Evrenin Bazı İnsanları Hayatımıza Göndermesinin 8 Kozmik Nedeni

Hayatımız boyunca birçok kişiyle tanıştık. Bu insanlardan bazıları bizimle birlikte kalmak için geldi bazıları ise sadece kısa bir süre yanımızda kaldı.

Bazen birisinin neden yaşamımızı bırakmak zorunda kaldığını anlamamıza rağmen, özellikle bu insanların bize öğrettiği derslerden sonra yanımızda kalmasını istediğimiz zaman olur ve sonsuza kadar bizimle kalırlar. Bazen en muhteşem kişi mükemmel zamanda içeri girer ve her şey sihirliymiş gibi olur ve bazı zamanlarda da zehirli biriyle karşılaşıyor olabilirsiniz, nasıl devam edeceğinizi bilemezsiniz ama ne olursa olsun, olacağı varmış dersiniz.

Aşağıda bazı insanların hayatımıza girmesinin nedenlerinin bir listesini bulacaksınız. Umarım bu liste insan bağlantılarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

Evren,Bazı İnsanları Yaşamlarımıza Neden Gönderiyor?

1.Bizi Uyandırmak İçin

Bunlar sizi sorgulayan insanlardır. Bazen kalıcı olurlar bazen de burada çok kısa bir süre var olurlar ve kendi parçalarımızı bulmamıza yardımcı olurlar. Bu insanlar bizim gibi insanlar olmak zorunda bile değillerdir.

2. Kalplerimizi Isıtmak

Kendimizi üzgün ve mutsuz hissettiğimizde bize gelen insanlardır. Bizim için fark yaratan küçük şeyler yapıyorlar. Bu insanlar kısa bir süre hayatımıza giriyor ve onları bir daha görmüyoruz ama onları düşünüyoruz.

3. Bizim İçin Orada Olmak

Bunlar hayatımızın kalıcı bir parçası haline gelen insanlardır. Hayatın bizim yolumuza koyduğu şeyler için buradalar. Bunlar duruma bağlı olarak arkadaş, aile ve hatta sevgililerdir. Onlar bizim destek sistemimizdir.

4. Bize Bir Ders Vermek

Bunlar bize bir şeyler öğretmek için hayatımıza gelen insanlardır. Bazen bu dersleri öğrenmek oldukça zordur. Bu sadece evrenin size öğretmeye çalıştığı şeye bağlıdır.

5. Büyümemize Yardımcı Olmak

Bunlar bizim hayatımızın en kötü zamanları için burada olanlardır. Kalp kırıklığı ve acı çektiğimiz zaman bize bir şeyler öğretmek için yanımızda olurlar. Bu insanlar bazen kalıcıdır bazen de değildir. Sadece, bazı şeylerin düzeninde oynadıkları rolün büyüklüğüne bağlıdır.

6. Bize Bir Şeyler Hatırlatmak

Bunlar, unutmuş olabileceğimiz düşünceleri bize hatırlatan insanlardır. Bize yalnız olmadığımızı ve bu dünyanın ihtiyacımız olduğu zamanlarda bizim evimiz olduğunu hatırlatıyorlar. Bu yabancılardan vazgeçmeye hazır olduğumuzda, kendimizi tekrar bir araya getirmemize ve bazı insanlar kadar kötü olmadığımızı göstermemize yardım eder.

7. Ne Yaptığımızı Öğretmek

Şimdi, bu insanlar büyümemize yardımcı olanlara biraz benziyor. Bunlar en mükemmel insanlar veya en korkunç insanlar olabilir, sadece hangisine baktığınıza bağlıdır. Bu insanlar hayatlarımızda başka hangi insanlara izin verdiğimizin yolunu açıyorlar. Örneğin, eğer hak etmediğimiz biriyle karşı karşıya kalırsak, bundan öğreneceğiz ve zehirli insanların artık hayatımıza girmesine izin vermemeyi bileceğiz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

8. Bizden Öğrenmek İçin

Bu insanlar bazı şeyleri öğretmek istediğimiz insanlardır.Zaman zaman dersleri paylaşabiliyoruz ve evren bazen insanlara konuşmamız gereken kelimeleri duymamız gereken yolumuzu bize gösteriyor.