Ekim Ayı, 5 Burç’un Kaderini Değiştirecek! Peki Bu İnsanlara Ne Olacak?

Koç

Koç, 6-12 Ekim tarihlerinde derin dönüşüm süreçlerine sahip olacak. Tüm olayların yoğunlaştığı ve kısa sürede çok şeyin değişeceği yoğun bir dönem Koç’u beklemektedir. Asıl zorluk, devam eden olayları kontrol altında tutmak olacaktır, çünkü bugünlerde ortaya çıkan astrolojik etki, agresif, yıkıcı ve aşırı gerginlik, yaralanmalar, kazalar, duygusal patlamalar, işteki acil durumlar ve suçla ilişkilendiriliyor.

Koç olayları kontrol edemeyecek, ancak onları büyük değişikliklere götüren hızlı bir akış içinde olduklarını bilecekler. Yapabilecekleri tek şey düşüncesizce şeyler yapmamak, kendilerine problemler eklememek ve olayları kendi iyilikleri için nasıl kullanabileceklerini görmektir.

Koç burcunun elde edebileceği temel avantajlar, irade geliştirecekleri ve genellikle hareket ettikleri olağan kalıpları değiştirecekleridir. Büyük bir hedef için her türlü strese dayanma isteklerini kendi içlerinde hissedecekler. Gelecek için planları önemli ölçüde değişecek. Hayatın daha da kötüye gitmesini önlemek için Koç’un tehlikeli faaliyetlerden ve yaralanabilecekleri durumlardan kaçınması gerekir.

Aslan ve Terazi

15-16 Ekim’de Plüton’un Güneş’le olan meydanı, Aslan ve Terazi’nin hayatında bir dönüşüm başlatacak. Bu, inanılmaz bir iç enerji dalgası taşıyan, ancak aynı zamanda yıkıcı olan, yaratılışla değil, yıkımla ilişkili bir özelliktir.

Bazen özgürlük kazanmak ve yeni bir şeye yer açmak için hayatınızdaki bir şeyin yok edilmesi gerekir. Doğru, şimdi ‘bölgenin temizlenmesi’ isteğe bağlı olarak değil, zorunlu ve çok akut koşullar nedeniyle gerçekleşecek. Aslanlar kendilerini enerjiyle boğulmuş hissedecekler. Çevresini gereksiz insanlardan arındırması için onu yönlendirecekler. Bir akraba veya komşuyla zorlu bir çatışma meydana gelebilir. Koşullarını zorunlu olarak rakibe empoze edecekler ve eğer kabul etmezse, kişiyi hayatından silmek için tereddüt etmeyecekler.

Terazi, koşullar tarafından ciddi şekilde baskı altına alınacaktır. Onları değiştirecekler. Hiçbir zaman yapabileceklerini düşünmedikleri şeyi yapmak zorunda kalacaklar: Tehlikeyle baş etmek, zor bir durumda sert ve otoriter olmak, sonunda sigarayı bırakmak veya diyet yapmak.

Boğa, Terazi ve Başak

21-22 Ekim, Pluto ve Venüs’ün üçgen açıları Boğa, Terazi ve Başak’a büyük değişiklikler getirecek. Ve en azından bu durumda, değişiklikler kolay ve şiddet içermeyecek, her şey kendi kendine değişecek ve bu işaretler için yeterince hoş bir şekilde olacak. Görünüş, bu işaretlerin duygusallığını artıracak, onlara cinsel enerji katacak, dünyaya dair estetik algılarını keskinleştirecek ve yeni bir tutku getirecek – örneğin, romantik değil, sanata bir ilgi veya bir şey alma arzusu olabilir.

Boğa, yeni bir hobi için oyun tutkusu ve yaratıcı kendini ifade etme tutkusuna sahip olacak. Yeni bir hobi hızla ve kategorik olarak hayatlarına girecek ve aynı zamanda Boğa’nın para konusundaki görüşlerini değiştirecek. Teraziler, insanlarla ilişkiler hakkındaki görüşlerini değiştirecek. Bu, gizli bir romantizmin başlaması veya İnternette yeni, heyecan verici bir tanıdıkla kolaylaştırılacaktır. Bu nedenle, bu günlerde ortaya çıkan insanlara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Bu çok önemli bir tanıdık olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Başaklar şehvetli doğalarını keşfedecekler. Bu kadar tutkulu olabileceklerini ve mantığa değil, estetik ve romantik zevklere bağlı olabileceklerini daha önce hiç düşünmemişlerdi. İç değişikliklere, görüntünün tam bir değişiminden plastik cerrahiye kadar, görünümün dönüşümü eşlik edecektir.