31 Ocak – 6 Şubat 2022 Haftası İçin Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Gece yıldızları, finansal başarımızın doğrudan bağlı olduğu konumlarını ve ruh hallerini sürekli olarak değiştiriyor. Bu yedi gün içinde çoğumuz için para sorunları ortadan kalkabilir. Çünkü Gezegenlerin etkisinin parasal alan üzerinde son derece olumlu bir etkisi olacaktır. Bu hafta birçoğumuz düşüncelerimizi daha iyi ifade edebileceğiz ve önemli kararlar alacağız.

Koç Burcu

Koç ikili bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Bir yandan gezegenler kariyer ve finansal büyüme için mükemmel şans verirken, aynı zamanda neler olduğuna dair yeterli bir değerlendirmeye müdahale edebilirler. Bu sorunun basit bir çözümü var: Güvendiğin bilge insanlardan tavsiye almak. Para konusunda şanssızsan, finansal sorunlardan kurtulmak için olumlamalar veya tılsımlar kullanabilirsin. Şu anda kesinlikle yapmaman gereken tek şey borç para vermektir. Onları geri alman çok zor olacak. Bu, genel olarak işini olumsuz etkileyecektir.

Boğa Burcu

Boğa’nın para çekmek için Feng Shui kurallarını kullanması tavsiye edilir. Gerçek şu ki, evini dönüştürmek için harika bir zaman. Temizlik yapabilir, mobilyaları doğru bir şekilde düzenleyebilir, yeni bir şey satın alabilirsin. Astrologlar Boğa burcuna bu hafta yeni gelir kaynakları aramasını tavsiye ediyor. Son zamanlarda Oğlak takımyıldızına taşınan Mars, harika fikirlerin sadece fantezi olmaktan çıkıp gerçekleşmesini sağlayacak. Paraya karşı anlamsız bir tutum, büyük finansal kayıplara yol açabilir. Bu haftaya planlı başlamak daha iyi olacaktır.

İkizler Burcu

İkizlerin bir sorunu olabilir o da zaman eksikliği. Hiçbir şeyleri olmazsa, bu sorunun enerji nedenlerini araması gerekecektir. Gezegenler ve yıldızlar şimdi ikizlerin yanında, bu yüzden herhangi bir sorun içten gelecek. Finansal alanın büyük geçici yatırımlar gerektirmesi mümkündür. Ayrıca bu hafta ikilemlere özel dikkat gösterilmelidir. Çok önemli bir seçim yapmak gereklidir, ancak planlanlarının dışına çıkmamak daha iyidir. Bu haftasonu çalışan herkes, ailesine ve işlerine odaklanmamalıdır.

Yengeç Burcu

Yengeçler bu hafta finansal yaşamlarını daha iyi olarak değiştirebileceklerdir. Yengeçler bu hafta gelir ve giderlerini yakından izlemelidirler. Faydalı ve önemli satın alımlar yararlı olacaktır. Gardırobunu yenileyebilir ve ev için bir şeyler satın alabilirsin. Bu hafta yengeçler yeni fırsatlar ve gelir artışıyla memnun olacaktır. Hafta içi iş gezilerine gidebilirsin. Bu yüzden haftasonu rahatlaman ve dinlenmen gerekiyor.

Aslan Burcu

Verimliliği ve geliri artırmak için bu hafta Aslanlar daha fazla çalışmak zorunda kalacaklar. Bir başarı dalgasına uyum sağlamak ve motivasyon kazanmak için uygun olumlamalar kullanman gerekir. Bu hafta planların uygulanması ve parasal operasyonlar küçük zorluklarla gerçekleşebilir. Şubat başlangıcını iyi şans dalgasıyla geçirmek için, şimdi yapılabilir olanı yarına ertelememelisin.

