Hafta Boyunca Almanız Gereken Melek Mesajları

Melek Mesajları her yerdedir, ancak onları her zaman fark etmiyoruz. Yüksek benliklerimize ne kadar çok uyumlu olursak, onları o kadar çok anlarız.

Önümüzdeki hafta şu anda çok yoğun hissetmesek de, enerjik dünyada bizi yükseğe çıkartabilecek tonlarca şey oluyor. Bununla birlikte, içsel varlığınızla daha doğru bir şekilde rezonansa girerek ve sayıları seçerek ortaya çıkacak şeyleri anlamak için çalışabilirsiniz. Biliyorum, bu kulağa biraz ilginç gelebilir, ama bilinçaltınız daha derin versiyonunuza ve her şeyin kaynağına bağlı.

Burada hafta boyunca almanız gereken melek mesajlarını bulacaksınız.

Melek Mesajı 1

Bu hafta sizin için kolay olmayacak. Geldiğini görmediğiniz bir meydan okumayla karşı karşıya kalacaksınız. Bu tür şeyler size yeni gelse de başa çıkamayacağınız bir şey değildir. Eğer ayaklarınızın üzerine sağlam basarsanız, bunu daha iyi atlatacaksınız.

Melek Mesajı 2

Sizin için bu hafta kendinizi oldukça kötü hissettirecek. Çevrenizdeki insanlar yanınızda olduklarını hissetmeyecekler ama işler göründüğü gibi değil. Ne kadar çok açılırsanız, o kadar mutlu olursunuz, hazır olduğunuzda o sıçramayı yapın.

Melek Mesajı 3

Önümüzdeki hafta şu anda pek bir hafta gibi görünmeyebilir, ancak ne kadar çok zaman geçerse, o kadar çok hüsrana uğrayacaksınız. Kafanız karıştı ve nasıl ilerleyeceğiniz konusunda emin değilsiniz. Rahatlamak ve hangi yöne hareket etmeniz gerektiğini anlamak için ihtiyacınız olan zamanı ayırın. Yarın gelecek ve belki o zamana kadar planlanmış bir planınız olacak.

Your Page Title

Melek Mesajı 4

Bu hafta sizin için çok kötü olmayacak ama hayatınıza biraz çatışma getirebilir. Şu anda iletişim kurmanız kolay olmayacak ve işlerin nasıl sonuçlanacağını kendiniz görmeniz gerekiyor. Zamanınızı boşa harcamayı bırakın ve sizi rahatsız etse bile kalbinizden konuşun.