BU HEDİYELERİ ASLA KABUL ETMEYİN! ŞANSSIZLIK VE TALİHSİZLİK GETİREN 5 ŞEY

Bazı nesnelerin negatif bir enerjisi vardır, bu yüzden sahibine talihsizlik ve şanssızlık çekme yeteneğine sahiptirler.

Bir hediye seçerken, çoğu kişi alacağı kişinin tercihlerine ve zevklerine güvenir, ayrıca hediyenin mutlaka fayda sağlaması gerektiğine inanır.

Ne yazık ki, yalnızca bu kurallara uyarak, çoğumuz tehlikeli hediyeler alıyoruz ya da veriyoruz. İlk bakışta, bu tür şeyler tamamen zararsız gibi görünsede sahibine olumsuz olayları çekiyor, bu yüzden sorunların ve başarısızlıkların nedeni haline geliyor.

Bu videoda size asla kabul etmemeniz ve başkalarına vermemeniz gereken hediyelerden bahsedeceğim.

BIÇAK:

Bıçaklar oldukça sık alınan hediyelerden biridir, insanlar bunun mutfakta kullanılabilen en faydalı ve gerekli hediye olduğunu düşünerek almayı tercih ediyorlar.

Bundan sonra, bir hediye olarak, bir bıçak dışında herhangi bir şeyi seçebilirsiniz. Bu konunun birçok işaret ve batıl inançla olan bağlantısı göz ardı edilemez: Örneğin, bıçakları belirli bir yerde saklamalı, mutfak masasında bırakılmamalısınız, aksi takdirde hayatınıza bir sürü sıkıntı çekebilirsiniz.

Bir bıçağı hediye olarak kabul ederek, yalnızca kendinize değil ailenizinde sıkıntı çekmesine neden olabilirsiniz. Böyle bir hediye, evinizde tartışmalara, sevdiklerinizden ayrılmanıza ve hatta evli biriyseniz boşanmanıza bile neden olabilir.

SAAT:

Böyle güzel ve kullanışlı bir aksesuarın kötü şans getirebileceğini hayal etmek zor, ama bu doğru. Başlangıçta, böyle bir hediye yanlış bir şey vaat etmiyor, ancak saat durduktan, bozulduktan veya kırıldıktan sonra, bir dizi başarısızlık riskiyle karşı karşıya kalıyorsunuz.

Her şeyden önce sağlığınızı etkileyebilir. Bir saat durduktan veya kırıldıktan sonra, bir kişi daha sık hastalanabilir, halsizlik veya zihinsel kaygı yaşayabilir.

Ayrıca yaşlı insanlara saat verilmesi hiç iyi değildir. Çünkü ileri yaştaki insanlar her dakikanın değerini bilir ve böyle bir hediye onların kafasını karıştırabilir. Buna ek olarak, saatin kırılması yaşlı bir kişiyi ciddi sağlık sorunları ile tehdit eder.

CÜZDAN:

Herhangi bir kullanışlı aksesuar hediye etmek istediğimizde, çoğu durumda seçimimiz cüzdan olur. Ancak, böyle bir hediye almaya değmez çünkü evinize yoksulluk çekebilir. Özellikle ucuz ve düşük kaliteli malzemelerden olan cüzdanlar en tehlikeli olanlarıdır.

Bu aksesuarı size hediye eden biri olursa ondan cüzdanın içerisine bir bozuk para veya bir fatura koymasını isteyin. Finansal şansınızı kaybetmemek için asla boş cüzdan almayın veya kimseye hediye etmeyin.

AYNA:

Eski zamanlardan beri aynalar gizemli aksesuarlar olarak kabul edildi ve bu konuya büyük özenle bakıldı. Bir aynayı hediye olarak kabul ettiğinizde, sizi böyle bir sürprizle memnun etmeye karar veren bir kişinin sorunlarını ve başarısızlıklarını üstlenme riskiniz vardır.

Buna ek olarak yanlış seçilen ayna güzellik ve gençliği alabilir. Bu nedenle evde keskin köşeleri olan aynalar kullanmamanız önemle tavsiye edilir. Eğer hediye alınan aynayı kabul edip evinizde kullanmaya karar verirseniz, negatif enerjiyi temizlemek için sirkeli nemli bir bezle aynayı güzelce temizlemeyi unutmayın.

İNCİ:

Zarif ve pahalı mücevher sevenler için inci en iyi hediyelerden biridir. Pek çok erkek, böyle hoş bir sürprizle sevdiği kişiyi memnun etmeye çalışır, ama ne yazık ki, böyle bir hediyenin sonuçları çok üzücü olabilir. Bu asil taş gözyaşlarını sembolize eder, yani hediye olarak alan kadının, bu hediyeden kurtulana kadar ağlama riski taşıdığı anlamına gelir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ayrıca, böyle bir hediyeyi bir kadından kabul etmemelisiniz. Güçlü enerjisi nedeniyle inciler genellikle nazarı ve negatif enerjiyi çeker. Bu durumda, böyle bir hediye güzelliğinizi ve canlılığınızı alabilir.