Reenkarnasyon Hakkındaki Gerçek

Reenkarnasyon basittir – yaşarsınız, ölürsünüz ve tekrar edersiniz. Bu, ruhunuzun bir bedende yaşadığı, öldüğünde bedeni terk ettiği ve sonra yeni bir fiziksel formda Dünya’ya döndüğü anlamına gelir.

Bu inanç bazı insanları şaşırtabilir, ancak reenkarnasyonun amacı bu tekrarlanan döngüde sonsuza kadar kalmak değildir. Önceki yaşamınızda olduğunuza kıyasla daha iyi olmaya çalışmak için yeni bir hayata başlıyorsunuz – aksi takdirde bu döngüden kaçamazsınız.

Bu, bir ruhun bir vücuttan diğerine geçtiği yeniden doğuştur. Bu nedenle, iyi bir yaşam daha kaliteli bir yeniden doğuşa, kötü bir yaşam ise daha düşük kalitede bir yeniden doğuşa yol açacaktır.

Reenkarnasyon Hakkındaki Gerçek

Platon’a göre,

“Hayata dönüş gerçek bir gerçektir, canlıların ölülerden oluştuğu ve ölülerin ruhlarının var olduğu bir gerçektir.”

Bazıları bu kavrama inanırken bazıları inanmayabilir. Ama bunun gerçekliği nedir?

Bilim insanları dahil pek çok insanı şaşırtabilecek bu kavramla ilgili çok sayıda güvenilir araştırma var. Bazı araştırmalar, geçmiş yaşamlarını hatırlayabilen küçük çocuklar olgusunu tanımlar. Bu vakalar, hatırladıkları kişinin gerçekten var olup olmadığını doğrulamak için incelenmiştir.

Bu araştırma ikna edici olabilir. Tüm güvenilir araştırmalar ve bunun kanıtıyla, hayata dönüş neredeyse kanıtlanmış bir gerçektir.

Ölümden Sonra Ne Olur?

İnsanların ölümden sonraki yaşam hakkında farklı fikirleri vardır: Araf, cennet, cehennem, reenkarnasyon ya da hiç. Biz öldükten sonra sürekli olarak yaşayan ölümsüz bir ruhumuz olduğuna dair inançlar var. Ama bu doğru mu? Gerçekten ölümden sonra bir yaşam var mı? Öldüğün zaman ne olacağını biliyor musun?

Ölüm gerçekten de çok ilginç bir süreç.

Öldüğünde sana gerçekten ne oluyor.

– Fiziksel Bedeninizin Ölümü

Zaten fiziksel bedeninizin sonu geldiğinde, ruhunuz bedeninizden ayrılacaktır. Bu noktada ruhunuz çok fazla ses duyabilir. Bu sesler, odada bulunan bireylerin düşüncelerinden geliyor.

Ruhunuz o zaman öldüğünü ve geri dönmenin hiçbir yolu olmadığını anlayacak. Ruhunuz yerden 12 fit yüksekte uçacak ve etrafta neler olup bittiğini görebilecek ve duyabileceksiniz. Siz gömülene kadar ruhunuz vücudunuzun etrafında yüzecek.

– Vücudunuzdan Ayrılma

Gömüldükten sonra, ruhunuz artık bedeninizden ayrıldığını bilecek ve her yere seyahat etme özgürlüğüne sahip olacak. 7 gün boyunca ruhunuz ilgi duyduğunuz her yere taşınacak.

Hayatta iken hiç gitmediğiniz farklı yerlere gittiğinizi göreceksiniz. 7. gün ruhunuz ailenize tamamen veda edecek ve diğer tarafa geçeceksiniz.

– Tüneli Geçmek

Astral düzleme ulaşmadan önce büyük bir tünel olacağı söyleniyor. Tünelin sonunda astral dünyaya girişi olan bir ışık göreceksiniz.

– Hayat İncelemeniz

Yaşam incelemesi sırasında ruhunuz, yaşamınız boyunca başkalarını yargıladığınız şekilde, kendinizi yargılayacaktır.

Sorun yaşadığınız bazı insanlar için intikam isteyebilir ve insanlara yaptığınız tüm kötü şeylerden dolayı suçluluk duyabilirsiniz.

– Planınız

Planınız, kendinizi yargılama biçiminizdir.

– Yeniden Doğuşunuz

Daha sonra ebeveyninizi seçebilir ve annenizin rahmine girebilirsiniz. Doğum yeriniz ve zamanınız, hayatınızın planı olan burcunuzu oluşturur.

Yeniden doğduğunuzda, bir bebek olarak geçmiş yaşamınızı yaklaşık 40 gün boyunca hatırlayacaksınız. Kimse sizi zorlamadan gülebilir ve ağlayabilirsiniz. Bundan sonra geçmiş yaşamınızın hafızası tamamen kesilecek ve geçmişte yokmuşsunuz gibi bir hayata sahip olacaksınız.

İnsanlar, sonsuz yaşama sahip olan ve ruhsal dünya ile bu dünya arasında birçok kez reenkarne olacak olan ruhsal varlıklardır. Bu dünyaya tesadüfen atılmadınız. Bu dünyada bir amacınız ve göreviniz var.

Ruh dünyası, ruhunuzun gerçek evidir ve tekrar tekrar reenkarne olacaksınız, böylece hayatı farklı bakış açılarından deneyimleyebilir ve kendinizi farklı yönlerde geliştirebilirsiniz.

Reenkarnasyon oldukça karmaşıktır, ancak hayatın gerçek özü hala hayatınızı dolu dolu yaşamaktır.

Your Page Title