Burcunuza Göre 2021’in Sizin İçin Neler Sakladığını Öğrenin

Yeni yıl, büyüme ve değişimle dolu olacak. Kendimizi bulmamıza ve neleri kaçırdığımızı görmemize yardımcı olacak. Aşağıda, her burcun farkında olması gereken bazı şeylere değineceğim ve bunları aklınızda tuttukça, önünüzde gerçekleşen olaylarla daha iyi başa çıkabileceksiniz.

Koç Burcu

2021 yılı size her zaman bu kadar kapalı olmanıza gerek olmadığını hatırlatacak. Zamanınızın bir kısmı kişisel hayatınıza öncelik vermek için harcanmalıdır. Geçmişte tamamen çalışmış ve yorulmuş olsanız da, bu yıl size bazen durup küçük şeylerin tadını çıkarmanın önemli olduğunu gösterecek.

Boğa Burcu

Kontrolden çıkmak için kendi yolundan çıkma eğiliminde olan bir kişi olsanız da, bu yıl üzerinde fazla dikte edeceğiniz bir yıl değil. Zorlamaya alışkın olduğunuz şeyler kutunun içine sığmayacak ve sizi bir döngüden atacaktır. Bilinmeyenin, normalde yaptığınız kadar korkutucu olmadığını anlayın.

İkizler Burcu

Etrafınızda işler daha iyiye doğru değişiyor ama siz her şeyin ötesinde gerginsiniz. Duygularınızı kontrol altına almalısınız. Bunu yapmazsanız, kendinizi hayal edebileceğinizden daha fazla şekilde geride tutabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bir Yengeç olarak her zaman yeni şeyler yapıyor ve uyum sağlamaya çalışıyorsunuz ama bu yıl size uyum sağlamanın her şey olmadığını hatırlatacak. Bazen sadece kendiniz olmalısınız.

Aslan Burcu

Küçük nedenlerle insanları hayatınızdan çıkarmayı bırakın. Bu kadar zalim olmanın bir anlamı yok ve bunu biliyorsunuz. Günün sonunda iyiden çok zarar veriyorsunuz ve bunu ne kadar çabuk görürseniz o kadar iyi.

Başak Burcu

Pek çok şekilde geride kalıyorsunuz ve yıl ilerledikçe bunun devam etmesini engellemek için en çok değer verdiğiniz insanlara daha fazla açılmanız gerekiyor. Önünüzdeki karışıklıkları çözmenize yardımcı olmak için orada olacaklar. Onlara, açılmazsanız hiçbir şey yapamazsınız.

Terazi Burcu

Çok zeki birisiniz ama bu zaman zaman aptalca şeyler yapmadığınız anlamına gelmez. Bu yıl işin içine girerken, hata üstüne hata gibi hissettiren bir şey yapacaksınız ve bu sizi her zamankinden daha fazla kaybolmuş hissettirebilir. Belki biraz yavaşlamanız gerekiyor.

Akrep Burcu

Önümüzdeki yıl, genel olarak ev hayatınıza ve ailenize odaklanmanız gerektiğini gösterecek. İşinize çok fazla şey koyuyorsunuz ve önünüzdeki bağlantı biraz zarar görüyor. Zaman, geri alabileceğiniz bir şey değil, ondan en iyi şekilde yararlanın.

Yay Burcu

Çok çalışıyorsunuz ve çok uğraşıyorsunuz. Bu sona ermeli, 2021’den en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız yeni ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinmelisiniz.

Oğlak burcu

Olayları olduğu gibi görmenize yardımcı olan bir şeyden geçmek üzeresiniz. Değişecek ve sorunlarınızla doğrudan yüzleşeceksiniz. Tüm bunlar gerçekleşirken, önünüzdeki değişikliklerin beklenenden daha yoğun olduğunu fark edebilirsiniz.

Kova Burcu

2021 boyunca pek çok iniş ve çıkış yaşayacaksınız, ancak sizi destekleyenlere güvenmek, bunu atlatmanıza yardımcı olacaktır. Bu dünyada uğraşmanız gereken çok şey var ve bunu tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. İşler aleyhinize yığılıyor ama bu onların üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Your Page Title

Balık Burcu

2021 yılı size biraz geride kalmanın ve kafanızın karışmasının sorun olmadığını gösterecek. Şu anda bir tür sanatsal blokla karşı karşıya olabilirsiniz, ancak bu sonsuza kadar sürmeyecek. Hala aynı kişisiniz ve zamanla işler daha iyi olacak.