Ekim Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Ekim ayı için bir şeyler planlarken, bu ayın tehlikeli günlerini hesaba katmaya çalış. Bu, şansını yanında tutarak yoldaki sorunları ve engelleri atlamana yardımcı olacaktır.

Aşağıda sıralanan günlerde sıkıntılar artabilir, eski sorunlar geri gelebilir ve yenileri ortaya çıkabilir. Özel kelimeler ve uygulamalar refahı sağlamaya ve hayal kırıklığı olasılığını azaltmaya yardımcı olacaktır. Sorun yaşamamak için mutlaka pozitif kalmaya çalış.

7 Ekim – Venüs’ün Yay Burcuna Geçişi

Bu çok önemli bir geçiş, ancak elverişsiz bir geçiş. Bu gezegenin kendini iyi hissetmesi için ihtiyaç duyduğu şey Ateş Salınımı değil. Gerçek şu ki, Venüs’te bu elementin bir kısmı yok, bu yüzden tehlikeli bir gün bizi bekliyor. Bu, sevdiklerinle ilişkiler için zor bir dönem olacak ve aynı zamanda insanların enerji rezervlerinin çok çabuk kuruyabileceği bir dönem olacak. Gücünü çok dikkatli harcayarak korumalısın.

8 Ekim – Güneş Mars ile Kavuşuyor

Bağlaç, özellikle güneş söz konusu olduğunda çok tehlikeli bir durumdur. Mars onun arkasına saklanacak ve bu da güçlü bir negatif dalgaya neden olacak. Bu çoğumuzun hayatını olumsuz etkileyecek. Bu gün birçok insan duygusal, agresif ve sevdiklerine bile taviz vermeye hazır olmayacak. Ortak bir dil bulmak son derece zor olacaktır. Çok zor bir dönem olacak ve maalesef ertesi güne kadar uzayacak.

9 Ekim – Güneş Merkür Kavuşumu

Bu gün Güneş başka bir gezegen olan Merkür ile kavuşacak. Bu bir iç bağlantı olacak, bu yüzden gezegen tam yıldızımızın önünde duracak. Bu günde, astrologlar seyahat etmemeni şiddetle tavsiye ediyor. Ayrıca Merkür ve Mars’ın da kavuşumda olacağını belirtmekte fayda var. Bu da demek oluyor ki 9 Ekim’de en tehlikeli gün bizleri bekliyor. Negatif enerji çok güçlü olacak. İki tarafa da bak, otoriteni ve itibarını riske atma.

20 Ekim – Koç Burcunda Dolunay

Geçen ay olduğu gibi, bu da Koç burcundaki dolunay. Bu gün, önceki Dolunay’ın neredeyse tam bir tekrarı olacak. Birçoğumuz için her şey kontrolden çıkacak. Halkın diğer bir kısmı belirsizlik ve anlaşılmaz bir saldırganlık, hoşgörüsüzlük geliştirecek. Ateş Salınımı Ay’ı ve seni dengeden çıkaracak. Çok zorlu bir iş günü olacak. Bu yüzden iki kat daha dikkatli olmalısın.

Your Page Title

30 Ekim – Mars Akrep Burcuna Geçti

Bu geçiş çok tehlikeli olacaktır. Terazi bazı sıkıntılar getirdiyse, Akrep Mars’taki tüm iyilikleri neredeyse tamamen ‘söndürecektir’. Akrep burcunda, gezegen bize ilerleme arzusunu veremeyecektir. 13 Aralık’a kadar kendimizi bir şekilde motive etmemiz gerekecek. 30 Ekim ayın en tembel günü olacak. Tanıdıklarından hiçbirinin daha önceki sözlerini yerine getirmek istemesini bekleme ve bu günde kimseye borç verme.