Burcunuza Göre 2021’de En Şanslı Gününüz

Yeni yıl astrolojide dört gözle bekleyeceğimiz yepyeni bir şanslı gün grubumuz olduğu anlamına geliyor. Bazı gezegensel yönler herkesin gününe sihir serpme gücüne sahipken, bazı insanları diğerlerinden daha fazla etkileyecek, özellikle şanslı zamanlar olacaktır.

Bu nedenle, 2021’in en şanslı gününü keşfettiğinizde, takviminizi işaretlemek isteyeceksiniz.


Koç Burcu:

26 Mart

Aşk gezegeni Venüs ve yaratıcı Güneş, burçta bir hizalanma oluşturduğunda, sihir, romantizm, yeni ve keyifli bir başlangıcın heyecanını getirir.

2021’de bu uğurlu kavuşma, size aşk şansı veren ve doğum günü sezonunuzu daha da özel kılan Koç burcunuzda gerçekleşir.

Venüs Yıldız Noktası Güneşinizle aynı hizaya geldiği için aşk muhteşem bir şeydir ve kalp meselelerinde yepyeni bir romantik yolculuğa başlar. İyi bir şekilde midenizde kelebekleri hissetmeyi bekleyin.


Boğa Burcu:

17 OCAK

Değişim gezegeni olan Uranüs, 2021 boyunca burcunuzdan geçerek hayatınızda bir uyanış ve ilham teması arayacak. Ocak ayında, Uranüs ile şanslı gezegen Jüpiter arasındaki kare açı, profesyonel yaşamınızda yeni ve heyecan verici bir şeyi başlatabilir.

Jüpiter ve Uranüs 17 Ocak’ta çarpıştığında, kariyerinizin yönü daha iyiye doğru çılgın bir dönüş alabilir.

Bu ani sarsıntılar bazıları için bunaltıcı olsa da, sabırlı doğanız tüm nimetlerinden yararlanmanıza izin verir. Ek olarak, aynı hafta motivasyonunuz ve hırsınız daha da artacak.


İkizler Burcu:

31 Mayıs

Astrolojide kuzey düğümü kaderi ve geleceğimizin yönünü temsil eder. 2021’i burcunuz İkizler’de geçirir, bu da gerçek yolunuza hizalanmanıza yardımcı olur.

31 Mayıs’ta, İkizler sezonunun ortasında, Kuzey Düğümü, Güneş burcunuzla birleşmenin bir yönünü oluşturur ve bol miktarda şans ve sihir getirir.

Kuzey düğümü, Güneşinizle aynı hizaya gelir ve sizi ilgi odağı haline getirir. Yıldız niteliklerinizi kucaklamaya ve kaderinize doğru adımlar atmaya hazır olun, çünkü şans o gün sizin tarafınızda olacak.


Yengeç Burcu:

23 Haziran

Yengeç sezonunun başlamasının hemen ardından, 23 Haziran’da Balık’ta Güneş ile Jüpiter arasında muhteşem bir üçgen yaşayacağız ve bu özellikle Yengeçlere özel bir destek getirecek.

Bu uyum size iyimserlik, cömertlik ve iyi şans getirecek. Rüya gibi Neptün ile büyüleyici Venüs arasında aynı gün ikinci üçgen hayatınıza peri tozu serpecek ve istediğiniz dilekleri harekete geçirmenize yardımcı olacaktır.


Aslan Burcu:

13 Temmuz

Aşk gezegeni Venüs ve güçlü Mars gezegeni 13 Temmuz’da burcunuzda iki yılda bir buluşmak için sıraya giriyor, bu yüzden romantizm ve yaratıcılıkta sihrin doruk noktasını hissetmeye hazır olun.

Bu nadir ve şanslı yön, aşk hayatınıza taze ve hoş bir enerji getirebilecek. Tutkulu projeler söz konusu olduğunda yaratıcılığınızı canlandırabilecek yeni bir ilişki döngüsüne iter.

İlham ve romantizm ile patlayacak, hayatı süper heyecan verici hale getirecek ve her köşede sizi eğlence ve romantizmin beklediğinden emin olacaksınız. Yeni bir döngüyü başlatmak için bu yaratıcı desteği kullanın.


Başak Burcu:

12 Temmuz

Şanslı gezegen Jüpiter, bu yıl iki kez Balık burcuna dalacak, ortaklıklar evinizi aydınlatacak ve herhangi bir ilişki sorununu çözmenize ve romantik bağlarınızı derinleştirmenize yardımcı olabilecek birçok yeni romantik fırsat sunacak.

Jüpiter 13 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar Balık burcuna girdiğinde ve ardından 28 Aralık’tan 2022’ye kadar aşk sizi yeni zirvelere ve yeni duygulara götürecek.

