Kedilerle Ruhsal Bir Bağın Olduğunda

Kedilerin evimize ve hayatımıza nasıl girdiğini sık sık düşünmek zorunda değiliz; Onlar sadece oradalar. Düşünmediğimiz şey, kedilerin manevi insanlarla örtüşmesidir.

Çoğu zaman, kedi sahipleri gelişmiş ruhsal armağanlara sahip kişilerdir. Kediler manevi insanlarla bağlantı kurar.

Kediler ruh hayvanları oldukları için geniş bir enerji alanı taşırlar. Kedi yaşlandıkça enerji alanı büyür. Kediler, benzer enerji alanlarına ve yeteneklere sahip insanlarla bağlantı kurar.

– Bilim, Kedilerin Harika Olduğunu Gösteriyor

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, kedilerin insan etkileşimlerinden hoşlandığını belirtiyor. Kediler yemek yemekten daha çok, insanlarla bağlantı kurmaktan zevk alırlar.

50 kedinin birkaç saat boyunca yiyecek, oyuncak ve kokularla insan etkileşimi reddedildi. Daha sonra dört uyarana yeniden dahil edildiler, %50’den fazlası insan etkileşimini seçti.

Bu bulgular kedilerin sevgi dolu ve sosyal hayvanlar olduğunu göstermektedir. Daha da önemlisi, sahipleriyle manevi bir bağları vardır.

– Kediler Sezgiseldir

Kediler çok sezgiseldir. Bazen saklanır veya kaçarlar, ancak her zaman yüksek enerjili insanların etrafında görünürler. Normal, sevecen ve sakin davranırlar.

– Kedi ve Ruhlar

Ruhlar mevcut olduğunda kediler seni uyarabilir. Güçlü enerji alanları nedeniyle ruhları kolayca görebilirler. Negatif bir ruhun var olduğunu hissettiklerinde, tıslar ve bölgelerini korurlar.

– Kedi Kucaklamaları

Bir kedinin şefkati enerjini yükseltecek ve seni sakinleştirecektir. Kediler kimseye sarılmaz, sadece güvendiklerine sarılırlar.

Kedinle bu bağa sahip olduğunda, titreşim enerjisini seninle paylaşacaktır. Bir kedi 20-140 Hertz frekans aralığında mırıldanır, iyileşir, rahat ve huzurlu hissetmene yardımcı olur.

– Kediler Seni Aydınlatabilir

Bir kedi seni ziyaret edebilir ve seni derinden kontrol edebilir; Karşılığında hiçbir şey istemiyorlar. Ayrıca üç tür meditasyonu da biliyorlar.

– Şekerleme

Bir kedi yorgun olduğunda nasıl uyuyacağını bilir. Uyku onlara zihinsel rahatlama ve sakin bir zihin sağlar. Zihnini sabit tutmak meditasyonun önemli bir parçasıdır.

– Odaklanma

Bir kediyle bakışma yarışmasını asla kazanamazsın. Kediler enerjilerini uzun süre tek bir nesneye odaklayabilirler. Yapabilecekleri tüm bilgileri emerek. Zihnin ve bedenin bu meditasyonla dönüştürülür.

– Mırıldanma – Şarkı Söyleme

Şarkı söylemek başka bir meditasyon şeklidir ve kedinin versiyonu, mırıldandıkları zamandır. Duymasak bile kediler her zaman mırıldanır. Kedilerin neden mırladığı bir sır ama bildiğimiz şey onları sakinleştirdiği. Mırıltısı zihni ve ruhu sakinleştirir.

Your Page Title

Kedilerin çok ruhsal olduğunu ve yüksek titreşim enerjisiyle bağlantı kurduğunu biliyoruz. Bu makaledeki bilgiler kedinle bağlantı kurmana yardımcı olacaktır. Onlar önemli ruhsal öğretmenlerdir ve stressiz bir yaşam elde etmene yardımcı olurlar.