Aralık Ayının En Tehlikeli 5 Günü

En tehlikeli günler her zaman anlatıldığı kadar tehlikeli değildir. Bu yazıda belirtilen tarihlerin senin için daha az olumsuz olması için, kendini başarıya programlamaya çalış. Negatif olma, aksi takdirde şans seni terk eder.

4 Aralık – Tam Güneş Tutulması Günü

Yay burcunda tam güneş tutulması gerçekleşecek. Bu gün hayatımızda çok önemli bir şey olabilir, ama ne yazık ki pek hoş değil. Astrologlar böyle günlerde risk almamanı ve daha dikkatli olmanı tavsiye ediyor. Yay burcundaki tam Güneş tutulması, finans alanında olumsuz bir etkiye sahip olacaktır. Bu gün önemli işlemler ve pahalı alımlar yapmamalısın. 4 Aralık’ta gelecek ve geçmiş artık bir anlam ifade etmeyecek. O güne odaklanmak önemli olacak.

11 ve 25 Aralık – Venüs Plüton Kavuşumu

11 Aralık’ta Venüs gece gökyüzünde Plüton ile buluşacak. Bu yönü oldukça tehlikelidir. Hayatın aşk alanını etkiler ve genel olarak insanlar arasındaki ve hatta insan grupları arasındaki iletişimi olumsuz etkiler. Bu açı 25 Aralık’ta tekrarlanacak, çünkü 19 Aralıkta Venüs tersine dönecek ve geri hareketine başlayacak. Bunların tümü 25 Aralık için de geçerli olacaktır.

19 Aralık – Venüs’ün Geri Hareketinin Başlangıcı

19 Aralık, birçoğumuzun bir şeyler yapma gücünden ve arzusundan mahrum kalacağı bir gün. Neyse ki, Pazar olacak, ama bu sadece tembellik ve ilgisizliğin ortaya çıkması nedeniyle tehlikeli bir gün değil. Retrograd Venüs, sevdiklerin arasındaki iletişim açısından bu günü olumsuz yapacak. Kavgalar mümkündür, bu yüzden birine kırıcı sözler söylemeden önce iki kez düşün.

Your Page Title (#satışortaklığı)

29 Aralık – Jüpiter’in Balık Burcuna Geçişi

Balık burcunda Jüpiter, en hafif tabirle rahat değildir. Gezegen bu burç ile büyük bir uyumsuzluk içinde olacaktır. Bu kaçınılmaz olarak hepimizi etkileyecek. Özellikle de yaratıcılık alanını olumsuz yönde etkileyecektir. Birçoğumuz 29 Aralık’ta bir ilham kaybı yaşamak zorunda kalacak. Bu gün, boşuna risk almamak daha iyidir.