler getiriyor. Eğer gerekli işi yaptıysanız, Satürn’ün sizi hak ettiğiniz gibi ödüllendirmesini bekleyin.

Kolektif düzeyde, bu yıl Mart ayındaki kısa Satürn değişimi kilitlenmelerle aynı zamana denk geldi. Satürn aynı hizalamaya geri döndüğünde, yolumuza neyin çıkabileceği konusunda birçok spekülasyon var.

Güneş Galaktik Merkeze Ulaşıyor: 18 Aralık

27 derece Yay’da, astrologlar galaksimizin merkezinde olduğuna inanıyor. Güneş bu aralıkta bu merkezle aynı hizaya geldiğinde, bize yüksek frekanslı enerji gönderilecek. Bu enerji en iyi simya, hayalleri gerçekleştirme yöntemleri ve diğer ritüel çalışmalar için kullanılır. Enerji seviyenizin yükselmesine izin verin!

Uranüs – Kara Ay Kavuşması: 19 Aralık

Uranüs Kara Ay ile kavuştuğunda devrimci enerji yolumuza çıkıyor. Bastırılmış duygular ve bilgiler şimdi yüzeye çıkabilir. Kendinizi geride tutuyorsanız, bu enerjinin sizi özgürleştirmesine izin verin!

Jüpiter Kova’ya geçiyor: 20 Aralık

Jüpiter’in önümüzdeki 12 ay boyunca bu hava burcuna girmesiyle, topluluğun temaları vurgulanacak. Kolektif bilinç, topluluk oluşturma ve insani yardım çabalarına odaklanma burada ön planda olacak. Jüpiter’in en son bu burçta olduğu 2009’da deneyimlediğiniz temaları düşünün. Bu sektörlerde jüpiter’den ödüller ve bolluk bekliyoruz.

Büyük Birleşme, Oğlak Sezonu, Gündönümü: 21-22 Aralık

21 ve 22. Günlerde üç büyük etkinlik planlanıyor. Güneş Oğlak burcuna geçecek, Aralık Gündönümü gerçekleşecek ve Jüpiter ile Satürn’ün önemli birleşimi gerçekleşecek.

Büyük birleşme yeni bir dönemi memnuniyetle karşılıyor. Satürn ve Jüpiter yeni bir döngü başlatıyor. Yeni büyüme ve yükseliş bizi bekliyor.

Mars – Pluto Meydanı: 23 Aralık

Son Mars-Pluto hizalaması bu Aralık ayında gerçekleşir. Bu özel uyum, çok fazla hayal kırıklığı, heyecan ve öfke getiriyor. Bu değişken enerjiler bize önümüzdeki aylarda sosyal konumumuzu daha iyi anlamamızı sağlayabilir.

Yengeç Dolunayı: 29 Aralık

Aralık 2020, Yengeç burcunda Dolunay ile son bulacak. Duyguların, Yengeç’in enerjileriyle uyumlu olarak yükselmesini bekleyin. Yeni bir sayfa açıyoruz, bu yüzden niyetlerinizi bu sakinleştirici Dolunay’ın hemen altında belirleyin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

2020 önümüze birçok engel attı ve hepsinden kurtulduk. Aralık 2020, kesinlikle yolumuza çok fazla kaotik enerji getiriyor. Ancak buna direnebilirseniz, diğer tarafta büyüme ve yeni fırsatlar sizi bekliyor!