Eski Bir Zenginlik Ve Şans Ritüeli

Etkili bir uygulama, maddi refah kazanmaya yardımcı olacak ve doğru zamanda seni şanssız bırakmayacaktır. Eski insanlar hayatlarını iyileştirmek, refah ve istikrarı kendisine çekmek için bu uygulamayı kullandılar.

Zenginlik Ritüelinin Özellikleri

Bu ritüeli yılın herhangi bir zamanında yapabilirsin. Ritüele hazırlanmak basittir: cüzdanında madeni para ve kağıt para olması için doğru zamanı seçmen ve alınan parayı değiştirmen gerekir. Bu uygulamayı, her 7 günde bir koşul yerine getirilerek yedi hafta boyunca gerçekleştirmelisin.

Öğle saatlerinde, güneş ışığının üzerlerine düşmesi için pencere pervazına yedi madeni para yerleştir ve şöyle de:

“Paralar yüksek güçler tarafından Güneş’e dökülür, altına dönüşürler. Güneş parladıkça, yürümek, elimde para tutmak, şansı çekmek için zenginim ”.

Gün batımında madeni paralar toplanır ve küçük bir keseye yerleştirilir. Daha sonra kimsenin görmeyeceği tenha bir yere saklanır. Bundan sonra yedi gün beklenir, ardından finans ve şans çekmek için 7 ritüel gerçekleştirilir.

İlk Hafta

Saat 12:07’de, madeni paraları tekrar pencere pervazına ser, yedi dakika bırak, zihinsel olarak yedi kez say, sonra sol elinle paraları topla, yere kapı eşiğine fırlat ve şöyle de: Yoksulluk nedir bilmiyorum. Şansı çekiyorum, finansal akışı genişletiyorum. Daha sonra paraları tekrar kesenin içine topla ve sakla.

İkinci Hafta

Cüzdanından kağıt para al ve onu yedi dakika pencere pervazında beklet. Daha sonra madeni paralarının içine koy ve şöyle söyle. Karım gün geçtikçe artıyor. Bu kağıt parayı yedi gün boyunca harcama.

Üçüncü Hafta

Madeni paraları tekrar çıkar, yedi dakika boyunca cüzdanın üzerine koy ve ardından bakmadan cüzdanından bir kağıt çıkarıp ihtiyaç sahibi birine bağışla ve kendi kendine şöyle söyle: ‘Yedi kat hayır bana dönecek, zenginliği çekeceğim, şansımı kaybetmeyeceğim’.

Dördüncü Hafta

Madeni paraları cüzdandan çıkar, yedi kez say ve ardından cüzdanı eline al şöyle söyle “Zenginlik ve şansı çekiyorum, haftanın yedi günü kâr elde ediyorum”

Beşinci Hafta

Yedi madeni paralı çantanı yedi kez salla, evin içinde dolan ve şöyle de: ‘Evimin her köşesine zenginlik çekiyorum, şans evime hoş geldin.’

Altıncı Hafta

Madeni paraları çantadan çıkar, yedi dakika boyunca cüzdanının üzerine koy, sonra tekrar sakla ve şöyle söyle “Kâr enerjisiyle görevliyim, parayı çekerim, yoksulluğu gideririm”.

Yedinci Hafta

Madeni paraları bir kumbaraya koy ve şöyle söyle: ‘Bir rüya için biriktireceğim, zenginliği çekeceğim, sonsuza dek yoksulluğa veda edeceğim.’ Daha sonra kumbarayı yedi kez hafifçe salla.

Your Page Title

Kazancın enerjisini çekmek ve parasız kalmamak sadece ritüel sayesinde değil, kişisel tavır sayesinde de mümkün olacak. İyimserlik ve hayatı daha iyi hale getirme arzusu, her seferinde zor bir durumdan bir çıkış yolu bulmana ve şans çekmene yardımcı olacaktır.