3 Ekim 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Ekim ayının ilk Pazar günü başlıyor. Bugün, oldukça sakin ve elverişli olacak. Bu yazıda, bugün hangi tarihin arkadaşımız olacağından ve neyle dolu olduğundan bahsedeceğim.

Bugün konfor bölgenin sınırları içinde kalmalısın. Bugünün, enerjisi öncelikle hayatımızı sakinleştirmeyi ve ölçmeyi amaçlayan harika bir izin günüdür.

Kullanıcı Numarası 3 Ekim 2021

Enerji akışını hangi sayının kontrol edeceğini bulmak için basit hesaplamalar yapman gerekir. Tarihinin tüm rakamlarını haftanın sıra numarasıyla toplamalısın.

3 + 1 + 0 + 2 + 0 + 2 + 1 + 7 = 16 ——– 1 + 6 = 7.

Yedi çoğu kültür için özel bir sayıdır. Kendi içinde ilahi prensibi, Evrenin sevgisini ve himayesini yansıtır. Bugün çok hayırlı ve sakin bir gün olacak. 7 numara, Pazar günleri ile mükemmel uyum sağlar. İnsanların yalnız olmalarına ve bilinçlerine dalmaya çalışmasına hiç de karşı değildir. Bu nedenle bugün rahatlamaya yönelik meditasyon uygulamaları faydalı olacaktır. Günün ana sembolü dalgalar üzerinde seyreden bir gemidir. Onun gibi olmaya değer. Kader rüzgarlarının götürdüğü yere gitmeye çalış.

Bu Pazar İçin Numeroloji İpuçları

Ev işlerinle ilgilen. Yedi, temizliği, küçük yeniden düzenlemeleri ve herhangi bir pişirme çabasını teşvik eder.

Dedikodu yapmamaya çalış. Başkalarına neyin zarar verebileceğini kimseye söyleme, itibarlarını al. Böylece şansını kaybedebilirsin.

Sevdiklerinle uğraşırken dikkatli ol. Bugün akrabalarını ve ruh eşini rahatsız edemezsin.

Yedi, istenirse, geniş kapsamlı planları değiştirmene yardımcı olacaktır. Bugünün planlarına gelince, onları olduğu gibi bırakmak daha iyidir.

Bugün çoğumuz kayıp şeyleri bulabileceğiz. Tamamen tesadüfen gerçekleşecek.

Bugün çok çalışmak zorundaysan, kendini tamamen iş sürecine vermekten korkma. En önemli şey, olumsuzluğu işten eve getirmemektir.

3 Ekim İçin İyi Şans Tılsımları

Bir fil heykelciği veya görüntüsü. Fil, sağlık ve uzun ömürlülüğün, aile mutluluğunun ve huzurun doğu tılsımıdır. Etrafında Yedi’nin enerjisini biriktirecek ve sana verecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Aytaşı, beyaz kuvars: Bu iki mineral bugün çok faydalı olacak. Enerjileri çok sakin ve ölçülüdür. İstenirse, görüntüyü platin takılarla tamamlayabilirsin. Ayrıca 7 sayısının enerjisiyle de iyi uyum sağlar.