DİKKAT: Haziran 2020’deki En Tehlikeli 5 Gün

Haziran 2020′ deki En Tehlikeli 5 Gün

Her ay hem normal hem uğurlu hem de tehlikeli günler var. Şu anda, yaşamın belirli alanlarında sorunlara neden olan olumsuz durumlar ortaya çıkıyor. Bu yazı, Haziran ayında hangi günlerin kargaşaya yol açabileceğini öğrenmenize yardımcı olacak.

5 Haziran – Ay Tutulması

Beş sayısının, Yay burcundan geçmesi beklenen yarı gölgeli ay tutulması bekleniyor. Seyahat edecek herkes için zor bir gün olacak. Hareket ve ulaşımla ilgili her şey çok dikkatli olacaktır.

Ayrıca bu gün, yabancılarla iletişimden kaçınmalısınız. Yeni tanıdıkları ertelemek daha iyidir. Bir kişiye güvenmiyorsanız, ona planlarınızı, sırlarınızı ve geleceğe yönelik stratejileriniz hakkında bilgi vermemek en iyisidir. Ayrıca, bu günde alışverişten kaçınmakta oldukça önemlidir.

16 Haziran En Tahmin Edilemez Gün

Tahmin edilemezliğin olumlu bir şekilde ortaya çıktığı, olumlu olayların beklendiği, ancak hangisinin tam olarak bilinmediği görülür. Ne yazık ki, durum böyle değil. 16 Haziran, birçok insanın hayatını olumsuz yönde etkileyecek olan Koç burcunda azalan ayın son günü olacak.

Çeşitli planların öngörülemeyen hayal kırıklıkları mümkündür. Planlarınızın yerine gelemeyeceği gerçeğine hazırlıklı olun. Tahmin edilemeyen çeşitli olaylara adapte olmamız gerekecek. Hayal kırıklıkları hem iş dünyasında hem de aşk alanında olacaktır.

19 Haziran – Venüs’ün Ay İle Kaplanması

Kaplama, bir gök cisminin diğerine gizlendiği astronomik bir olgudur. 19 Haziran güçte ciddi bir düşüşe işaret edecek, çünkü Venüs insanların enerji rezervlerinden sorumludur ve Ay bu gezegenin kuvvetlerimizi ikmal etme yeteneğini engelleyecek.

Bu nedenle, işte üretkenlikle ilgili ciddi sorunlar olacaktır. Artan enerji maliyetleri gerektirmeyen en basit şeyleri almaya değer. Ayrıca, astrologlar fazla çalışmayı, spor salonuna gitmeyi ve aşırı hareket etmeyi, kendini iş ile doldurmayı, ağırlık kaldırmayı önermezler. Ruh hali aniden düşerse, dışarı çıkıp temiz hava soluması tavsiye edilir.

21 Haziran – Güneş Tutulması

Haziran ayında bir değil, iki tutulma bekleniyor. Bunlardan ikincisi, Yengeç burcunda gerçekleşecek bir tutulmadır. Bu, özellikle ailede kavgalara ve çatışma durumlarına dikkat etmenin gerekli olduğu çok tehlikeli bir gündür. Herhangi küçük bir skandal bile büyük sorunlara dönüşebilir ve hatta sevilen biriyle ayrılık yaşanabilir. Bu günün tehlikeli enerjisinin neden olduğu yanlış anlamalar nedeniyle, bir akraba ile haftalarca, aylarca hatta yıllarca iletişim kurmayı bırakabilirsiniz.

30 Haziran – Olumsuz Duyguların Zamanı

Akrep burcunda büyüyen ay, Haziran ayının son gününü birçok kişi için başarısız yapacaktır. Ayın bu düzenlemesi olumsuz duyguların yükselmesine neden olabilir. Birçok insan kıskançlık, açgözlülük ve kızgınlık hissedecek. Bütün bunlar sevgi ve dostluk ilişkisini olumsuz etkileyecektir.

Haziran ayının son günü inzivaya çekilmelisiniz. Başkalarının davranışları hakkında bir şeyden hoşlanmıyorsanız, eleştirinizi ve her şeyi doğrudan yüzüne ifade etme arzunuzu tutmak daha iyidir. Düşüncelerinizi meslektaşlarınıza ve sevdiklerinize iletmeye çalışırken son derece dikkatli olun.

Your Page Title

Sadece kötüye odaklanmayın, çünkü Haziran ayında güç günleri de olacak. Bu günlerde en önemli şeyleri ve projeleri planlamaya değer. Sonunda, bu veya o günün ne kadar kötü veya iyi olacağına karar verdiğinizi unutmayın. Sorunları daha kolay ele alın.