Bu Haftanın Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Sizi Neler Bekliyor

Finans, çoğumuz için önde gelen önemli bir yaşam alanıdır. Bu yazıda bu hafta, nasıl ayakta kalabileceğin veya gelirini nasıl artırabileceğin konusunda tavsiyeler var.

Genel olarak, son zamanlarda Merkür’ün Yengeç’e geçişi nedeniyle finansal akışların zayıflamasına rağmen, önümüzdeki hafta oldukça başarılı olacağa benziyor. Şimdi her şey yerine oturdu ve gezegenin negatif enerjisi diğer olumlu olaylar tarafından engellendi. Zor günlerde başarısızlık olasılığını en aza indirmek için en güçlü para tılsımlarını kullanabilir, hazırlamış olduğum online bolluk bereket eğitimime buradaki linkten katılabilirsin. https://www.udemy.com/course/bollukbereket/?referralCode=15168BF9EE8AA554787E

Koç Burcu

Koçlar en tehlikeli günün Cumartesi olacağını hatırlamalıdır. Genel olarak, bu gün iş yapman gerekiyorsa iyi şans uygulamalarını kullanmak daha iyidir. Pazar günü de uğurlu günler listesinden çıkarılabilir, ancak bu gün Merkür olumlu bir konumda olacaktır, bu nedenle Koç’un çözülmemiş görevleri varsa, kendini haftanın son gününde çözmeye adayabilirsin. Hafta içi günlerde, sık ​​sık arkadaşlarından tavsiyeler almanı da tavsiye ederim.

Boğa Burcu

Para, yarını dünden daha çok düşünenleri sever. Artık geleceğe odaklanmalısın. Daha sonra ne için çaba sarf edeceğini anlamak ve başarılı bir gelecek yaratmak için meditasyonu kullanabilirsin. Bu, yeni finansal ve iş görevleri belirlemeye, iş için motivasyon ve coşku kazanmaya yardımcı olacaktır. Metodik çalışma, ekip çalışması ve sonuçlara odaklanma, harcamaları ve iş akışını optimize etmeye yardımcı olacaktır. Bu hafta aşk, romantizm ve yan işlerden rahatsız olmamaya çalış.

İkizler Burcu

Çoğu zaman, hepimiz yoksulluğa düşmanlarımız ve sorunlarımız tarafından değil, kendi kötü alışkanlıklarımız tarafından sürükleniyoruz. İkizler, iç gözlem için mükemmel bir zamanda. Yıldızlar ve gezegenler, bu burçtaki insanların hangi anlarda farklı davranabileceğini anlamaya yardımcı olacaktır. Bu hafta, her şey İkizler’in güvenini, finansal üretkenliğini güçlendirmeye katkıda bulunacaktır. Gelirini artırmak için daha duyarlı olmalısın. Böylece nezaket sana yüz kat geri dönecektir. Ayrıca İkizler bu hafta daha da fazla şans elde edebilecek.

Yengeç Burcu

Bu hafta son derece zor ve enerji tüketen bir hafta olacak, ancak bunda yanlış bir şey yok, çünkü Yengeçler, Zodyak’ın en dayanıklı ve kalıcı burçlar listesine dahil edilmiştir. Yoldaki tüm engelleri aşabilecekler ve güçlenecekler. Şimdi tek ihtiyaçları olan sabırlı olmak ve beklemeyi öğrenmektir. Para ellerine geçmeyebilir, ancak finansal hedeflere ulaşmak için amansızca izlenmesi gereken bazı önemli ilkeleri anlayabileceklerdir. Yengeçlerin bu haftaki en kötü parasal düşmanları tembellik ve ertelemedir.

Aslan Burcu

Aslanlar haftanın başında çok az enerjiye sahip olacaklardır, bu nedenle gereksiz işlere para harcamamaları gerekir. Çok çalışman gerekiyorsa, işte zor bir günün ardından daha hızlı iyileşmek için güç mantrası kullanabilirsin. Yakın zamanda iş hayatında mükemmel sonuçlar elde etmiş olan Aslanlar, başarılarını pekiştirebileceklerdir. Bazılarına kaybedenler onlarmış gibi görünebilir, ama değiller. Aslanlar için bu hafta bazı olaylar ve sonuçları tahmin edilemez olabilir. Ama hemen sonuçlara atlamaya gerek yok.

