23 – 29 Ağustos Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Finans genellikle önem açısından ilk sıraya konur. Nedeni açık: hepimizin paraya ihtiyacı var. 23’ten 29’a kadar bu alandaki konumunun iyileşmesi veya aynı seviyede kalması için buradaki tavsiyelere uymaya çalış.

Hepimiz bu sessiz haftaya evi temizleyerek başlamalıyız. Evini negatif enerjiden temizlemek önemlidir, ancak bunu doğru yapmaya değer. Para kazandırmayan ama onu uzaklaştıran temizlik hataları var. Onlara asla izin verme ki, evinde her zaman maddi şans olsun.

Koç Burcu

Bu çok sakin dönemde, sezgiden ziyade sağduyuya güvenmek daha iyidir. Canlılıklarını yok eden şeylerden kurtulmak da önemlidir. Bu, alınan para miktarının yapılan çabalarla doğru orantılı hale geleceği bir dönem olacaktır. Uzmanlar, Koç’un neredeyse anında para alabileceğine inanıyor. Sıkı çalışma ikramiyelerini beklemek zorunda değiller. Ancak çabaları fark edilmezse, daha iyi bir iş bulma zamanının geldiğinin bir işareti olacaktır. Bu hafta mülakatlara gidebilir, özgeçmişini gönderebilirsin.

Boğa Burcu

Boğa burcu, yıldızlar ve gezegenler sakin olup para kazanma fırsatı verirken, olumsuz düşüncelerden kurtulmaları gerekir. İş hayatında Boğa, iddialılığa ihtiyaç duyacak, ancak fanatizm olmadan. Çalışman gerekiyor, ancak dinlenme ve iletişim kurma gücün olmalı. Hiçbir durumda hafta içi fazla çalışmamalısın, çünkü hafta sonları tamamen iyileşemezsin. Astrologlar ayrıca Boğa’ya alışverişe gitmesini, ancak aceleci kararlar vermemesini tavsiye eder.

İkizler Burcu

İkizler için bu hafta iç tutum çok önemli olacak, beceri ve şans değil. Olumlu ve dağları hareket ettirmeye hazır olan İkizler, işte hedeflerine ulaşabilecek ve planları aşabilecektir. Ayrıca yıldızlar bu insanlara mükemmel bir hafıza ve yaratıcı bir şevk verecektir. Yeni şeyler faydadan çok endişe getirecek, bu nedenle astrologlar acil görevlere odaklanmanı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu

Yengeçler kendilerini başarısızlığa programlamayı bırakmalıdır. Toksik tutumların kaynağı çevrendeki insanlarsa, tüm bağlantıları kesmeli ve bu tür kişiliklerle iletişimi bırakmalısın. Yengeçler kendilerini kuruturlarsa, kendileri üzerinde çok çalışmak zorunda kalacaklar. Yıldızlar ve gezegenler sakinken ve enerjileri tahmin edilebilirken, astrologlar Yengeçlere kendilerini eğitmelerini ve kendilerinde herhangi bir kusur aramaktan vazgeçmelerini tavsiye ediyor. En güçlü yönlerine odaklanman, onları daha da geliştirmen gerekir.

Aslan Burcu

Aslanlar için bu hafta tüm yöntemler iyidir. Dışarıdan yardıma güvenebilir, para tılsımları kullanabilir, yalnız veya takım halinde hareket edebilirsin. Ayrıca bazı durumlarda açgözlü olmamak ve yasaları çiğnememek de faydalı olacaktır. Yoksa bu, bir fiyaskoya ve büyük meblağların kaybına yol açabilir. Alışveriş hafta boyunca faydalı olacaktır. Tahminlere göre, şimdi ev geliştirme, yenileme, mobilya için para harcamak en iyisidir. Ayrıca yeni kıyafetler de satın alabilirsin.

Başak Burcu

Başaklar için, bu yedi gün boyunca yaşamda, finansal alanda ve işte ciddi değişiklikler mümkündür. Bazıları bu insanların kafasında korku yaratacaktır. Nefes teknikleri, sinirlilik ve güvensizlik durumunun üstesinden gelmene yardımcı olabilir. Astrologlar harekete geçmeni tavsiye eder, ancak aşırı aceleci olmadan. Bir şeyler planlamaya devam etmen ve belirlenen programı takip etmen gerekiyor. Çevredeki insanlar, finansal kazanç arzusuyla hüküm sürecek. Başaklar da bir başarı kovalamacasına sahip olmalıdır.

