4 – 10 Ekim 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

4 – 10 Ekim haftası çok dinamik olacak. Hem hoş hem de olumsuz olaylar bizi bekliyor. Her şeyden önce, zenginliği çekmeye yardımcı olacak basit feng shui ilkelerini takip etmelisin. Bu hafta evin enerjisini yaratıcı kılmak gerekiyor. Bu, tüm ayın en tehlikeli iki günü olan 8 ve 9 Ekim’de güvenle hayatta kalmana yardımcı olacaktır.

Koç Burcu

Koç, yıldızların ve gezegenlerin yarattığı tehlikeye rağmen para kazanma fırsatına sahip olacak. İyi şans ve refah için tılsımlar Koç burcundaki insanların olağan çalışmaları için çok daha fazla para kazanmalarına yardımcı olacaktır. Koç terfi ederse veya kazançlı bir sözleşmeyi iptal etmeyi başarırsa, astrologlar geçici olarak kimseye bundan bahsetmemelerini tavsiye eder. Böylece kötü niyetli kişilerin ortaya çıkmasına neden olabilirsin ve böyle tehlikeli bir haftada kesinlikle işe yaramaz. Kısacası ağzını sebepsiz yere açmamaya dikkat etmelisin.

Boğa Burcu

Boğa’nın yeni iş ortakları, yeni işler aramaya başlaması gerekiyor. Önemli birini tanımayı başarırsan, önce karakterini analiz etmelisin. Her şeyde sezgine güvenmek de faydalı olacaktır. Altıncı hissin gücü, Boğa’nın önemli iş ve finansal kararlar almasına, finansal sıkıntıları atlamasına yardımcı olacaktır. Bu, özellikle planlara dahil olmayan bir şeyin yürütülmesi sırasında faydalı olacaktır. Astrologlar, en önemli alımların Pazartesi ve Salı günleri yapılmasını tavsiye ediyor.

İkizler Burcu

Bu hafta dilekler çok yavaş gerçekleşecek ve daha sonra gezegenler ve yıldızlar uyumsuz olduğundan, dönemin sadece ilk yarısında gerçekleşecek. Bir iğnenin büyüsü süreci hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Biraz özgüven sahibi olmak da faydalı olacaktır. Pluto’nun körüklediği pozitif finansal enerjiler, iş arkadaşların ve üstlerinle ilişkiler kurmana ve yeni müşteriler bulmana yardımcı olacaktır. Ayın 7’sinde Venüs’ün düşüşü güç kaybına yol açacaktır, bu nedenle haftanın ikinci yarısında uzun yolculuklara çıkmamak daha iyidir. Bu, finansal kayıplara yol açabilir.

Yengeç Burcu

İç güç ve finansal başarıdan sorumlu gezegenlerle ilgili durum, hafifçe, tatsız bir şekilde ortaya koymak için gelişiyor. Bu, Yengeçlerin bu hafta para konusunda çok şanssız olabileceği anlamına gelir. Mali sorunlardan kurtulmanın yolları, dengeyi yeniden kurmalarına yardımcı olacaktır. Yeni fikirler geliştirmek için fırsatın veya yeterli ilhamın yoksa, daha önce ilham veren eski fikirlere her zaman geri dönebilirsin. Kendilerini yaratıcı bir kriz içinde bulan Yengeçler için yapılması gereken tam olarak budur. Ayın 4’ünden 10’una kadar dikkatli para harcamak daha iyidir.

Aslan Burcu

Aslanların her zamanki hızlarında hareket etmeleri gerekir, ancak aynı zamanda yabancı bir şey tarafından daha az dikkatleri dağılır. İşin daha fazla dikkat ve enerji gerektirdiği zaman başlar. Dengeyi Aslan’a geri yüklemek, işte kar sağlamasına ve başarıya ulaşmasına yardımcı olacaktır. Astrologlar Perşembe gününden itibaren aşırı aktiviteden kaçınılmasını tavsiye ediyor. Pazartesiden çarşambaya kadar, gereken her şeyi yapmak ve görevlerden bir an önce kurtulmak için zamana ihtiyacın var. Bu, haftanın sonunu kişisel işlere ve rahatlamaya ayırmana izin verecektir.