Başak Burcu

Yıldızların ve gezegenlerin etkisi altındaki Başaklar, kendi kendini incelemeye akabilen iç gözleme düşkün olabilir. Genel olarak, bunun mevcut finansal sorunları anlama ve çözüm bulma konusunda iyi bir etkisi olacaktır, ancak bilincin derinliklerine kapılmamak daha iyidir. Para konusunda şanssızsan, bunu düzeltmenin üç yararlı yolu vardır. Yeni bir şey istiyorsan harekete geçmelisin. Para, dinamik ve motive Başakları sevecektir. Ana şey, bu insanların mevcut görevlerini ve fikirlerini sevmeleridir. Motivasyon, para kazanmada ana asistan olacaktır.

Terazi Burcu

Haftanın en başında ve Cumartesi, biyolojik alanları geçici olarak zayıflayacağından Terazi için sorunlu olacak. Meditasyon, enerjiyi artırmak için bunu düzeltmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca tutarlı olmanı ve her şeyi aynı anda almamanı tavsiye ederim. Gözlem ayrıca geliri ve başarı şansını artırmaya yardımcı olacaktır. Etrafta neler olup bittiğini takip etmek önemlidir. Kazanç ve sıkı çalışma için en uygun günler Perşembe ve Cuma olacaktır. Bu günler başarı ve şansı maksimize edecektir.

Akrep Burcu

Akrepler çok yoğun ama oldukça uğurlu bir haftadan geçiyor. Sadece Cumartesi tehlikeli bir gün olacak. Bu hafta işe ara vermek ve rahatlamak daha iyidir. Pazar, Plüton ve Merkür karşıtlığı nedeniyle parlak ve olumlu bir gün. Şu anda, güç kazanman ve düzgün bir şekilde dinlenmen gerekiyor. Dinlenme, Akreplerin enerjlerini geri kazanmasına ve yeni hafta için olumlu bir şekilde ayarlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu hafta Akreplerin hafızasını geliştirecek ve onlara yeni beceriler edinmede başarılı olma fırsatı verecektir.

Yay Burcu

Yay için en olumlu yer evleri olacaktır. Bu Burcun insanlarının sık sık kendi yerel duvarları içinde çalışmak zorunda olmaları çok iyidir. Bu tür işler bu hafta çok daha verimli olacak, bu yüzden daha fazla para getirecek. Ayrıca, Yay en iyi para mıknatıslarını kullanmaya başlarsa gelir artacaktır. Bu, yaratıcı aktivite, alışveriş, yenileme, mobilyaların yeniden düzenlenmesi için uygun bir zamandır. Yeni insanlarla konuşmak, film izlemek ve kitap okumak, ilhamla ilgili sorunlar için her derde deva olacak.

Oğlak Burcu

Oğlaklar, bu hafta toksik insanlarla çalışmaktan ve uğraşmaktan kaçınmalıdır. Kendilerinden hoşlanmayan insanların olumsuzluklarını engellemeyi öğrenmeliler. Bu, toksik bireylerle sürekli yan yana çalışmak zorunda olanlar için önemli bir beceridir. Oğlakların doğru yöne gittiğine dair bir işaret, ruh halinde bir artış ve çalışma arzusu olacaktır. Yıldızlar ve gezegenler Oğlak burcunu destekler, bu nedenle bir alandaki başarısızlık diğerinde başarılı olmana yardımcı olacaktır. Parada ve işte şanssızsan, aşkta şanslısındır.

Kova Burcu

Kovalar bu hafta aldatılabilir. Bu tür insanlardan sakınmalısın. Sezgilerin, kimin olumlu ve kimin olumsuz olduğunu önceden tahmin etmeye yardımcı olacaktır. Gerçek şu ki, Kovalar en ayırt edici burçlar arasındadır. Yalanları ve taklitleri tanıyabilirler ve birçoğu finansal kazanç için bunu yapacaktır. Çevrelerindeki insanlar Kova’dan nezaket ve duyarlılık bekleyecekler, ancak herkes bunu hak etmiyor. Finansal bir boşluğa düşmemek için insanları anlamayı öğrenmemiz gerekecek.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

Balık muhtemelen iş hakkında tüm düşüncelere sahip olacaktır. Bu burçtaki birçok kişi, kendini tamamen işe ve eylemlere adamanın önemli olduğu bir dönem giriyor. Çalışmak için uygulamalar, daha üretken ve daha akıllı olmana yardımcı olacaktır. Ayrıca bu hafta Balıklar görünümlerine özen göstermelidir. Sadece ilk izlenim önemli olacaktır. Fikirlerinin ve hedeflerinin geleceği buna bağlıdır. Hafta içi günlerde mola vermeyi öğrenmen gerekir. Bu hafta dinlenme son derece önemlidir, çünkü onsuz kolayca yanabilir ve finansal şansını kaybedebilirsin.