Aralık Ayının En Güçlü Günleri

Güç günleri, yıldızlar, gezegenler veya başka bir şey tarafından korunduğumuz günlerdir. Böyle günlerde şans çoğu insana gelir. Aralık ayında hangi günlerde başarının bizi beklediğini ve nedenini öğrenmenin zamanı geldi.

Kışın başlangıcı, gecelerin olabildiğince uzun ve havanın olabildiğince soğuk olduğu zamandır. Bu, enerji eksikliğinden muzdarip olman gerektiği anlamına gelmez. Her zaman iyi durumda olmak için, daha sık sıcak içecekler içmeye çalış.

1 Aralık – Neptün’ün Geri Hareketinden Kurtulması

Retrograd Neptün bize pek çok sorun getirdi, ancak kışın ilk gününde giderler. Bu kötü ruh halleri ve kötü anılarla ilgilidir. Pek çok insan sonunda daha bağımsız, üretken ve motive olmayı başaracak. Yıl sonu, iş hayatında aktif olmak için harikadır.

12 Aralık – Ayna Tarihinin Günü

Bu, öğrenme ve ruhsal uygulama için mükemmel bir gün. Birçoğumuz bu dünyaya hükmedecek olan 3 sayısından büyük bir pozitif yük alacağız. Bugün dostluk, sevgi ve nezaket önce gelir.

13 Aralık – Mars’ın Yay Burcuna Geçişi

Yay Burcundaki Mars harika hissediyor. Kızıl gezegenin tüm enerjisi inançlarımızı, ideallerimizi ve yaşam ilkelerimizi korumaya gidecek. 13 Aralık’ta hepimiz biraz daha cesur olacağız. Geçiş gününün kendisi parlak ve olumlu olacak, bizi nezakete zorlayacak ve ihtiyacı olanlara yardım etmeye çalışacak.

14 -15 Aralık – İkizler’in Maksimum Akışı

Ayın 14’ünde ve 15’inde, güzel bir ‘ışık gösterisi’ bizi bekliyor. Astrologlar, bu iki günün de Aralık ayının güç günlerine dahil olduğunu hatırlatıyorlar. Akışın ışıltısı İkizler takımyıldızında bulunur, bu nedenle bu günlerde sevgi ve yaratıcılık için bir dilek tutabilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

21 Aralık – Kış Gündönümü Günü

Bu gün çok hayırlı bir gün olacak çünkü kış gündönümü önemlidir. Bize içsel uyumu ve en iyisine olan inancı verecektir.