Terazi Burcu

Terazi’nin şans ve başarı zamanı var. Paranın kendisi ellerine geçecek. Sadece açık ve harekete hazır olmak önemlidir. Zenginlik çakrası olan manipura’nın uyanışı, paranın ve şansın ortaya çıkmasını daha da yakınlaştırmaya yardımcı olacaktır. Aktivasyonu, sezgilerini güçlendireceği ve bir akış durumuna ulaşmak için uygun koşullar yaratacağı için Terazi’ye daha da fazla başarı getirecektir. Bu Burçtaki insanlar iş gezilerine gidebilir ve herhangi bir işi üstlenebilir – fiziksel, yaratıcı, entelektüel, dinamik veya monoton.

Akrep Burcu

Bu dönem finansal başarı açısından Akrepler için oldukça elverişli olacaktır. Yıldızların ve gezegenlerin bu insanların hayatlarını değiştirmelerine yardımcı olması mümkündür. Yaklaşan değişiklikler için yakından izlemen gereken özel işaretler var. Bu, yüksek değerli alımlar için çok uygun bir zamandır. Gayrimenkul veya araba satın alabilirsin. Başarılı bir değişim mümkündür. Paranın bir kısmını eski şeylerin restorasyonu ve onarımı için de harcayabilirsin.

Yay Burcu

23 – 29 Ağustos döneminde Yaylar için her şey tam dengede olmalı. Bu sadece iç uyum ve işten sonra dinlenme yeteneği ile ilgili değildir. Evrenin denge yasalarını da takip etmen gerekir. Bu, Yay’ın hayatlarını daha iyi hale getirmesine, üretkenliği artırmasına ve gelirlerini artırmalarına yardımcı olacaktır. Haftanın sonunda, ruh hali değişimleri mümkündür, çünkü gezegenlerin aşırı sakinliği bu Burcun insanları için hoş olmayabilir. Dinamiklere ihtiyacın var ama sabırlı olmalısın. Şimdi macera aramamak, çok para harcamamak daha iyidir.

Oğlak

Oğlakların çok uygun bir para zamanı vardır. Gece yıldızlarının uyumlu konumu ve sakinlikleri, Oğlak burcunun ruh hali üzerinde çok iyi bir etkiye sahip olacaktır. Yıldızların ve gezegenlerin karşı karşıya geldiği geçen haftadan itibaren bazı finansal sorunlar uzayabilir, bu nedenle şanslı tılsımların yardımını kullanabilirsin. Bu yedi gün boyunca güneşte ve en aktif şekilde bir yer için mücadele etmek gerekiyor. Diğerleri ruh hali değişimleri yaşayabilirken, Oğlaklar daha odaklı ve uyanık olabilir.

Kova Burcu

Kova bu hafta kendi üzerinde, düşünceleri ve bakış açısı üzerinde çalışmalıdır. Başarının önüne geçen niteliklerden kurtulmak çok önemlidir. Bu, yeni bir finansal seviyeye ulaşarak yeni gelir kaynakları bulmayı sağlayacaktır. Kova’nın itibarı da sürünecek: yeni ortaklar, akıl hocaları bulabilecekler. Parayla ilgili her şey normalden daha iyi sonuç verecek. Şimdi ana şey, yeni bir şeyden korkmamak. En azından bu yedi gün boyunca geçmişteki finansal başarısızlıkları unutmalısın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

Para ve şans, özellikle şimdi, yıldızların ve gezegenlerin herhangi bir kısıtlama getirmediği zamanlarda, düşüncenin gücünden etkilenebilir. Bu, özellikle hareketsiz oturmayı sevmeyen Balıklar için çok uygun bir zamandır. Yeni bir iş üstlenmen, yeni bir iş açman, mevcut bir işin gelişimine yatırım yapman gerekiyor. Yeni tanıdıklar finansal olarak çok faydalı olacaktır. Gelecekte, Balık’a birçok fayda sağlayabilecekler, yeni işler bulmalarına ve yeni yetenekler keşfetmelerine yardımcı olacaklar.