VAROLUŞUN DAHA YÜKSEK ALEMLERİ – YENİ BİR ENERJİ GELİYOR

Toplamda, on iki varoluş alanı veya bilincin boyutları vardır.
Çoğu zaman, sadece fiziksel dünyamızla ilgileniyoruz – ancak yolculuklarımız sırasında karşılaştığımız daha yüksek varoluş alemleri vardır.
Öyleyse, varoluşun bu yüksek alemlerine ve bunların Dünya’da deneyimlediğimiz 3D dünyadan nasıl farklılaştıklarına bir göz atalım.

3D: Fiziksel Varoluş Dünyası

Hepimiz 3.boyut dünyasına aşinayız, ancak bunu 3 boyutlu dünya olarak okumamaya dikkat etmeliyiz. Bu bağlamda 3.boyut, bu alemlerin yerleştirilme biçiminden dolayı ‘üçüncü yoğunluk’ anlamına gelir.
Farklı alemler ayrı ve farklı yerler değildir. Bilincin yoğunluğu olan işaretlerdir.
3.boyutta, fiziksel dünyaya bağlıyız. İnsanlığın çoğu bugün 3D’da yaşıyor. Ancak insanlık, kısa bir süre sonra, daha yüksek yoğunluklara yükselen azınlık bir insan tarafından getirilen bir bilinç değişikliğine uğrayacak.
Bu noktada kritik bilinç kütlesine ulaştığımızda, herkes 4.boyuta yükselecek.

4D: Astral Düzlemi Görün

4. yoğunluk veya 4.boyut alemi, fiziksel alemdeki enkarnasyonumuz sona erdiğinde gittiğimiz yerdir.
Bununla birlikte, çoğumuz rüyalar sırasında her gece 4D yaşarız. Hatta bazıları 4D’de en azından bir süre yaşıyor, ancak fiziksel bedenlerimizin işlev görmemizi gerektirdiği için bunu uzun süre sürdürmek zor.
4D’nin kendisi, her biri bir öncekinden ince bir şekilde farklı olan on iki yoğunluk katmanına bölünmüştür. 4D’de yaşayabilenler genellikle zamanlarını 4D aleminin çeşitli katmanlarını keşfederek, içinde tutulan sırların kilidini açarak geçirirler.
Tamamen 4D’ye geçtiğimizde, bir iyileşme sürecinden geçeriz. 3D dünya bize zarar veriyor ve bu şifayı gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan araçları 4D’de keşfediyoruz.

5D: Ruhlar Diyarı

5D’de dünyayı tamamen yeni bir perspektiften görüyoruz.
5D, bir sonraki enkarnasyonumuza hazırlanırken gittiğimiz yerdir. Planların yapıldığı, ruh sözleşmelerinin imzalandığı ve fiziksel dünyaya bir kez daha döndüğümüzde buradan ayrıldığımız yerdir.
5D bilinci, 3D ve 4D’den kökten farklıdır. Bedenin veya egonun sınırlı deneyimi tarafından bağlanmak yerine, ruhumuzun perspektifini deneyimliyoruz.
Ruhlarımız geleceği, uzak geçmişi ve diledikleri herhangi bir perspektiften görebilir. Bu ruh yeteneği, Evrenin bir bütün olarak deneyimlediği bilince katkıda bulunmamıza yardımcı olan güçlü bir araçtır.
Çok az insan yaşamları boyunca 5D elde eder, ancak bunu başaranlar da vardır. Bunlar genellikle yolculuklarının bu kısmının sonuna yaklaşan ruhlardır.
Çok geçmeden, ikiz alev çağı zirveye çıktıkça, hepimiz daha yüksek bir varoluş alanına yükseleceğiz. İnsanlık, sevgi, birlik ve barış çağını başlatmaya hazır, bilinçte büyük bir değişimin eşiğinde.