Yaz Mevsimi İçin: Para, Şans Ve Aşk Ritüelleri

Bu yaz gerçekleştireceğin üç basit ritüel, iyi şans çekmene, yalnızlığı unutmana ve finansal refahı bulmana yardımcı olacaktır.

Tatil günlerinde, olumlu düşünmenin istediğini elde etmene yardımcı olacağını ve ritüeller gerçekleştirmenin hayatındaki esenlik görünümünü hızlandıracağını hatırlamak önemlidir.

Para Çekmene Yardımcı Olacak Ritüeller

Buradaki, basit ritüeller para çekmene yardımcı olacaktır.

1. Evden çıkmadan önce, cüzdanındaki parayı say ve kapıya bir madeni para bırak, daha sonra şöyle söyle:

“Bütün parayı evden almıyorum – finansal refah bankadır. Evden çıkar çıkmaz para peşimden gelecek ve eve döner dönmez mali durumum gelişmeye başlayacak.”

2. Madeni paraları pencere pervazına koy ve bir gün boyunca orada beklet. Sonra onları bir kumbara koy ve şöyle söyle:

“Gün uzun ve çok fazla gelir var. Hayatıma bolluğu davet ediyorum. Kumbaraya koyduğum paralarımı, bir rüya için biriktireceğim ”.

Ayrıca gelirini arttırmak ve para sorunlarından kurtulmak istiyorsan eğitimime buradaki linkten katılabilirsin. https://www.udemy.com/course/bollukbereket/?couponCode=BOLLUK04

Aşk Ritüelleri

Yalnızlıktan kurtulmak, bir ruh eşi bulmak ve karşılıklı duyguların tadını çıkarmak için gerçekleştirilen basit ritüeller sana oldukça yardımcı olacaktır.

Kırmızı bir kurdeleyi eline al şöyle söyle:

“Kırmızı renkle aşkı çekiyorum, duygularımı tutuşturuyorum. Bir ağaç büyüdükçe ve güçlendikçe duygular da ortaya çıkar. Elmalar olgunlaştıkça, aşk kapıda bekler.”

Daha sonra, kurdeleyi bir elma ağacının dalına bağla.

İyi şanslar Ritüelleri

Yaz mevsiminde iyi şansı bulmak kolaydır. Bunun için, onu yürütmek ve mutluluğu bulmak için buradaki ritüelleri kullanabilirsin.

1. Dört yapraklı yonca bul ve onu eve getir. Daha sonra şöyle söyle:

“Doğanın kendisi bana iyi şans verir, sıkıntılarımı giderir, dertlerimi ortadan kaldırır”.

Daha sonra yonca yaprağını bir kitabın sayfaları arasında kurut ve tenha bir yere koy.

Your Page Title

2. “Şans” kelimesini kağıtlara yaz ve onları dörde katla. Daha sonra kağıtları kıyafetlerinin ceplerine, ayrıca evinin köşelerine yerleştir. Kış mevsimine kadar giydiğin kıyafetlerde yanında taşı, evindeki köşelerden de kaldırma. Kış olunca yerleştirdiğin tüm kağıtları çıkarıp yakabilirsin. Bu zenginliğin dikkatini çekmeye ve zor zamanlarda desteksiz kalmamaya yardımcı olacaktır.