Sonsuz Güçlendirme için Aslan Kapısından Geçin

Sonsuz güçlenme elde etmek için 8/8‘de Aslan Kapısı’ndan geçin! Aslan Kapısı her yıl 26 Temmuz civarında açılır ve muazzam miktarda yıldız gücü enerjisini harekete geçirir. 8 Ağustos’ta (8/8) zirvesine ulaşır ve yaklaşık 12 Ağustos‘a kadar açık kalır. Gökyüzü perspektifinden bu olay, gökyüzündeki en parlak yıldız olan Sirius’un sarmal yükselişiyle işaretlenir. Bu, bu süre boyunca Sirius’un gün doğumundan hemen önce (Güneş’ten hemen önce yükselen) doğu ufkunun üzerinde yükseleceği (görünür olacağı) anlamına gelir.

Sirius, zenginlik, onur, bağlılık, tutku ve güçlü yaratıcı yetenek bahşeden bir efsane yıldızıdır. Eski Mısır’da, Sirius’un yükselişi, toprağı ve ekinleri besleyen, yaşamı sürdüren Nil Nehri’nin yükselişiyle doğrudan ilişkiliydi. Aslan Kapısı, tüm seviyelerde hızlandırılmış yükseliş ve büyük değişimler için bir portaldır. Her zaman realiteni yaratıyorsun, ancak Kapı açık olduğunda, her şey daha hızlı ve yoğun enerji ile hareket ediyor. Sonuç olarak, Ağ Geçidini kullanmak, çabalarını çoğaltacak ve tam meyve verene kadar yanmaya devam edecektir.

Sonsuzluk 8

Aslan Kapısı sekizinci ayın sekizinci gününde maksimum güçte, 8/8’in enerjisel gücünü aktive ediyor. Numerolojide 8, tüm alemlerde denge ve eşitlemeyi temsil eder. 8 uyum yaratan değişimler getirir. 8’in etkisi altındayken, dengeyi bozan şeyleri bırakmaya istekli olmak başarı ve barışın anahtarıdır. Geniş kapsamlı fikirler, başarı, finansal güvenlik, liderlik, organizasyon ve hırs, hepsi 8 numaralı titreşimin ifadeleridir.

Sonsuzluk sembolü, sınırsız gücü ve sonsuz ölümsüzlüğü temsil eden bir 8’dir. Döngüler içindeki girişi, çıkışı ve sürekli döngüleri kapsar. 8, DNA yapımızla aynı şekle sahiptir ve özellikle Aslan Kapısının açılması gibi zamanlarda erişebileceğimiz kodları saklar.

Aslan Aslan

Şimdi bu karışımda Güneş’in tüm canlılığını ve parlaklığını hayal et. Artık bu deneyimin neler sunabileceğini anlamaya biraz daha yakınsın. Bu Aslan’ın zamanı – Güneş’in Aslan burcunda olduğu aydır. Güneşin Çocuğu Aslan, İlahi Işığın bireyselleştirilmiş ifadesidir. Aslan kalbi yönetir gurur, amaç duygusu, cömertlik ve yaşamı her biçimde yaratma ve ifade etme konusunda kalıcı bir tutkuyla doludur. Aslan Kapısı’ndan geçmek, içindeki İlahi Vasfı uyandırmak ve tanrıça-benliğini tamamen somutlaştırmaktır.

Aslan, her şeyi güçlendirilmiş ve esnek yaşam gücüyle besleyen sabit bir ateş burcudur. Aslan kalbi yönetir, bize kalpten yönetmeyi, kalpten motive etmeyi ve kalpten yaşamayı öğretir. Yönetici gezegeni, güneş sistemimizin merkezi olan Güneş’tir. Aslan ve Güneş, hem bencillik hem de benmerkezciliğin arketipleridir, ancak yaratılışın geri kalanıyla mükemmel orantılıdır. Güneş, bildiğimiz gibi yaşamı sürdürür. Her sabah sadakatle yükselir ve her birimizin ruh merkezini temsil eder. Aslan Kapısı, parlaklığımızın ve diğer tüm varlıkların parlaklığının yükselebileceği, görülebileceği, paylaşılabileceği ve tamamen alınabileceği yeni bir yaşam boyutuna girmemizi istiyor. Eğer açıksak ve eşiği geçme cesaretine sahipsek, Aslan Kapısı bizi, gerçek gücümüze erişebileceğimiz ve parlamak için yaratıldığımız tüm şekillerde kullanabileceğimiz İlahi hizalamaya çekecektir.

Solar Pleksus’un Süper Gücü

Güneş ve Aslan, doğal olarak, göbeğin yaklaşık üç inç üzerinde bulunan ve kişisel gücümüzün merkezi olan Solar Pleksus Çakrası ile ilişkilidir. Aslan Kapısı açılışı, kendi gücünü kabul etmen, güçlendirmen ve onu sürekli genişleyen şekillerde kullanman için bir davettir. Dengeli bir Solar Pleksus Çakrası, kendine güven, sağlıklı öz kontrol ve irade gücü olarak tezahür eder. Refah ve tüm tezahür döngüsü ile doğrudan ilişkilidir. Finansmanla mücadele ediyorsan, düşünce akışını bolluk yönünde yönlendirmek, para ve kaynak sıklığı akışından yararlanmak için bu enerji portalını kullanabilirsin.

Your Page Title

Şimdiye kadar, muhtemelen Aslan Kapısı’nın ciddi bir güç girdabı olduğu ve pozitiflik için bilinçli bir niyetle meşgul olması gerektiği fikrini edinmişsindir. Solar Pleksus enerjisi, otorite ve yaşam amacınla ilgili sorunları tetikleyebilir ve bu enerjik merkez aşırı aktif olduğunda saldırgan ve otoriter olmak kolaydır. Güneş enerjisi, sınırsız olduğunda ve nezaketin yokluğunda midede bir yumruk gibi olabilir, bu yüzden sevgiyle ve nezaketle hareket et. Kalbini ve daha yüksek rehberliği takip ederken gücünden korkmana gerek olmadığını unutma.