Hiç Gölge İnsanları Duydunuz mu?

  • Gölge insanları kimdir?
  • Hiç birinin sizi izlediğini hissettiniz mi?
  • Çevrenizde birinin varlığını hiç hissettiniz mi?
  • Hiç gözünüzün ucuyla birini gördünüz mü ama döndüğünüz anda orada değiller mi?

 

Bu sizi korkutabilir. Ancak bu, gölge insanların varlığını hissettiğiniz anlamına gelir.

Gölge insanlarının özellikleri nelerdir?

Bazılarının üzerinde şapka veya pelerin olabilir Genellikle sessizdirler ve iletişim kurmaya çalışmazlar. Tüm yaptıkları sizi gözlemlemek ve görmek. Hiç gözleri olmayabilir ve şimşek gibi çok hızlı hareket ederler.

Gölge insanlarının farklı türleri nelerdir?

Kalan Gölge İnsanları: Bu tür genellikle oturduğunuz yerde bulunur. Onlar sadece olduğunuz yerde takılıyorlar ve size hevesle bakıyorlar ve ne yaptığınızı gözlemliyorlar.

Bunlar insanların Korkmasına neden oluyor çünkü etkileşimde bulunmuyorlar, sadece ayakta durup etraflarında olanları gözlemliyorlar. Bazen nereye giderseniz gidin sizi takip edebilirler. Ürkütücü, değil mi?

Ziyaret Eden Gölge İnsanları: Bunlar ne yaptığınla pek ilgilenmiyor. Tek yaptıkları, bir yerden başka bir yere kendi kendilerine taşınmaktır. Muhtemelen insanları yeterince ilginç bulmuyorlar.

Tek istedikleri hareket etmeye ve çeşitli şeylerin tadını çıkarmaya devam etmek. Bunların hepsi az korkutucudur çünkü günlük işinize herhangi bir zarar veya kesinti niyetinde değildirler. Onların kendi işleri var.

Perili Gölge İnsanlar: Bunlar ilginç. Aslında her zaman yalnızca bir yerde bulunurlar. Bu, hiç hareket etmedikleri anlamına gelir. Yerle hissedebilecekleri bazı bağlantılar nedeniyle sadece tek bir yerdeler.

Genellikle gruplar halinde bulunurlar. Muhtemelen tek yaptıkları oturup daha mutlu zamanları düşünmektir. İronik olarak!

Gölge insanlarından nasıl kurtulurum?

Bazı yollar şunlardır:

  1. Namaz
  2. Duygusal olarak daha dengeli olun
  3. Sakin olun ve ruhsal özünüz üzerinde çalışın
  4. Daha fazla ışık kullanın

 

Gölge insanlarıyla herhangi bir deneyiminiz oldu mu?
Auranız psişik duman tarafından engelleniyor mu?
Negatif enerji saldırılarından dolayı işkence görüyor musunuz?

O halde Obsidiyen taşı ile kendinizi koruyun .

Your Page Title

Siyah obsidyen, psişik dumanı temizleyen ve aura ve zihninizde netliği geri getiren güçlü bir taştır. Her türlü negatif enerjiyi emmeye ve sizi psişik saldırılardan korumaya yardımcı olur.