6 – 12 Aralık 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Buradaki tavsiyeler, işte başarı için doğru yönü seçmene yardımcı olacaktır. 6 -12 Aralık döneminde yıldızların ve gezegenlerin ruh halini göz ardı etmeyecek herkes şanslı olacak.

Koç Burcu

Bu hafta yıldızların ve gezegenlerin konumu en iyisi olmayacak ve bu Koçun üretkenliklerine ve finansal şanslarına yansıyacak. 6’dan 12’ye kadar, bu burcun insanlarının çoğu aşırı aktivite nedeniyle yorgun hissedecek, ancak astrologlar pes etmemeyi tavsiye ediyor. Tılsımlar, yolundaki herhangi bir zorluğun üstesinden gelmene yardımcı olacaktır. İhmal edilemeyecek bir manzara değişikliği ve uygun dinlenme, güç rezervlerini geri kazanmaya yardımcı olacaktır. Tedbirli Koç, iş ve finans ortamında yeni zirvelere ulaşabilecek.

Boğa Burcu

Boğa şanslı olacak, ancak yine de dikkatli davranmak daha iyidir. Gece ışıkları sana bir enerji artışı sağlayacaktır. Gerekli malları daha fazla kârla satın almak ve paradan daha önemli bir şeyden tasarruf etmek için çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapmayı denemelisin. 2022’nin başlangıcından önce giderek azalan değerli zamandan bahsediyoruz. Bu hafta sadece Cumartesi günü tehlikeli ve tartışmalı bir gün olacak.

İkizler Burcu

İkizler, Cuma gecesinden Cumartesi gecesine kadar dürtüsel alımları ve anlaşmaları terk etmelidir. Bu, mali durumu ve itibarı korumaya yardımcı olacaktır. Genel olarak, astrologlar hafta boyunca bu burcun insanlarına çalışmak ve iş için daha fazla zaman ayırmalarını tavsiye eder. Ayrıca çevrene de dikkat etmelisin. Meslektaşlar ve ortaklar arasında, kendileri için yapılmasını isteyen manipülatörler olabilir. Bu nedenle planlarını paylaşırken dikkatli olman ve hayır diyebilmen önemlidir.

Yengeç Burcu

Mali açıdan zor durumda kalmamak için astrologlar Yengeçlere kimseye borç vermemelerini tavsiye ediyor. 6 ila 12 Aralık arasında parasal şans gelip gidecek. Durumu dengelemek için astrologlar, ruh halini ve sağlığı iyileştirmek için uygulamaların kullanılmasını tavsiye ediyor. Çok büyük satın almak gereksiz olabilir ve spontane kararların sorunlara yol açması daha olasıdır. Riskli eylemlerden vazgeçerlerse, finansal şans Yengeçlere gülümseyecektir.

Aslan Burcu

Cumartesi günü gezegenlerin yıkıcı enerjisi, Aslanları spontane eylemlere itebilir, bu nedenle bu gün alışverişe gitmemeleri daha iyidir. 6-12 Aralık haftasında uzun vadeli planlama yapmaya değer. Bu, gelecekte harcamalarını optimize etmene yardımcı olacaktır. Şu anda, Aslan çok fazla harcamamaya yardımcı olacak ve özdenetimden yoksun olanlar için mükemmel bir arkadaş olacak sezgiye dikkat etmelidir. Para çekmek için Feng Shui kuralları bu burcun insanları için büyük önem taşıyacaktır. Kendini doğru şeylerle kuşatmak ve evde işleri düzene sokmak önemlidir.

Başak Burcu

Başakların kendilerini parasal başarı ve şans için hazırlamaları gerekir. Bu bağlamda, olumlu tutumlar ve olumlamalar onlara yardımcı olacaktır. Planlanan planı takip etmek için haftanın en başında taktik seçmek çok önemlidir. Bu, Başakların güvenini artıracak ve olası kariyer gelişimi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Sözüne sadık ve sorumlulukla görevini yerine getirenler ikramiye alabilecekler. Astrologlar, birçok Başak’ın ek bir gelir kaynağı bulabileceğini belirtiyor. Yeteneklerini geliştirmenin zamanı geldi.

