Auralarımızda Yaşadığımız 8 Ortak Sorun

Hepimizin aurası vardır. Siz göremeyebilirsiniz ama herkesin aurası vardır. Bazı insanların auraları ise diğerlerinden daha güçlüdür.

Hepimiz hayatımızda uygun kontrolü ve rahatlığı sürdürmek için çalışırken, bazen yapamayız ve bu, auralarımızı etkileyen bir tür değişim olduğunda olma eğilimindedir. Burada insanların karşılaşma eğiliminde olduğu bazı sorunlardan bahsedeceğiz.

Auralarımızda Karşılaşabileceğimiz 8 Ortak Sorun:

1. Başkaları Tarafından Büyük Ölçüde Etkileniyorsunuz

Başkaları bizim üzerimizde kabul etmek istediğimizden daha fazla güce sahip olabilir. Bazen bir başkasından ağır bir şekilde etkilendiğimizde bu olur. Çünkü artık yaşamda kendi yolumuzu değil, başkasının yolunu takip ediyoruz.

2. Durgun Enerjilerin Üzerinizde Ciddi Bir Etkisi Vardır.

Durgun enerjiler çevremizde olabilir. Her günün sonunda onları bırakmak için çalışmalıyız. Bunu yapmıyorsanız, kendinizde bazı gereksiz sorunlara neden oluyor olabilirsiniz.

3. Çakra Tıkanıklığıyla Karşı Karşıyasınız.

Tıkanmalar birçok farklı şeyden kaynaklanabilir. Çoğunlukla bir çakrayı gerektiği kadar sık ​​veya gerektiği kadar kullanmadığımızda gelirler. Her gün meditasyon yapmayı deneyin, bu, her şeyin olması gerektiği gibi akmasına yardımcı olacaktır.

4. Yüksek Titreşim Seviyesinde Değilsiniz

Kendimizi burada bu fiziksel dünyada sunan ruhsal varlıklar olarak, hepimiz farklı şekilde titreşiyoruz ama bazılarımızın diğerlerinden daha yüksek titreşmesi gerekiyor. Olmanız gereken şeyleri kovalamadığınız için auranızın bozuk olduğunu fark edebilirsiniz.

5. Ciddi Bir Kablo Kesmeye İhtiyacınız Var.

Kordon kesme, birisi enerjimizden beslenirken yaptığımız bir şeydir. Bu, bizi kullanan ancak artık hayatımızda olmayan insanlarda olma eğilimindedir. O eterik kordonu kesmek için çalışmak ileride büyük bir fark yaratabilir.

6. Birisi Size Psişik Olarak Saldırıyor.

Psişik bir saldırı olduğunda, bir şeyin yanlış olduğunu söyleyebileceksiniz. Anlamayabilirsiniz ama bir şeyler olduğunu hissedebilirsiniz. Bu olduğunda, çevrenizde olup bitenlerin farkında olun.

7. Farkında Olmadığınız Çözülmemiş Duygularınız Var.

Hepimiz hissettiğimiz şeylerle başa çıkmalıyız, eğer yapamazsak auramız acı çekebilir. Bir şeyler hissetmekten korkmayın. Kendinizi ne kadar çok sıkarsanız auranız o kadar düşük olur.

Your Page Title

8. Kendinizi Daha Düzgün Bir Şekilde Topraklamanız Gerekir.

Hepimizin günlük hayatımızda topraklanmış kalması gerekiyor. Başkalarının enerjilerinden korunmak için kendinizi düzgün bir şekilde topraklanmış tutmayı unutmayın. Bunu yaparsanız, kendi auranızı büyütebilir ve başkalarının ondan beslenmesini önleyebilirsiniz.