Başak Burcu

Gerçekten yeni bir iş açmak veya bir ortaklar ekibi kurmak isteyen Başaklar, iş uyumluluğunu kontrol etmenin numerolojik yöntemini hatırlamalıdır. Bu İşaretin temsilcilerinin zamana göre test edilmiş insanlarla yan yana çalışması daha da iyi olacak. Finansal başarı, ilkelere, kurallara ve kanıtlanmış kavramlara bağlılığa dayalı olacaktır. Astrologlar Başaklara risk almamalarını tavsiye ediyor. Pahalı alımlar yapman gerekiyorsa, bunu Pazartesi günü yapmak veya her şeyi Pazar gününe ertelemek daha iyidir.

Terazi Burcu

Terazi, geçen hafta finansal ve iş konusunda kara bir çizgi çekmiş olabilir. 4-10 Ekim döneminde yıldızlar ve gezegenler karşı karşıya gelecek, bu nedenle kargaşadan kurtulmak oldukça zor olacak. Başarısızlığa karşı güçlü bir tılsım, süreci hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Bu sefer önceki hataları, iç gözlemi düzeltmek için idealdir. Astrologlar ayrıca yeni bilgiler edinmeyi tavsiye eder. Bu, gelecekte gelir artışı üzerinde çok iyi bir etkiye sahip olacaktır. Ölçülü alışveriş yapmak seni neşelendirmeye yardımcı olabilir.

Akrep Burcu

Zengin insanlar sadece çok çalışmakla kalmaz, aynı zamanda nasıl, ne zaman ve ne söyleyeceklerini de bilirler. Akrepler, finansal şansı korkutan kelimelere dikkat etmelidir. Bu İşaretin insanları, başarısızlıklar için kaderi kızdırmayı sever, ancak şimdi bu yapılamaz. Kendindeki kusurları aramak ve onlar üzerinde çalışmak önemlidir. Astrologlar üç şeye karşı dikkatli olmayı tavsiye eder: tembellik, umutsuzluk ve bencillik. Bütün bunlar finansal başarının başlangıcını mahvedebilir. Parayla ilgili en az sorun, ekip çalışması gerektirmeyen mesleklerin temsilcilerini bekliyor.

Yay Burcu

Yaylar, gelirlerini artırmak veya paralarını güvende tutmak için başarı ve servet ritüellerinden yardım isteyebilir. Öte yandan, onları hayal kırıklığına uğratması muhtemel olmayan zengin yaşam deneyimlerine yardım için dönebilirler. İdeal olarak, ikisini de kullanmalısın. Bu hafta onları küresel bir yeniden başlatma bekliyor. Bilinçte ilginç değişiklikler olacak, yeni finansal fikirler ortaya çıkacak. Şimdi ana şey, planları takip etmek ve eylemlerinin uygunluğunu ve geçerliliğini hatırlamaktır.

Oğlak Burcu

Oğlakların bu haftaki hayatı karmik senaryolara göre gidebilir. Ne yazık ki bu, Oğlakların çoğu olay üzerinde hiçbir güce sahip olmayacağı anlamına gelir. Kendi başına çok şey olacak, çünkü Evren böyle istiyor. Öte yandan, olan şey mutlaka kötü değildir. Öngörülemeyen ve kontrol edilemeyen olayların çoğu mali açıdan tarafsız olacaktır. Paraya gelince, onları kurtarmanın zamandan tasarruf etmek kadar önemli olmayacağını hatırlaman gerekir.

Kova Burcu

Kova için yıldızların ruh halindeki tüm değişiklikler iki kat tehlikeli olacaktır. Bu, finans sektöründe kara bir çizginin gelebileceği anlamına geliyor. İşler kötüye giderse, Kova’nın sorunların üstesinden nasıl geleceğine dair üç basit ipucunu takip etmeye başlaması gerekecektir. Astrologlar, illüzyonlardan kurtulmanı şiddetle tavsiye eder. Duruma ayık bir şekilde bakmak gerekir. Bu, bir sonraki adımın ne olması gerektiğini anlamana yardımcı olacaktır. En önemli şey acele etmemek. Bu sana çok zaman ve para kazandıracak. Şimdilik pahalı alımları ertelemek daha iyidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

Balıkların finansal refahı için haftanın en tehlikeli günü 7 Ekim olacak – Venüs’ün Yay Burcuna geçiş günü. Bu, kariyerlerinde bir dönüm noktası olabilir. Bu gün ve genel olarak haftanın ikinci yarısında, iş seyahatlerine çıkmamak ve amaçsız para harcamamak daha iyidir. En önemlisi bu insanların zihinlerinin doğru çalışmasıdır. Doğru zihniyet, şimdiki gibi olumsuz koşullarda bile, geliri artırmak ve finansal başarıyı sürdürmek için çok önemli olacaktır.