Terazi Burcu

Terazi’nin hayatı yakında değişecek, bu da yaklaşan mutluluğa işaret ediyor olabilir. Para ve iş şu anda en önemli şeyler, bu yüzden cazip teklifleri reddetmemek en iyisidir. Aktif çalışma çok fazla enerji alacaktır, ancak çabalar karşılığını verecektir. Yıldızların enerjileri Terazi’yi spekülasyonlara ve dedikodulara inandırabilir, bu nedenle mantıklı düşünmek önemlidir. Bu taktik, önemli ticari ve finansal konularla uğraşırken tökezlemeni önlemene yardımcı olacaktır. Herhangi bir karar dengeli olmalı, o zaman geliri artırmak mümkün olacaktır.

Akrep Burcu

Güneşin enerjisi, sonuçlara acele etmezlerse ve başkasının görüşüne devam etmezlerse, Akreplerin daha önce terk ettikleri işlerine devam etmelerine ve bir iş ortamında başarılı olmalarına yardımcı olacaktır. Bu durumda, finansal başarının gelmesi uzun sürmeyecektir. Finansal şansı korkutan sözler, Akreplerin kazançlarını artırmasını engelleyebilir. Artık iyimser konuşmak ve düşünmek zorundayız. Pazartesi gününden itibaren ivme kazanmak ve hafta sonunda geçici zorluklar karşısında durmamak için aktif olmak önemlidir.

Yay Burcu

Gece ışıkları, en cesur finansal planların uygulanmasında Yay’a yardımcı olacaktır. Ana şey, Yay’ın kendilerine olan güvenini kaybetmemesidir. Öyle olur ki, bir kişinin çaba göstermesine rağmen, hayaller ve arzular gerçekleşmez. Bunun 6 ila 12 Aralık arasında olmasını önlemek için, bu burcun insanları benzer bir durumun nasıl düzeltileceği konusunda tavsiye kullanmalıdır. Yeni iş için en uygun zaman Pazartesi olacak. Astrologlar, iyi bir sonuç elde etmek için aktif olmayı önerir. Sorumlu ve iyimser olmak önemlidir.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları en aktif ve enerjik burçlar arasındadır. Bu, bu hafta finansal ve iş açısından en üretken olabilecekleri anlamına gelir. 6’dan 10’a kadar olan süre sadece doğrudan iş sürecine değil, aynı zamanda yeni bilgi edinmeye, nitelikleri geliştirmeye de ayrılmalıdır. Bu hafta boyunca Oğlaklar kariyerlerinde yeni başarılar elde edebilir ve finansal durumlarını iyileştirebilir. Bu insanları olumlu değişiklikler bekliyor. Aktif çalışma, bu haftanın sonunda gözle görülür sonuçlar verebilir. Astrologlar yeni faydalı bağlantılar kurmanı tavsiye ediyor.

Kova Burcu

Finansta ve diğer herhangi bir alanda, onlara inanmadığın durumlarda bile işleyen Evrenin yasaları vardır. Bu hafta, Kova’nın bu yasalara göre yaşaması, şansın onlardan uzaklaşmaması için önemlidir. İyi niyet ve olumlu bir tutum, zorluklarla başa çıkmana yardımcı olabilir. Maddi zenginlik doğrudan seçilen stratejiye bağlı olacaktır, bu da acele etmemen ve rastgele hareket etmemen gerektiği anlamına gelir. Kova için 6 Aralık’tan 12 Aralık’a kadar olan haftanın basit olması pek olası değildir.

Your Page Title

Balık Burcu

Bu hafta, astrologlar Balık’a dürtüsellikten vazgeçmelerini tavsiye ediyor. Sabır ve çalışma, geçici zorlukların üstesinden gelmeye ve yalnızca işten zevk almakla kalmayıp aynı zamanda finansal kazanç elde etmenin bir yolunu bulmaya yardımcı olacaktır. Harcamalara gelince, astrologlar onları geçici olarak azaltmayı şiddetle tavsiye ediyor. Kendini toksik insanlardan korumak için enerji kalkanları takman da çok önemlidir. Bağımsız Balıklar çok daha zengin olacak ve sorunları atlayacak.