TİTREŞİMİNİZİ YÜKSEK TUTMA – BU KONUDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Titreşim, rezonansa girdiğimiz enerjidir. Manevi dünyayla olan bağlantımızdan sorumlu olduğu için yaşamımızda hayati bir rol oynar. Düşük titreşim frekansları korku, şüphe ve üzüntü duygularıyla bağlantılı olduğundan titreşiminizi nasıl yüksek tutacağınızı bilmeniz gerekir.

Farkındalık, yüksek titreşiminizi korumanın önemli bir bileşenidir. Titreşiminiz de bir değişim yaşadığınızda, ne yapacağınızı bilmelisiniz. Bu durumlarda, bir tuz banyosu ve meditasyon yapmak sizin için harika olacaktır. Enerjinizi yeniden kazanmanız ve yeniden şarj etmeniz gerektiğini hissettiğiniz zaman, bu uygulamaları birkaç kez tekrar etmekten korkmayın.

Evinizi temiz ve düzenli tutarak, yüksek titreşiminizi koruyun. Negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapın. Negatif bir enerji bölgesinde ne kadar uzun süre kalırsanız, ondan kurtulmanız o kadar zorlaşacaktır.

Enerjinizi düşük hissettiğiniz zamanlarda, bu uygulamaları yapmanızı tavsiye ederim.

1. Meditasyon Yapın

Meditasyon yapmak titreşim frekansınızı oldukça hızlı bir şekilde yükseltecektir.

2.Gülümseyin

Kahkaha gerçekten harika bir ilaçtır. Düşük enerjileri hissederseniz, sizi güldüren komik bir şeyler izlemeye başlayın.

3. Sanatsal Bir şeyler İle Kendinizi İfade Edin.

Bir sanatçı olup olmadığınız hiç önemli değil, hepimizin yaratıcı yetenekleri var. Kendinizi fikirlerle sınırlamayın, sadece yeni bir şeyler yapın. Örneğin fotoğraf çekmek, çizim yapmak, grafik tasarım gibi…

4. Sosyal Enerjileri Alın!

Arkadaşlarınızla dışarı çıkın ve eğlenin. Titreşimlerinizi sevgi dolu iletişim, ortak ilham ve olumlu eğlenceler ile yükseltin.

5. Dans Edin

Ruhunuz dans etmeyi seviyorsa, dans edin. Müziğe rahatça kalbinizi açın ve müziği tüm vücudunuzda hissedin.

6. Dışarı Çıkın

Doğa ile iletişim, titreşiminizi arttırır ve iyileştirir. Birbirlerini kovalayan kedileri izlemek gibi basit bir şey bile ruhunuzu yükseltir. Bunun nedeni, Dünya ile ve her gün karşılaştığımız tüm varlıklarla ilahi bir bağlantımızın olmasıdır.

Günde birkaç kez dışarı çıkmayı ve küçük yürüyüşler yapmayı, etrafımı saran güzel ağaçlara ve hayvanlara bakmayı seviyorum. Kelimenin tam anlamıyla ruhumu pozitif bir şekilde dolduruyor ve kendimi canlı hissettiriyor.

7. Sevgiyle Kendinizi Kuşatın!

Sevgi, titreşimlerin en yüksek frekansıdır. Sevginin güzelliği, sevgiyi ifade edebilmemiz ve kendimizi sevgi ile çeşitli şekillerde çevreleyebilmemizdir.

Your Page Title

Sevginin titreşimini hissetmiyorsanız, kendinizle başlamanızı öneririm. Kendinize sevgiyi vermeye hemen şimdi başlayın.