DAHA ÖNCE BU DÜNYADA BULUNDUĞUNUZU VE REENKARNE OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 5 İŞARET (2.İŞARET SİZİ ŞAŞIRTABİLİR)

Basitçe söylemek gerekirse, reenkarnasyon (yeniden doğuş), enerjinin ölüm üzerine tahrip olmadığı inancıdır. Sadece başka bir yaşam formuna geçer. Ruhumuz bu Dünya’dan ayrılmaz, ancak yeni bir ev sahibi arar.

Bu inanç yaklaşık 3 bin yıldan fazladır özellikle Hindistan, Tayland, Japonya ve Çin’de var. Reenkarnasyonla gelen bir inanç, her birimizin bundan önce birçok hayat yaşadığı ve onları hatırlama yeteneğine sahip olduğumuzdur.

Eğer reenkarne olduğunuzu düşünüyorsanız veya merak ediyorsanız, bu beş işareti okumanızı tavsiye ederim.

1.RÜYALAR

Herkesin rüyaları vardır, ama seninki diğerlerinden daha güçlüyse, o zaman sadece bir anı olabilir. Geçmiş yaşamlardaki hatıralarımızın kendilerini rüyalarımızda ortaya çıkarması daha kolaydır. Sahip olduğun herhangi bir tekrarlayan rüya muhtemelen kılık değiştirmiş bir hatıradır.

2.DÉJÀ VU

Déjà vu son derece popüler bir fenomendir. Bunun için nörolojik uyumsuzluktan, örtüşen paralel evrenlerin ispatına kadar çeşitli açıklamalar vardır. Ayrıca, dejavu ile geçmiş yaşamlarımızdan birinin hatırasını yaşamamız da mümkündür.

3.KORKU VE FOBİ

Pek çok insan mantıksız fobilerden muzdarip, belirgin bir sebep olmadan var gibi görünen korkular gibi. Bazı insanlar geçmiş yaşamlardan gelen hatıraların bizimle korku içinde kaldığını düşünüyor. Geçmiş bir yaşamda bir yılan tarafından öldürülmüş olsaydınız, bu yaşamdaki irrasyonel bir yılan korkusundan muzdarip olabilirsiniz.

4.HATIRALAR

Ailenin yemin etmediğine dair tuhaf anıları olan küçük çocuklar var. Bazen bu anıların delicesine doğru olduğu ortaya çıkıyor. Belki küçük bir çocuğun öldürüldüğü hatırası vardır ve bu hafıza araştırmacıları yıllar önce öldürülen bir adamın vücuduna götürür. Gerçek gibi görünmeyen anılarınız varsa, bunlar aslında tamamen farklı bir yaşamdan gelebilir.

5.GÜÇLÜ SEZGİ

Sezgi, doğuştan gelen bir bilgiye “dokunma” yeteneğidir. Ruhlarımız ne kadar olgun olursa, bu evrensel bilgiye dayanmanın bizim için o kadar kolay olduğuna inanılır. Güçlü bir sezgiye sahipseniz, ruhunuzun olgunlaşması muhtemeldir, bu da birçok yaşamdan geçtiğiniz anlamına gelir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Reenkarnasyona işaret eden sayısız işaret var, ancak bu beş şeyden daha fazlasını deneyimlemek, bu gezegeni tamamen farklı bir yaşamda farklı bir kişi olarak yürüdüğünüzün güçlü bir göstergesidir. Yaşam, ölüm ve öbür dünya hakkındaki inançlarınız ne olursa olsun, bunların herhangi birinin bilimsel bir nedenini tartışmak zordur.