23 Ağustos 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Her gün bazı tehlikeler ve bazı olumlu özelliklerle doludur. Bu yazıda günün nasıl geçeceğinden ve sıkıntılara karşı nasıl dayanılabileceğinden bahsedeceğim.

Çalışmak için mükemmel zaman başlıyor. İşe odaklanamıyorsan ve düşüncelerin uzaklarda bir yerde geziniyorsa, odaklanma meditasyonu verimliliğini artırmana ve kendini toplamana yardımcı olacaktır.

Kullanıcı Numarası 23 Ağustos 2021

Bugün bizi nelerin beklediğini öğrenmek için hangi sayının dünyaya hükmedeceğini bulmamız gerekiyor.

2 + 3 + 0 + 8 + 2 + 0 + 2 + 1 + 1 = 19 —- 1 + 9 = 10 —- 1 + 0 = 1.

Bugün dünyayı bir yönetecek. Bu çok güzel bir haber çünkü yeni bir hafta başlıyor ve 1 sayısı her şeyin başlangıcını temsil ediyor. Bir insanlara güç, özgüven ve motivasyon verir. Pazartesi için daha iyi bir rakam yok, özellikle de gece ışıkları bugün rakamlara müdahale etmeyeceği için. Bugünün sembolü ileri hareket, dinamizm ve cesareti bünyesinde barındıran At olacaktır.

Bu Pazartesi İçin Numeroloji İpuçları

İlk ve en önemli tavsiye tembel olmamaktır. Birinin isteğini yerine getirmen veya önemli bir şey yapman gerekiyorsa, işten kaçmana gerek yok. Bugün her şeyi ne kadar erken bitirirsen, o kadar hızlı dinlenmeye başlayacaksın. Fazla çalışma, olabileceği kadar tehlikeli olmayacak, ancak yine de rahatlamayı unutmamak daha iyidir.

Bu gün, güvenle gezilere çıkabilirsin, ancak son derece toplanmış olmalısın. Ayrıca önemli küçük şeyleri unutmamalısın.

Eleştiriyi uygun şekilde kabul et. Birisi çalışma şeklini beğenmiyorsa veya bir şey yapıyorsa, olumsuz olma. Başkalarının görüşleri bugün daha mantıklı olacak.

Yakın zamana kadar kendimizi yenilgiye uğratıp geri adım attığımız durumlarda çoğumuz dağları yerinden oynatabileceğiz. Çünkü Bir’in Enerjisi harikalar yaratır.

23 Ağustos İçin İyi Şans Tılsımları

Altın mücevher: Altın, aktif ve amaçlı insanların metalidir. Mümkün olduğunca üretken olmak ve yorulmamak istiyorsan, bu metalden ürünlerin yardımını kullanmalısın.

Your Page Title

Kehribar: Bu mineralin insan üzerindeki etkisinde altına benzer, ancak aynı zamanda ruhsal olarak da hareket eder. Kişide içsel olarak gelişme, yeni becerilerde ustalaşma ve yeni bilgiler edinme arzusunu uyandırır.