Ruhsal Uyanış Anında Yaşayacağınız 7 İnanılmaz Deneyim

Hayatımız boyunca bir anın büyüsüne girdiğimizden hepimiz başımıza geldi. Güzel bir manzara, bir gün batımı, güzel bir sanat eseri, müziğin ritmi bizi büyüledi.

Barışçıl bir anın sessizliğinde kaybolduğumuz bile olabilir. Formlar ve şekillerle özdeşleşme kısa bir süre için biraz gevşer ve o anda tamamen farklı bir Bilinç hali yaşayabiliriz. Ruhsal uyanış anında bu 7 şaşırtıcı deneyimle karşılaşabiliriz.

1.Bir formla özdeşleşmemiz sona erdiğinde, form ile aramızda yeni bir alan ortaya çıkar ve bu formla özdeş olmadığımızı görebilir ve anlayabiliriz.

2.Neredeyse psikolojik zaman çerçevesinden çıktık, geçmişin yaralanmalarını ezmeyi bıraktık ve geleceğimiz için kimliğimizi inşa etmiyoruz.

3.Ego ortadan kalkar, kişisel tarihin durduğunu söyler ve alışılmış kimliğimizin çizgisi kesilir.

4.Uyanığız, sadece şu an bizim için var. Ruhumuza Mucizenin sessizliği, yani Bilinç ve Varoluş Sevinci eşlik eder.

5.Formlardan, şekillerden, seçim yapma zorunluluğundan bağımsız ve özgürüz. Bütün acılarımız ve sorunlarımız ortadan kayboldu, etrafımız huzur ve sükunetle kuşatıldı.

6.Sadece saflık var, çevremizdeki formların ve şekillerin dansını düşünen görgü tanıklarıyız. Hiçbir şeyle özdeşleştirmiyoruz, seçim yapma zorunluluğundan arınmış bir Bilinçiz.

7.Hayatı olduğu gibi kabul ediyoruz ve baskı altında değiliz, çünkü bu kabul bizim özgürlüğümüzün bir sonucudur.

Bu Bilinç Halinde yepyeni bir varoluş boyutu bizim için açılır ve bize Varlığı tamamen yeni bir bakış açısıyla gösterir. Tartışmaların ardındaki birlik gözlerimizin önünde ortaya çıkıyor ve karanlık taraftaki güzelliği de keşfedebildiğimiz için artık yaşamın güneşli tarafına bakmak için ısrar etmiyoruz.

Your Page Title

Her şey içimizde sessiz ve huzurlu olacak. Tüm iyilik ve kötülüklerin ötesindeyiz, biz analiz etme, yargılamayan, sadece düşünen, yalnızca bir Bilinçiz. Aynı tefekkür eden ruhun herkesin içinde yaşadığının farkındayız, bu yüzden insanlar arasındaki farklar sadece yüzeyseldir ve içimizdeki derinler aynıdır. Bu birliği deneyimlemek bize Yaşamın mükemmel Varoluş sevincini getirecektir.