2021’de Şans, Para ve Aşk Çekmek İçin Bir Yılbaşı Ağacı Nasıl Dekore Edilir

2021’in iyiliğini çekmek, onun tercihlerini dikkate alırsanız işe yarayacaktır. Yeni Yıl tatilleri için doğru süsleri seçmek çok önemlidir.

Yeni yıl ağaçlarının dekorasyonu, sadece tatillerin yaklaşımını hissetmeye yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda daha iyi bir değişim başlatmayı da mümkün kılar.

2021’de İyi Şans Sağlayacak Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı ağacı süslemek, doğa ile ilgili süslemelerle en iyisidir. Bu sefer yaz aylarından esinlenen desenlerle süslenmiş toplar bol şans getirecektir. Yonca görüntüsüne sahip cam ürünler ve yeşil toplar iyi şansı çekmenize yardımcı olacak.

Beyaz ve gümüş parıltılarla süslenmiş gerçek kozalaklarla bir ladin veya çamı süsleyebilirsiniz. Bu süslemeler, şansın dikkatini çekecek.

Ayrıca bir boğa heykelciği ya da biblosu alıp onu süslü ağacınızın altına yerleştirirseniz 2021 yılı sizin için şanssız olmayacak.

Aşkı Çekmek İçin Takılar

Ladin ağacını beyaz kağıttan kesilmiş kar taneleri ile dekore ederseniz, sevgiyi hayatınıza çekecek, ailenizde uyum bulacak ve yalnız kalmayacaksınız. Kar taneleri ilişkideki kolaylığı sembolize edecek ve karşılıklı anlayış kazanılmasına katkıda bulunacaktır.

Eşleştirilmiş mücevherler sevgiyi çekmeye yardımcı olacaktır, anca 2021 yılında, güvercinler veya kırmızı kalpler değil, yan yana bulunan aynı ışık tonlarında toplar kullanılmalıdır.

Kendiniz yapabileceğiniz veya bir mağazadan satın alabileceğiniz ahşap oyuncaklar, yalnızlıkla baş etmeye de yardımcı olacaktır. Bunlar eşleştirilmiş yaylar veya kalpler olabilir. Boyanmamış ürünleri tercih etmek en iyisidir – doğal malzeme çok daha hızlı gerçek hisleri hafifletmek için bir iletken haline gelecektir.

2021’de Zenginliği Çeken Süsler

Parıltılar ve diğer süslemelerle birlikte parayı mavi renkli toplar çekecektir. Derin doymuş renk, maddi refahın bir sembolü haline gelecektir.

Parlak beyaz, süt rengi veya gümüş bir yıldız, daha başarılı olmanıza ve kazanma fırsatlarını kaçırmamanıza yardımcı olacaktır. Hem ağacın tepesine hem de üst dallara yerleştirilebilir. Maddi zorluklara veda etmek isteyenler, süslerin içine, dileklerini yazıp koyabilirler.

Your Page Title

Bir yılbaşı ağacını süslemek, tüm aile üyelerini birleştiren harika bir uygulamadır. Refah enerjisinin uzayda akmasına izin vererek birleşir ve tam bir anlayış sağlar. Bu ağacı haftanın herhangi bir günü dekore edebilirsiniz, ancak aşırıya kaçmamaya özen gösterin.