Başak Burcu

Haftanın başlangıcı son derece zor olabilir, ancak 4’ünde, Başak’ın Merkür karşısındaki ana hamisi gerilemeyi bırakacak ve bu da bu insanlar için finans ve çalışma alanlarında yeni kapılar açacaktır. Yakında hayatın daha iyiye doğru değişeceğini anlamak için mutluluk işaretlerini takip edebileceksin. Astrologlar, Başakları bazı belirsiz teklifler alma riski konusunda uyarır. Yanlış anlaşılmaları önlemek ve olası dolandırıcılığı önlemek için bilgilerin netleştirilmesi önemlidir. Ayrıca, bu hafta fiziksel rahatsızlıklarla baş edebilirsin. Bu yüzden bu hafta tatile daha fazla para ve zaman ayırman gerekiyor.

Terazi Burcu

Terazinin yoksulluğa yol açan alışkanlıklardan kurtulması önemlidir. Bu, zihinsel sorunları ve genel olarak düşünme biçimini değiştirmek için ideal bir zamandır. Merkür, iş fikirlerini gerçekleştirmenin mümkün olacağı düşünceleri daha derin ve net hale getirecek. Ancak büyük alımlar için bu hafta pek uygun değil. Terazi burcunun borçtan kaçınması önemlidir. Astrologlar yeni kredi almamanı ve mevcut borçları dağıtmamanı tavsiye ediyor. Hafta sonları ruhun tatile ihtiyaç duyabilir, ancak dinlenme ve eğlenceye çok fazla para harcamamalısın.

Akrep Burcu

Akrepler son zamanlarda maddi sıkıntılar yaşayabilir. Gezegenlerin aktivasyonu, iş ve finans alanında birçok iyi şey vaat ediyor. Akreplerin yeni işverenlerinin dikkatini çekme şansı var. Gereksiz sorunlardan kaçınmak için, müşterilere ve iş arkadaşlarına mümkün olduğunca iyi davranman gerekecektir. Gece yıldızları, Akreplere kendilerini olumlu bir şekilde kanıtlama fırsatı sağlayacaktır.

Yay Burcu

Yay burçları bu hafta yükselişte olacak. Zor sorunları çözebilecek ve gelirlerini artırabilecekler. Kârı artırmanın en iyi ve en kısa yollarından biri çok çalışmaktır. Daha çok çalışman ve daha az tembel olman gerekir. İyi şans ve refah için de etkili tılsımlar kullanabilirsin. Bu hafta, istediğini elde etmek için farklı yöntemler kullanabilirsin. Mali ve iş hedeflerine bir şekilde ulaşamazsan, bir diğeri işe yarayacaktır. Sadece olumsuzluklara dikkat etmelisin: Kimseyi aldatmana ve manipüle etmene gerek yok.

Oğlak Burcu

Oğlak, bu hafta yeni insanlarla iletişim kurabilecek. Sorun olasılığını en aza indirmek için basit tekniklerin yardımıyla insanların doğasını analiz edebilirsin. Bu, bir insanla bir iş uyumluluğunun ne olacağını, aklında olanın ne olduğunu ve neyin güvenilmeye değer olduğunu anlamak için önceden yardımcı olacaktır. Bu yaklaşım pozisyonları güçlendirmeye ve geliri arttırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca bu hafta borç para almamalı ve vermemelisin.

Kova Burcu

Değiştirilebilir ruh hali ve işlerle sona erdirmek için daha hızlı olma arzusu sadece yeni kaygılar getirecektir. Bu hafta sabrı öğren, kendin üzerinde çalış ve parayı çekmek için taşlar kullan. Kova, finansal durumunu radikal olarak değiştirme fırsatına sahip olacak. Kovalar bu hafta avantajlı tekliflere açık olacak. Yeni bir iş veya kendilerinin gelecekte yeni gelir elde edebilecekleri ilginç bir hobi bulmaları mümkündür.

Your Page Title

Balık Burcu

Bu hafta balıklar için yeni sorunlar ortaya çıkacak. Astrologlar, mümkün olan her şeyi aktarmak için önceden tavsiyede bulunur. Özel Bakım ile gerçekleştirilebilecek olan şey gereklidir. Bu hafta Auranı temizlemek için önemlidir, böylece olumsuz duygular devam etmez. 4 Şubat’tan itibaren balıkların mümkün olduğu kadar aktif davranması gerekecektir. Alışverişi hafta sonu gerçekleştirmek daha iyidir, çünkü haftanın başında harcamaların olumsuz bir etkisi olabilir.