24 – 30 Ocak 2022 Haftası İçin Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Gezegenlerin ve yıldızların ruh hali hakkında her şeyi bilerek nakit akışını yönetmek daha kolaydır. Haftalık finansal burç yorumu ile işler yokuş yukarı gidecek, daha az başarısız satın alma olacak ve para konularında daha fazla şans olacak.

Koç Burcu

Koçlar inatçı insanlardır, ancak para çekmede ısrar etmek her zaman iyi değildir. İşlerine, ustaca öncelik vererek doğru şekilde uygulama yapmak önemlidir. Koçlar, periyodik olarak para konusunda şanssız olan insanlardır, ancak bu düzeltilebilir. Sağa ve sola para harcamayı bırakmak yeterlidir. Astrologlar, hayatın gidişatının en beklenmedik şekilde değişebileceğini bildiriyorlar. Örneğin, iyi ücretli bir pozisyon alma fırsatı olacak veya sosyal ağlar sana yeni müşteriler kazandıracak.

Boğa Burcu

İş arayanların artık etrafa bakmaları, tekliflerden korkmamaları ve daha sık mülakatlara gitmeleri gerekiyor. Satın almadan önce fiyatları karşılaştırman ve yorumları okuman önerilir. Ocak ayının son haftası, özellikle Mars’ın Oğlak burcuna geçerken Merkür’ün götüreceğinden daha fazla şans vereceğini düşündüğünde bu insanlar için çok uygun olabilir. Evrenin bu burcun temsilcilerini yeni engellere karşı zorlaması ve onlara zor bir seçim görevi vermesi oldukça olasıdır. Birkaç etkili yol, Boğa’nın nakit akışını artırmasına yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu

Hafta sonu Venüs geri hareketten kurtulacak, bu nedenle İkizler daha güçlü olacak, ancak Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaya değmez. Biraz dinlenmek daha iyi. İlginç yerleri ziyaret ederek eğlence ve gezilere biraz para harcayabilirsin. İkizlerin biraz daha çalışması gerekecek ama bunun için daha fazla para da alacaklar. Önemsiz şeyler için endişelenme ve konsantrasyonunu kaybetme. Önemli şeylerden önce, biraz daha güven kazanmak için iyi şans tılsımları kullan.

Yengeç Burcu

Yengeçlerin artık müşterilerine, meslektaşlarına ve üstlerine duygularını göstermelerine izin verilmiyor. Odaklanman, kendine inanman, bağımlılıklara veya kötü alışkanlıklara para harcamaman gerekir. Her burç, onlara sabahları kalkma ve hayattan zevk alma gücü veren kendi motivasyonuna sahiptir, ancak 24 ila 30 Ocak arasındaki dönemde Yengeç burcunun daha iyi ve daha sıkı çalışmak için birkaç nedeni daha olacaktır. Para konularında, yardım için sezgiye başvurmak önemlidir. İç ses, önemli toplantılarda, müşterilerle iletişim kurarken vb. durumlarda sıkıntı yaşamamana yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Kariyer ve finansal konularda, Aslanlar yeteneklerinin imdadına yetişecekler: tüm en iyi niteliklerin tam potansiyellerine kadar kullanılması yeterlidir. Artık iş ve ilişkilerde sadece kendine güvenmen gerekiyor. Başarı ve zenginlik için olumalar Aslanların para ve planlı işler konusundaki üzüntü ve endişelerin üstesinden gelmesine yardımcı olacaktır. Hafta sonları mola vermen, başarılarını değerlendirmen, gelecek planları hakkında düşünmen, ancak çalışmaya devam etmemen önerilir. Niteliklerin iyileştirilmesi ve yeni mesleki bilgi ve ek becerilerin kazanılması, şans üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Başak Burcu

Bu hafta Başaklar için yeniden başlama zamanı olacak. Merkür daha az olumlu olacak, ancak Mars’a bağlanacak, bu da şansını kaybetmene izin vermeyecek. Bazı olumsuz olaylar olacaktır. Her madalyonun iki yüzü olduğunu hatırlamak önemlidir. Astroloji alanındaki uzmanlar, Başaklara harekete geçmelerini ve deniz kenarındaki havayı beklememelerini tavsiye ediyor. Teklifler alınacak ve para geçecek. Ayrıca bu hafta harcama konusunda daha dikkatli olmak da önemlidir.

