Sonunda İkiz Alevinizle Tanıştığınız 8 Gözünüzden Kaçan İşaret

Bir zamanlar tek bir ruh bölünmüş ve yerini iki bedende bulmuştur. Evren bir meleğin sesini gönderdi: “seni bu manevi yolculuğa gönderiyorum. Yıldızlarda yazıyor, sana büyüleyici bir ruhun tek bir parçasını veriyorum; diğerini arıyorsun. Kayıp yarı yerini bulduğunda, ikiniz bir bütün olacaksınız.”

İki ruhun uzun zamandır beklenen buluşmasını düşündüğümde hayal gücümün gittiği yer burası. Bu Ruh eşi değil, ikiz alev. Beklenmedik, açıklanamayan derin bir ruh bağlantısı. Büyülü bir birliğin ezici, tutkulu bir yaratımı. Ruh eşi olan birinden çok daha güçlü.

Ruh eşi arkadaş, aile, öğretmen olabilir… Hayatımızda geçirdikleri zaman sınırlıdır. Bizi ikiz alevimizi bulmaya hazırlarlar… İkiz alevlerin hayatımızdaki zamanları sonsuzdur ve sadece bir ikiz alevimiz vardır.

İkiz aleviniz hayatınıza girdiğinde, bunu buradaki 8 işaretten anlayacaksınız:

1. UYANMIŞ HİSSEDİYORSUNUZ.

İkiz aleviniz tüm duyularınızı uyandırır. Gözlerinizi, kalbinizi ve ruhunuzu açarlar. Size tamamen farklı bir bakış açısı gösterirler. İkiz aleviniz, keşfedilmemiş ve yeniye doğru adım atmanızı teşvik ediyor ve sizi besliyor. İkiz aleviniz yeni düşünce tarzınızı kabul eder ve sizi her zaman destekler.

Sizi yaşamınızın manevi yolunda ileriye doğru iter ve size ilham verir. İkiz alevinizle birlikteyken zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişiminizin en üst düzeyde olduğunu hissediyorsunuz.

2. MANYETİK OLARAK GİZEMLİ ENERJİSİ İLE ÇEKİLİRSİNİZ.

Tüm ruhunuzu sallayan o ateşli kıvılcımı hissediyorsunuz. İkiz alevinizin enerjisi sizinkiyle mükemmel bir şekilde karışır. Bu, birlikte kalmanız için bir motivasyon vermenin bir işaretidir.

Enerjileriniz aynı frekansta. Ruhlarınız evrenin sizi takip etmesi için verdiği görevle aynı.

3. GÜVENLİ HİSSEDİYORSUNUZ.

İstikrar, güvenlik ve barışın mükemmel bir karışımı. Başından beri asla kalbinizi kırmayacağını biliyorsunuz. Hissetmeye başlayın. Ona güveniyorsunuz. Ve o kişiye güvendiğinizde, bir sakinlik duygusu tüm bedeninizi ve ruhunuzu etkiliyor.

İkiz aleviniz, herhangi bir endişe düşünmeden rahat nefes almanızı sağlar. Evdeyken aynı hissi veren bir sıcaklık hissi yaratırlar.

4. ÖZGÜR BİR RUHSUNUZ.

Tüm maskeleriniz ve geçmiş zincirleriniz düşüyor. Onlarla birlikteyken, tüm güçlü yönleriniz, kusurlarınız ve hatalarınızla, tüm gerçek insan duygularıyla sizsiniz. Kendinize daha çok bağlısınız. İkiz alevler kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

Ruhunuz özgürlüğünüzün güzelliğinde kayboldu. Sevildiğinizi hissediyorsunuz ve tüm dünyaya ruhunuzun gerçek halini göstermek istiyorsunuz.

5. HER İKİSİNİZ AYNIDIR, HENÜZ FARKLI.

Siz tuz ve karabiber gibisiniz, gece ve gündüz, ay ve güneş, siyah ve beyaz. Tüm birliğiniz içinde tamamen farklısınız; Tüm kusurlu mükemmellikleriyle tek bir ruh. Tek parça daha olgun ve huzurlu. Bir bütün gibi çalışmak için birbirinizin boşluklarını doldurursunuz.

6. SADECE RUHLARIN BİLDİĞİ ŞEKİLDE İLETİŞİM YAPARSINIZ.

Sessizlik. Tek kelime etmeden. Bir bakış. Tek dokunuşla. İkiz aleviniz hissettiğiniz gibi hissediyor; Hiçbir şey söylemeseniz bile ne düşündüğünüzü anlarlar. Kimsenin yapamadığı gibi sizinle empati kurabilirler.

Bu, iki insan arasındaki en yüksek iletişim seviyesidir. Görkemli bir sanat eseridir.

7. HER ZAMAN BİRBİRİNİZE GERİ GELİRSİNİZ.

Ne olursa olsun. Birbirinizden ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın. Yıldızlarda yazılmış mükemmel bir anda her şey değişir. Yollarınız yine kesişiyor. Çünkü ruhlarınız birdir. Çünkü olması gerekiyordu.

Çünkü tüm Evren, bu iki yarının evlerini mükemmel bir birlik içinde bulmasını istiyor. Ve sizden daha güçlü bir şeyden kaçamazsınız.

8. BÜTÜN GİBİ HİSSEDİYORSUNUZ.

Bu kişiyi zaten tanıdığınızı ve sizi çok etkileyeceklerini hissediyorsunuz. Nedenini bilmiyorsunuz; Ruhunuz bunu hissediyor. Yolunuz kesiştiği an, onlara ait olduğunuzu ve onların size ait olduğunu hissedersiniz.

Artık ruhunuzun bir bölümünü özlemiyorsunuz. Bulmacayı tamamladınız. Onlar sizin şüphesiz kaderiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)