Sen Başka Bir Gezegenden Gelen Bir Yıldız Tohumu Musun

Başka bir boyuttan veya başka bir gezegenden geldiğinizi düşünüyor musunuz? Eğer bu işaretlerin çoğu sizin için uygunsa bir yıldız tohumu olabilirsiniz.

Kalbinizi açtığınızda, titreşiminizi yükseltin ve şu anda güvenilir bir şekilde bulunduğunuz kişiye tekrar bağlanın, bunun sonucunda kökeniniz hakkında daha fazla gerçeği öğreneceksiniz …

Bir yıldız tohumu olabileceğinizi gösteren birkaç işaret

1. Çocukluğa uymadınız ve diğer çocuklardan çok farklıydınız. Konuşma, yürüme veya akranlarınızdan daha erken okuma gibi bir şekilde bir çocuk olarak terfi etmiş olabilirsiniz.

2. Eve geri dönüp “ev” in ne olduğunu hissetmek, bunu kelimelerle ifade edemeseniz bile güçlü bir hissiniz var.

3. Çocukluk çağında devam eden güçlü zihinsel ve paranormal deneyimleriniz oldu.

4. Çok hassassınız.

5. Başkalarının duygularını şiddetle empati edip hissedebilir ve belki de düşüncelerini duyabilir ve insanları okumayı kolaylaştırabilirsiniz.

6. Başkalarının bazen onlardan önce ne söyleyeceğini bildiğiniz zaman, iletişim yavaş ve bazen size acı verici gelebilir.

7. Derin bir içsel bilgeliğiniz var ve zamanın dışında hissediyorsunuz … Belki de gezegenin geçmiş yaşamları ve deneyimlerinin hayallerini ya da hatıralarını tamamen farklı boyutlarda ve olma biçimlerinde bile yaşadınız.

8. Ne olduğunu bilmeseniz bile, kişisel göreviniz hakkında güçlü bir anlayışa sahipsiniz, ancak büyük bir şey yapmanız gerektiğine dair derin bir arzunuz veya hissiniz var.

9. Güçlü ve canlı rüyalarınız var. Bu rüyaların bazıları o kadar canlı ki gerçeklikten daha gerçek görünüyorlar.

10. Küçük çocuklar, kendi benzersizliğinizi ve parlak ışığınızı görüyorlarsa, sizden etkilenmiş gibi görünüyorlar.

11. Doğa ile, bitkilerle, hayvanlarla ve fiziksel unsurlarla derin bir bağlantınız var ve onlarla aynı düzeyde iletişim kurabiliyor gibisiniz.

12. Topluma uymuyorsun … Başkaları seni garip ya da farklı buluyor.

13. Çok fazla arkadaşınız olmayabilir ve bağlı olduklarınızın zaman ve mekânı kapsayan derin ve karmaşık ilişkileri vardır.

14. Ailenize karşı kendinizi yabancılaşmış hissedebilirsiniz.

15. Enerjiyi ve başkalarının enerjisinin sizi nasıl etkileyebileceğini çok iyi biliyorsunuz.

16. Muhtemelen diğer insanlarla başa çıkabilmek için enerji koruma yöntemleri yarattınız ve hatta büyük kalabalıklar veya işgal altındaki yerler enerjisel olarak sizi ezebilir.

17. Doğal psişik yetenekleriniz var.

18. Evren’in daha büyük eylemlerini derinlemesine anlıyorsunuz.

19. Sizler yıldız tohumusunuz ve asıl kökeniniz insan değil. Hatta zamanınızın çoğunda yaşadığınız gezegeni veya galaksiyi bile öğrenebilirsiniz.

20. Sizler, yıldızlardan insanlığa hizmet etmek için burada olduğunuzu biliyorsunuz ve dünya daha yüksek boyutlara ulaştı ve ruhsal gerçeğiniz hakkında daha fazlasını hatırlamak ve bir yıldız olarak hedefinize ulaşmak için aktif adımlar atıyorsunuz.

Siz sadece fiziksel bir varlıktan daha fazlası olduğunuzu ve gerçek özünüzün ruhsal bir ışık gibi olduğunu biliyorsunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yıldız tohumları kimseden daha az ya da çok özel değildir, hepimiz aynı kaynaktan yaratıldık ve şimdi burada parlama zamanı.