Terazi Burcu

Terazi bu hafta, özellikle de müttefik Venüs’ün güçlü ve gerilemeden çıktığı haftanın sonunda çok başarılı olacak. Evrenin yakın karlar konusunda uyaran işaretlerine daha fazla dikkat etmen gerekiyor. Terazi Ocak’ı iyi bitirecek: yıldızlar tüm projelerini hayata geçirmelerine ve tüm sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak. Mütevazı olmaya gerek yok: şimdi kendini tanıtman önemlidir. Çalışmanı takdir etmek ve başarılarınla kendini tanıtmaktan korkmamak önemlidir. 26 Ocak Çarşamba, çok fazla riske atmanın büyük bir hata olacağı tehlikeli bir gün olacak.

Akrep Burcu

Cumartesi keyifli bir alışveriş günü ve yeni bir yaşam evresinin başlangıcıdır. Hafta sonu, bu burcun insanları geçmişteki başarısızlıklarının nedenlerinin ne olduğunu anlayabilecekler. Astrologlar, Akrepleri yanlış danışmanlara karşı uyarır. Şimdi sadece aklın ve mantığın sesini takip etmeye çalışmak daha iyidir. Ayrıca, özellikle para söz konusu olduğunda, herkesin sözünü almamalısın. Hayırseverlik, Akreplere iyi şans getirir, ancak yalnızca samimiyse. Haftanın en tehlikeli günleri 26’sında Merkür’ün Oğlak burcuna geçtiği gün ve 30’unda Ay’ın aynı Burçta kaldığı gündür.

Yay Burcu

Yay burcundan gereken tek şey doğru öncelik vermektir. Çarşamba gününden itibaren finansal tılsımları daha sık kullanmaları ve düşmanca bir ortamda daha az olmaları gerekiyor. Bu burcun insanları, mali burçlara göre, bu hafta başlarında başladıkları işi tamamlamak ve muhtemelen birisine parayla yardım etmek zorunda kalacaklar. Kendi başına sorun yaratmamak için uygun miktarları ödünç almak daha iyidir. Yay burcunun başarısının ana düşmanları kibir ve gururdur. Bu onları savurgan harcamalara ve iş yerinde sorunlar yaşamalarına neden olabilir.

Oğlak Burcu

Bu hafta evde çalışmak ve zamanında dinlenmek Oğlakların gelirlerini artırmalarına yardımcı olacak. Bir servet ritüeli, aynı istihdam düzeyinde geliri artırmaya yardımcı olacaktır. Astrologlar, bu hafta Oğlakların tüm işlerini normalden daha hızlı tamamlayabileceklerine inanıyorlar. Uzmanlar, bu İşaretin insanlarına kendi güçlerine olan inancını kaybetmemelerini, daha ısrarcı olmalarını, olası tüm gelişme yollarını analiz etmelerini ve böylece karlı bir işin onları geçmemesini tavsiye eder. Yeni iş bağlantıları ve tanıdıklar faydalı olacaktır.

Kova Burcu

Yıldızlar ve gezegenler Kova için bir para kanalı açacak. Özel mantralar, ritüeller ve uygulamalar bu süreci hızlandırmalarına yardımcı olacaktır. Eve zenginlik çekmeden önce, gereksiz her şeyden kurtulmaya değer. Haftaya temizlikle ve işleri düzene koyarak başlamaya değer. Eski gereksiz şeyler evdeki enerji akışlarını engelleyebilir ve gök cisimleri bile bu konuda hiçbir şey yapamaz. Kışın ilk ayının keyifli tekliflerle bitmesi mümkün. Genel olarak Kova, şok yaşamadan sakin bir dönem geçirecektir.

Your Page Title

Balık Burcu

Hafta sonları alışverişe ve ortam değişikliğine ayrılabilir: gardırop, mobilya veya aksesuarlar için yeni giysiler satın alabilirsin. Aşk alanında harcamak da yaşam üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Ruh eşinle bir restorana gidebilir veya ona güzel bir hediye verebilirsin. Sevdiklerinden gelen değerli tavsiyeler ve pratik tavsiyeler, Balık’ın doğru zamanda çıkmasına yardımcı olacaktır, bu nedenle başkalarının söyleyeceklerini dikkatlice dinlemek daha iyidir.