Şubat Ayında Şanslı Olacak Burçlar

Kışın son ayı geliyor ve herkes için çok elverişli olmayı vaat ediyor. Bu yazıda Şubat ayında hangi Burçların en şanslı olacağından bahsedeceğim.

Şubat ayında Merkür ile ilgili çok önemli iki astrolojik olay gerçekleşecek. Birincisi, her birimiz için çok önemli olan gezegeni geri hareketten kurtarmak. İkincisi, 14’ünde Kova’ya geçiş. Bu, Şubat ayında, Merkür’ün koruyucu gezegen olduğu burçların şanslı olacağı anlamına gelir.

İkizler Burcu

Şubat ayındaki Merkür, ikizlerin yeni bağlantılar ve iş bağlantıları kurmasına yardımcı olacak. Gezegen sadece İkizler’in iletişim ihtiyacını arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda bu insanlara yeni öğrenme fırsatları da sağlayacaktır. Merkür hafızalarını önemli ölçüde güçlendirecek, seyahat ederken yeni deneyimler kazanmalarına yardımcı olacak ve aynı zamanda onları neşelendirecek. Hayatın finansal alanında, ayın ikinci yarısında İkizleri iyi şans bekliyor.

Başak Burcu

Başaklar muhtemelen Merkür’den en iyi pozitif enerjiyi alacaklardır. Bu insanlar Şubat ayında en şanslılar olarak adlandırılabilir. İş alanındaki her şeyde başarılı olacaklar, sağlık sorunlarından kurtulabilecekler. Kişisel yaşamda düzen ve uyum da gelecek. Gezegen, Başakların çalışkanlığını artıracak ve onlara maksimum nezaket gerektirecek. Yeni vakalara özellikle dikkat edilmelidir. Gözlem aşamasından aktif eylemlere geçebilirsin.

Terazi Burcu

Terazi evlilikte ve aşkta büyük başarılar elde edecek. Bu insanların bir bütün olarak enerjisi, herhangi bir olumsuz dış etkiye karşı daha dirençli hale gelecektir. Terazi, görünümlerine ve ruh hallerine dikkat etme arzusuna sahip olacaktır. Şubat ayında ılımlı bencillik göstermek mümkün olacak, çünkü vermenin değil almanın zamanı geldi. Aşk beyanları, hafif flört ve seyahat faydalı olacaktır.

Your Page Title

Kova Burcu

Kovalar en şanslı insanlardan biri olacaklar çünkü Merkür kendi Burçlarına geçecek. Ayın başında özgüven kazanabilecek ve daha karizmatik olabilecekler, Şubat ayının ikinci yarısında ise yeni girişimlerde daha şanslı olacaklar. Astrologlar, kışın sonunda Burç temsilcilerinin yeni bir iş arayabileceklerini, kendi işlerini açıp yeni konseptler geliştirebileceklerini ve fikirlerini tanıtabileceklerini belirtiyorlar.