Bu enerji 12 Temmuz’da, yönetici gezegeniniz olan Merkür, Balık’ta Jüpiter ile uyumlu bir üçgen açı oluşturduğunda zirveye çıkacak ve ortaklıklar içindeki iletişiminize netlik, açıklık ve derinlik getirecek.


Terazi Burcu:

6 Eylül

Yönetici gezegeniniz Venüs burcunuzda olması sanatsal duyarlılıklarınızı, romantik hislerinizi ve lüks zevklerinizi ortaya çıkarır. Venüs 6 Eylül’de Jüpiter ile büyülü bir üçgen açı oluşturduğunda, bu hisler ivme kazanacaktır.

İki faydalı gezegen bugün sizin lehinize sıraya giriyor, zevklerinizi yeni zirvelere taşıyor ve size epik boyutlarda bir aşk hikayesi getiriyor. Bu buluşma ve yaratıcılık evinizde şanslı Jüpiter ile size neşe getiren her şeyi başarabileceksiniz.


Akrep Burcu:

17 Kasım

Yönetici gezegeniniz Pluto yoğunluğuyla tanınır, ancak 17 Kasım’daki Güneş burcunuzla hizalandığında, gücünüze tamamen girmiş gibi hissedeceksiniz.

Doğum gününüzdeki bu güçlü uyum, gölge tarafınızı dış benliğinizle birleştirmenize yardımcı olur ve acınız sizi zengin ilham kaynağına dönüştürür.

Aşk gezegeni Venüs ile ateşli Mars’tan ek bir enerji artışı geliyor. Bu sevgi dolu yön, bugün çabalarınıza ekstra bir tutku ve eğlence dozu getirecek ve tüm kişisel hedeflerinizin peşinden koşmak için mükemmel bir gün haline gelecektir.


Yay Burcu:

21 Mayıs

İlkbaharda, yönetici gezegeniniz Jüpiter (iyi şanslar gezegeni), duygusal yaşamınızı aydınlatacak, yaşam durumunuza rahatlık ve şans getirecek.

21 Mayıs’ta, Jüpiter’in haritanızda hareket etmesinden sadece bir hafta sonra, yaratıcı Güneş, romantik Venüs ve iletişim odaklı Merkür, ortaklık evinizde bir araya gelirken aşk hayatınızda bir enerji artışı yaşayacaksınız.

Aynı gün Venüs ve Satürn arasında güçlü bir üçgen açı, ilişkilerinize kalıcı bir güç verirken, ayrıca Ay, başkalarına en iyi niteliklerinizi gösterecektir. Bir aşk hamlesi yapmak istiyorsanız, o gün atışınızı yapacağınız ve kalıcı bir şey inşa edeceğiniz gündür.


Oğlak Burcu:

23 ağustos

Yönetim gezegeniniz Satürn’ün iyi şans getirdiği bilinmemekle birlikte, 23 Ağustos’ta romantik Venüs ile uyumlu bir üçgen açıda hizalanacak.

Bu, kariyerinizi ve tanınmanızı harekete geçirecek, işte dokunduğunuz her şeyde başarıyı garanti edecektir.

Şu anda profesyonel çabalarınıza derinden bağlı hissediyorsunuz ve katkılarınızdan büyük değer elde ediyorsunuz. Bu şanslı uyum, konumunuzu güçlendirecek, yaratıcılığınızı harekete geçirecek ve uzun ömürlü bir kariyer yolu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.


Kova Burcu:

11 Şubat

Burcunuzda kendinizi yeniden keşfetme şansı sunan güçlü bir Yeni Ay olduğu için bu sizin için fırsatlarla dolu son derece güçlü bir gün.

Ek olarak, şanslı gezegenler Venüs ve Jüpiter, Yeni Ay ile aynı gün burcunuzda tam bir kavuşum oluşturur, bu da şansınızı artırır, size romantizm, zevk, bolluk ve lüks getirir.

Günün enerjisi olasılıklarla dolu olacak ve her köşesinde keyifli fırsatlar bulacaksınız.


Balık Burcu:

21 Haziran

Jüpiter’in genişlemesi bu yıl iki kez burcunuza düşerken, şans ve bolluğun size doğru geldiğini garanti edebilirsiniz.

Ancak 21 Haziran’da, duygusal Ay’ın, romantik Venüs’ün ve rüya gibi Neptün’ün mümkün olan en uyumlu bağlantıda hizalanacağı güçlü bir büyük su üçgeninin muhteşem etkilerini hissedeceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yönetim gezegeniniz Neptün burcunuzdayken flört etmek, eğlenmek, yaratıcı arayışlara girmek ve ufkunuzu genişletmek için iyi bir gün olacak. Hiçbir fantezi ulaşılamayacak kadar uzak değildir, bu yüzden duygularınızın akıp yıldızlara ulaşmasına izin verin.